Karın alt bölgesi agrısına çözüm

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
yasardemirtas06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Karın alt bölgesi agrısına çözüm

Mesaj gönderen yasardemirtas06 »

Beyler ben artık çatallı işemeye damlatmaya filan alıştım bu hastalıgada alıştım ama şu karın alt bölgemde ki şişkinlik ve agrı için bi çözümü olan varmı geceleri yatamıyorum artık
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Karın alt bölgesi agrısına çözüm

Mesaj gönderen Espace42 »

Kardesim bagirsaklarda yapiyor ayni seyleri bagirsak calistiran tozlar var bidene agri kesiliyorsa ondandir yemekleri aksamlari biraz yavas ve az bide
yasardemirtas06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen yasardemirtas06 »

Merhaba kardeşim gerçekten bagırsak ile alkalı olabilir mi bagırsaklarımdada sıkıntı var sanki aynen ama ben şöyle düşündüm acaba prostat şişip bagırsaklara baskımı yapıyor
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

yasardemirtas06 yazdı:Merhaba kardeşim gerçekten bagırsak ile alkalı olabilir mi bagırsaklarımdada sıkıntı var sanki aynen ama ben şöyle düşündüm acaba prostat şişip bagırsaklara baskımı yapıyor
karın altı ağrısı bende de var eskiden cok şidetliydi bayıltacak gibiydi simdi biraz daha hafif
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Yapabilirmi degil yapiyor cunku kalin bagisak duzgun calismiyor bak bagirsak tozlari var bende kullaniyorum bazen bu hastalikta artik doktor olduk )))) diski sesrtlesiyor basinc agri hele hele cok yedinmi genellikle sag ve sol altkarinda olur dedigimi yap bikac gun
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

barsak için Trabzon hurması bol bol tüketebilirsiniz bolca var şu aralar. kabuğunu mutlaka soyarak yiyin.
artemis
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen artemis »

yasardemirtas06 yazdı:Beyler ben artık çatallı işemeye damlatmaya filan alıştım bu hastalıgada alıştım ama şu karın alt bölgemde ki şişkinlik ve agrı için bi çözümü olan varmı geceleri yatamıyorum artık
Abi merhabalar hastalığa bir yıl önce yakalandım çoğu semptom geçti alk karın, kasık ağrısı geçmedi geçen yorumunuzu gördüm hala devam ediyor mu o kadar zamandır bu kasık ağrısından kurtulamayacak mıyız? Saygılar abi
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

artemis yazdı:
yasardemirtas06 yazdı:Beyler ben artık çatallı işemeye damlatmaya filan alıştım bu hastalıgada alıştım ama şu karın alt bölgemde ki şişkinlik ve agrı için bi çözümü olan varmı geceleri yatamıyorum artık
Abi merhabalar hastalığa bir yıl önce yakalandım çoğu semptom geçti alk karın, kasık ağrısı geçmedi geçen yorumunuzu gördüm hala devam ediyor mu o kadar zamandır bu kasık ağrısından kurtulamayacak mıyız? Saygılar abi
kullanıcının son mesajında kurtulduğu yazıyor inşallah sizde kurtulursunuz hocam. Ben alt karın ağrısından fizyoterapinin ilk seansında kurtuldum.
artemis

Mesaj gönderen artemis »

Serkan yazdı:
artemis yazdı:
kullanıcının son mesajında kurtulduğu yazıyor inşallah sizde kurtulursunuz hocam. Ben alt karın ağrısından fizyoterapinin ilk seansında kurtuldum.
Teşekkür ederim Serkan abicim ilgin için inşallah daha da iyi olursun... Fizyoterapide sadece kuru iğne seansı yapıldı değil mi size?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

artemis yazdı:
Serkan yazdı:
artemis yazdı: Abi merhabalar hastalığa bir yıl önce yakalandım çoğu semptom geçti alk karın, kasık ağrısı geçmedi geçen yorumunuzu gördüm hala devam ediyor mu o kadar zamandır bu kasık ağrısından kurtulamayacak mıyız? Saygılar abi
Teşekkür ederim Serkan abicim ilgin için inşallah daha da iyi olursun... Fizyoterapide sadece kuru iğne seansı yapıldı değil mi size?
Yok hocam sadece kuru iğne değil. Masajda yapıldı birde Anüs ici uygulama yapıldı.
artemis

Mesaj gönderen artemis »

Serkan yazdı:
artemis yazdı:
Serkan yazdı: kullanıcının son mesajında kurtulduğu yazıyor inşallah sizde kurtulursunuz hocam. Ben alt karın ağrısından fizyoterapinin ilk seansında kurtuldum.
Yok hocam sadece kuru iğne değil. Masajda yapıldı birde Anüs ici uygulama yapıldı.
Anladım abi anüs içi uygulama dediğiniz prostat masajı gibi mi? Hangi şehirdesiniz bu arada?
Hakan124

Mesaj gönderen Hakan124 »

Serkan kardeşim benim bir yıldır göbek altında kasıklarım çok ağrıyor çare bulamıyorum çok şiddetli bir ağrı Serkan sen de nasıl bir agrıydı kardeşim bilgi verirsen çok sevinirim numaramı buraya yazacam kardeşim arasan sevinirim çok sıkıntılı durumdayım geçmiyor 543 960 98 39
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

artemis yazdı:
Serkan yazdı:
artemis yazdı: Teşekkür ederim Serkan abicim ilgin için inşallah daha da iyi olursun... Fizyoterapide sadece kuru iğne seansı yapıldı değil mi size?
Anladım abi anüs içi uygulama dediğiniz prostat masajı gibi mi? Hangi şehirdesiniz bu arada?
Anüse parmak sokup ordaki kaslara baskı yapıyor prostata dokunmuyor. Benim uygulamasirasında o kas grubu hayli kasılıydı. Diskılamada düzeldi uygulama sonunda. Henüz üçuncü seanstayım bakalım kalıcı olacak mı... Ben Balıkesirdeyim. Fizyoterapiye Eskisehire gidiyorum :shock: Daha yakın Bursada var ama bu fizyoterapistin prostatit konusunda bilgisi çok
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Hakan124 yazdı:Serkan kardeşim benim bir yıldır göbek altında kasıklarım çok ağrıyor çare bulamıyorum çok şiddetli bir ağrı Serkan sen de nasıl bir agrıydı kardeşim bilgi verirsen çok sevinirim numaramı buraya yazacam kardeşim arasan sevinirim çok sıkıntılı durumdayım geçmiyor 543 960 98 39
Arayacağım Hakan abim
artemis

Mesaj gönderen artemis »

Serkan yazdı:
artemis yazdı:
Serkan yazdı: Yok hocam sadece kuru iğne değil. Masajda yapıldı birde Anüs ici uygulama yapıldı.
Anüse parmak sokup ordaki kaslara baskı yapıyor prostata dokunmuyor. Benim uygulamasirasında o kas grubu hayli kasılıydı. Diskılamada düzeldi uygulama sonunda. Henüz üçuncü seanstayım bakalım kalıcı olacak mı... Ben Balıkesirdeyim. Fizyoterapiye Eskisehire gidiyorum :shock: Daha yakın Bursada var ama bu fizyoterapistin prostatit konusunda bilgisi çok
Serkan abi ilerde ben de belki o tedaviyi deniyebilirim gerekirse mesaj atarım size tekrardan teşekkürler