Bunun bir çaresi yok mu?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bunun bir çaresi yok mu?

Mesaj gönderen Burakgsgs »

1 seneyi geçgindir tedavim için uğraşıyorum. Kullanmadığım antibiyotik multivitamin ot çöp kalmadı, gitmediğim doktor(zafer oyman muhsin balabanda dahil) kalmadı. Ama bir türlü iyileşemedim psikolojim allak bullak evlenmek istiyorum evlenmeye cesaretim yok ne yapıcağımı şaşırdım çok bunaldım tükendim artık:( en son 4 kutu tetra 4 kutu tavanicten sonra sürekli kabız oluyorum aca bağırsaklarımdada mı sorun oldu ondan da korkmaya başladım Artık yurtdışında özellikle rusyada doktor bulmaya çalışıyorum sizden ricam bilgisi olan var mı bununla ilgili faydası olacak bir ülke doktor
Umutvardir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Bunun bir çaresi yok mu?

Mesaj gönderen Umutvardir »

Gecmis olsun oncelikle. Uzun sureli diyet denedinmi? Yani tamamen shekersiz glutensiz cofeinsiz beslenmek? Sorun bagirsaklardaki candidadan ileri geliyor. Yani antibiotikler iyi bakterileri ölduruyo. Ve bunun sonucunda insanin psikoloji yerlerde oluyo. Hayatta hic bir sheyden zevk alamiyo. Bagirsaklar duzelince prostatda kendine geliyo yavash yavash. Sonra iyileshdigini hiss ediyorsun. Yani tek antibiotikle tedaviyle sonuc almak imkansiz nerdeyse. Ben bir ay bir bucuk ay iyi diyet yaptim daha sonra cook iyileshdigimi fark ettim daha sonra bozdum diyeti. Yeniden bashladim. Caresi sabirla diyeti uyhulamag. Vitaminleri duzenli almak. Kabiz olmamaya calishmak. Yuruyush sporu duzenli yapmak.bol su icmek. Shifa Allahdan. Dua ile Allahdan sabir ve shifa istemek. Allahin izni olursa daha iyi olursun. evlenirsin cocuklarinda olur hershey guzel olur.
Ey iman edenler, sabr ederek ve namaz kilarak Allahtan yardım dileyin. Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir. Bakara 153.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Burakgsgs yazdı:1 seneyi geçgindir tedavim için uğraşıyorum. Kullanmadığım antibiyotik multivitamin ot çöp kalmadı, gitmediğim doktor(zafer oyman muhsin balabanda dahil) kalmadı. Ama bir türlü iyileşemedim psikolojim allak bullak evlenmek istiyorum evlenmeye cesaretim yok ne yapıcağımı şaşırdım çok bunaldım tükendim artık:( en son 4 kutu tetra 4 kutu tavanicten sonra sürekli kabız oluyorum aca bağırsaklarımdada mı sorun oldu ondan da korkmaya başladım Artık yurtdışında özellikle rusyada doktor bulmaya çalışıyorum sizden ricam bilgisi olan var mı bununla ilgili faydası olacak bir ülke doktor
Hocam hastalık başlangıcın ile ilgili bilgi verirsen daha net öneriler gelir cinsel öykü ayrı stres travma ayrı finasteride, roaccutane ilaç kullanımı ayrı tedavi gerektirebilir.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Burakgsgs

@Umutvardır kardeşim daha önce hiç diyet yapmadım bununla ilgili bir diyetisyene gidip aslında glutensiz ve glikozsuz bie diyet listesi yaptırabilirdim haklısın ama vardiyalı bir çalışma sistemim olduğu için çok zor oluyo düzensiz beslenme ve uyku düzeninin olmayışıda sanırım iyileşme sürecimi olumsuz etkiledi önerin için teşekkür ederim
Burakgsgs

@hergele kardeşim burda yazıyo hastalık geçmişim http://www.kronikprostatit.org/viewtopi ... =26&t=6648 üstüne en son muhsin balaban protokolü ve 4 kutu tetra ve 4 kutu tavanic bunlarla birlikte 2 kutu da cilis aldım 2 3 ay çok kötü değildim ama yine eskiye döndüğümü hissediyorum