Ben yeni sayılırım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Ben yeni sayılırım

Mesaj gönderen rmzigrll »

Benim prostatla ilgili bir sorunum yoktu 4-5 ay önce bi taşınma işim vardı ayaklarım ıslandı hava soğuk akşama kadar ıslak çorapla gezdim böyle olacağını bilmiyordum tabi neyse hiç cinsel ilişkim olmadı sonra sık sık idrara çıkmaya başladım doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi ilaç verdi monorol geçmedi tabi onla testis ağrısı penis ağrısı işerken yanma devam ediyordu tekrar gittim doktora doktor muayene etti test fln yaptı bu işeme testi sonra ultrason la baktı prostat 30 gr büyük dedi iltihap olabilir dedi prostatit dedi ilaç verdi gönderdi testis ağrım fln geçti masaj da yaptırdım iyi bir doktora bol lökosit var dedi masajla geçer fln dedi eski doktora tekrar gittim tavanic verdi tekrar onun bitmesine de az kaldı penis ve penis ucu ağrı devam ediyor ara ara da batma oluyor İnşAllah en kısa zamanda geçer daha 5 ay oldu ama kurtulur muyuz bilmiyorum ayakları üşütmemek ne kadar önemli onu anladım gerçekten
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Ben yeni sayılırım

Mesaj gönderen Dogukan01 »

rmzigrll yazdı:Benim prostatla ilgili bir sorunum yoktu 4-5 ay önce bi taşınma işim vardı ayaklarım ıslandı hava soğuk akşama kadar ıslak çorapla gezdim böyle olacağını bilmiyordum tabi neyse hiç cinsel ilişkim olmadı sonra sık sık idrara çıkmaya başladım doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi ilaç verdi monorol geçmedi tabi onla testis ağrısı penis ağrısı işerken yanma devam ediyordu tekrar gittim doktora doktor muayene etti test fln yaptı bu işeme testi sonra ultrason la baktı prostat 30 gr büyük dedi iltihap olabilir dedi prostatit dedi ilaç verdi gönderdi testis ağrım fln geçti masaj da yaptırdım iyi bir doktora bol lökosit var dedi masajla geçer fln dedi eski doktora tekrar gittim tavanic verdi tekrar onun bitmesine de az kaldı penis ve penis ucu ağrı devam ediyor ara ara da batma oluyor İnşAllah en kısa zamanda geçer daha 5 ay oldu ama kurtulur muyuz bilmiyorum ayakları üşütmemek ne kadar önemli onu anladım gerçekten
Batma penis ucunda mı? Penis ucunda batma ve hassasiyet var da bende de.
rmzigrll

Evet genelde ucu ama penis te ereksiyon yokken ağrı oluyor varken pek olmuyor 5 ay oldu yeni olduğu için kurtulabilir miyiz ?
rmzigrll

Bugün gene penis ucu sıkıntılı penis ucu batma oluyor ama kendimi iyi hissediyorum sadece ucu kaldı gibi haftaya doktora tekrar gideceğim tavanic bitti
rmzigrll

Penis ve penis ucu sıkıntım devam ediyor penis alt uç kısmı yanma gibi acı gibi bir şey var geçmedi hala şuan tek sıkıntım bu
rmzigrll

Bugün kasıklar da yoğun ağrı var uykudan uyandırdı hafif penis ucu yanma var şuan
rmzigrll

Bugün kasıklarda ağrılar biraz hafif ama penis ucu batma çok oluyor bugün de
rmzigrll

Bugün kasık ağrısı baya hafif hissediyorum penis de idrar yolunda kaşıntı gibi bir şey var ama iyi hissediyorum bugün
rmzigrll

Bugün doktora gittim doktor artık ilaç tedavisine gerek yok dedi yeterince kullandık dedi psikolog önerdi bide cardura verdi zamanla geçer İnşAllah dua etmekten başka çare kalmadı
rmzigrll

Bugün acayip bir penis ağrısı penis ucu batma var boşalma hissi devam ediyor penis ağrısından nasıl kurtulacağım ben ya
rmzigrll

İki üç gündür prostat sıkıntısını unuttum kulak ağrısı çekiyorum bu daha kötü bence su fln girdi sanırım nasıl geçer bilen var mı
einsamer

Mesaj gönderen einsamer »

orta kulak iltihabı olabilir. KBB'ye gitmeni öneririm
rmzigrll

einsamer yazdı:orta kulak iltihabı olabilir. KBB'ye gitmeni öneririm
Randevu bulamıyorum
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

rmzigrll yazdı:İki üç gündür prostat sıkıntısını unuttum kulak ağrısı çekiyorum bu daha kötü bence su fln girdi sanırım nasıl geçer bilen var mı
Antibiyotik damla kullanmanız lazım.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

rmzigrll yazdı:Bugün doktora gittim doktor artık ilaç tedavisine gerek yok dedi yeterince kullandık dedi psikolog önerdi bide cardura verdi zamanla geçer İnşAllah dua etmekten başka çare kalmadı
Cardura tansiyon düşüklüğü yapar o kulaklarına vurmuş olmasın
rmzigrll

asosyal1 yazdı:
rmzigrll yazdı:Bugün doktora gittim doktor artık ilaç tedavisine gerek yok dedi yeterince kullandık dedi psikolog önerdi bide cardura verdi zamanla geçer İnşAllah dua etmekten başka çare kalmadı
Bilmiyorum hocam ya randevu da alamadım özele gideceğim
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

rmzigrll yazdı:
asosyal1 yazdı:
Cardura urorex gibi ilaçlar bizde fazla etki yapmaz kardeşim yaşı büyük olup prostat büyümesi olan hastalar için onlar
rmzigrll

asosyal1 yazdı:
rmzigrll yazdı:
asosyal1 yazdı: Cardura tansiyon düşüklüğü yapar o kulaklarına vurmuş olmasın
Cardura urorex gibi ilaçlar bizde fazla etki yapmaz kardeşim yaşı büyük olup prostat büyümesi olan hastalar için onlar
Benim de büyük 30 cc sanırım ondan verdi iltihaptan büyük olabilir dedi
rmzigrll

rmzigrll yazdı:
asosyal1 yazdı:
rmzigrll yazdı:
Benim de büyük 30 cc sanırım ondan verdi iltihaptan büyük olabilir dedi
Bir aydır yazmamışım sürekli semptom değişiyor bende en son penis ucu ve kendisi ağrıyordu hala aynı ama hafifledi sanki biraz penisin az üstü ağrıyor şimdi de prostatın olduğu yer sanırım doktora gitmiyorum artık bi faydası olmuyor kaç kere gittim ne ilaç kullanıyorum ne de bir vitamin kendiliğinden geçmesini bekleyeceğim ve hayatıma devam edeceğim unutabildiğim kadar unutacağım hayat devam ediyor zevk almaya bakacağım asla karamsar olmayacağım elbet bir gün geçeceğini biliyorum onun için sabır edeceğim sabredenler elbet kurtuluşa erenlerdir bi müddet forma girmeyi düşünmüyorum umarım her şey güzel olur hayat her şeye rağmen çok güzel sıkmayın canınızı :)