Prostatit belirtileri

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Fenerli190777

Prostatit belirtileri

Mesaj gönderen Fenerli190777 »

S.a cumleten benim bagirsak , yada prostatta skinti var galiba bir proatatit hastasi sık wc ye gider mi ? Ben sık gitmiyorum idrar rahat yapiyorum ama ne zaman kabizlik tarzi skinti ceksem ozaman idrari tam yapamama hissi peydah oluyor birde buyuk tuvaleti tam bosaltamama hissi var .bu prostatitin olmassa olmazi nedir
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostatit belirtileri

Mesaj gönderen efervesan »

Yanma ağrı sızı oturamama vs bi dünya
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Fenerli190777 yazdı:S.a cumleten benim bagirsak , yada prostatta skinti var galiba bir proatatit hastasi sık wc ye gider mi ? Ben sık gitmiyorum idrar rahat yapiyorum ama ne zaman kabizlik tarzi skinti ceksem ozaman idrari tam yapamama hissi peydah oluyor birde buyuk tuvaleti tam bosaltamama hissi var .bu prostatitin olmassa olmazi nedir
Prostatitin olmassa olmazi, tani icin, rektal tuşe ile prostat sivisi lokosit kontrolüdur. Detaylari forumu iyice okuyarak ögrenebilirsiniz. Oyle armut piş agzima düş yok... biraz okuyun sevgili kardesim.
Guest88
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Guest88 »

kadir yazdı:
Fenerli190777 yazdı:S.a cumleten benim bagirsak , yada prostatta skinti var galiba bir proatatit hastasi sık wc ye gider mi ? Ben sık gitmiyorum idrar rahat yapiyorum ama ne zaman kabizlik tarzi skinti ceksem ozaman idrari tam yapamama hissi peydah oluyor birde buyuk tuvaleti tam bosaltamama hissi var .bu prostatitin olmassa olmazi nedir
Prostatitin olmassa olmazi, tani icin, rektal tuşe ile prostat sivisi lokosit kontrolüdur. Detaylari forumu iyice okuyarak ögrenebilirsiniz. Oyle armut piş agzima düş yok... biraz okuyun sevgili kardesim.
İdrar yaptıktan hemen sonra gelen seffaf akıntı normalmi dir abi. Diger zamanlarda yok takip ettigim süreçte
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Guest88 yazdı:
kadir yazdı:
İdrar yaptıktan hemen sonra gelen seffaf akıntı normalmi dir abi. Diger zamanlarda yok takip ettigim süreçte
Renksiz seffaf akinti mezi dedigimiz salgidir. Ereksiyon sonrasi gelir. Renkli akintilar tehlikelidir. Seffaf ise sorun olacagini zannetmiyorum.
Guest88

Mesaj gönderen Guest88 »

Teşekkür ederim abi cevabın için
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Guest88 yazdı:Teşekkür ederim abi cevabın için
Şeffaf akinti idrar sonrasi bende de devam ediyor.antibiyotik de kesmedi.prostatit nedenli galiba
Guest88

Mesaj gönderen Guest88 »

İdrar sonrası nekadar süre devam ediyor