Ayak ve dizlerde sürekli üşüme!

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Ayak ve dizlerde sürekli üşüme!

Mesaj gönderen ozkan5418 »

kadir yazdı:
ozkan5418 yazdı:
kadir yazdı: Evet efervesan,
Yorgunluk,uyku hali ve ayak üşumesi vucuttaki enfeksiyona bağli bir semptom olarak karsimiza cikmakta, bende bu semptomlara maruz kalmistim.
kadir abi benim lokisit hep 0 çıkıyor temmuzdaki pcr de enterekok çıkmıştı 10.4,8 civarı,novasef iğne 10 adet ve 2 kutu tetradox kullanmıştım şuan için penisde ara ara hafif ağrı dışında bir şikatetim yok ama bende ayaklarımda üşüme hissediyorum aşrıı değil ama hissettiriyor kendini,özellikle hareketsiz kalındığında,bu üşümeyi bana tarif edebilir misiniz?her durumda mı üşüme oluyor?yoksa benimksisi normal soğukların verdiği bir durum mu?şikayetlerim ara ara hafif ağrı olduğu için ve ekim ayında yien zafer hocadan lokosit baktırıp 0 çıktığı için tekrar pcr yaptırmadım?hala aklımda iyileştim mi yokds bir enfeksiyon var mı diye gidip geliyorum.takıntıda yapıp boşuna ortalığı ayağada kaldırmak istemiyorum
Ozkan ayni usumeden bahsediyoruz.Bak bu uşume soguga bagli bir usume degil. Normal havalarda bile üsume oluyordu. Lokositin sifir olmasi iltihabin tamamen bittigini kesin gostermez.Bu bir surectir.Biraz bekle doku hasari inflamasyon tamamen iyilessin
Hersey duzelecek.
Kadir abi bu inflamasyon ve doki hasari icin nwlee yaomaliyiz en etkili ve herkezin yapabilecegi yollar nedir?cevap icin tesekkur ederim abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ozkan5418 yazdı:
kadir yazdı:
ozkan5418 yazdı: kadir abi benim lokisit hep 0 çıkıyor temmuzdaki pcr de enterekok çıkmıştı 10.4,8 civarı,novasef iğne 10 adet ve 2 kutu tetradox kullanmıştım şuan için penisde ara ara hafif ağrı dışında bir şikatetim yok ama bende ayaklarımda üşüme hissediyorum aşrıı değil ama hissettiriyor kendini,özellikle hareketsiz kalındığında,bu üşümeyi bana tarif edebilir misiniz?her durumda mı üşüme oluyor?yoksa benimksisi normal soğukların verdiği bir durum mu?şikayetlerim ara ara hafif ağrı olduğu için ve ekim ayında yien zafer hocadan lokosit baktırıp 0 çıktığı için tekrar pcr yaptırmadım?hala aklımda iyileştim mi yokds bir enfeksiyon var mı diye gidip geliyorum.takıntıda yapıp boşuna ortalığı ayağada kaldırmak istemiyorum
Ozkan ayni usumeden bahsediyoruz.Bak bu uşume soguga bagli bir usume degil. Normal havalarda bile üsume oluyordu. Lokositin sifir olmasi iltihabin tamamen bittigini kesin gostermez.Bu bir surectir.Biraz bekle doku hasari inflamasyon tamamen iyilessin
Hersey duzelecek.
Kadir abi bu inflamasyon ve doki hasari icin nwlee yaomaliyiz en etkili ve herkezin yapabilecegi yollar nedir?cevap icin tesekkur ederim abi
Ozkan,
3 aylik PEA, ALA ve Acetyil L- Carnitin kürünü tavsiye ederim.Süper kombinasyondur. İnanilmaz faydasini gördum.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

pea ve ala ne anlama geliyor o sekilde yazinca cikmiyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ahmet yazdı:pea ve ala ne anlama geliyor o sekilde yazinca cikmiyor
Palmitolethanolamid ve Alfa lipoik asit.
Pea ,Tr de yok. Ala var.
ozkan5418

kadir yazdı:
ozkan5418 yazdı:
kadir yazdı: Ozkan ayni usumeden bahsediyoruz.Bak bu uşume soguga bagli bir usume degil. Normal havalarda bile üsume oluyordu. Lokositin sifir olmasi iltihabin tamamen bittigini kesin gostermez.Bu bir surectir.Biraz bekle doku hasari inflamasyon tamamen iyilessin
Hersey duzelecek.
Ozkan,
3 aylik PEA, ALA ve Acetyil L- Carnitin kürünü tavsiye ederim.Süper kombinasyondur. İnanilmaz faydasini gördum.
Denicem kadir abi mutlaka,gelisim lab.dan safak hocaya ara ara hafif penis agrilarini ve idrar varken peniste sancili olmayan hafif aci yanma oldugunu ve bunun defermayondan mi kaynakli oldugunu sordugumda mikrobun gecmemisnolabilecegini pcr ile tekrar bakilmasi grektogini soyledi,genellikle sikayetim olmuuor ama ara ara idrar varken penisde hafif yanmali agri ve apis arasinda hafig yanma ve arar ara batma,bunlari dile getirdigimde pcr ile bakmak lazim dedi tekrar kadir abi
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

[quote="londra2015"]Başlık açmayı beceremedim herkese selamın aleyküm arkadaşlar sizlere çok etkili bi dua rabbim inşallah şifa verir Bir kaba yağmur suyu biriktirin o suya 70 er defa Fatiha ayetel kürsi ihlas süresi 70 defa muavziteyn surelerini okuyup üst üste 7 gün için bakın hastalık kalıyor kardesim gecmis olsun sen iylestin mi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ozkan5418 yazdı:
kadir yazdı:
ozkan5418 yazdı: Kadir abi bu inflamasyon ve doki hasari icin nwlee yaomaliyiz en etkili ve herkezin yapabilecegi yollar nedir?cevap icin tesekkur ederim abi
Ozkan,
Denicem kadir abi mutlaka,gelisim lab.dan safak hocaya ara ara hafif penis agrilarini ve idrar varken peniste sancili olmayan hafif aci yanma oldugunu ve bunun defermayondan mi kaynakli oldugunu sordugumda mikrobun gecmemisnolabilecegini pcr ile tekrar bakilmasi grektogini soyledi,genellikle sikayetim olmuuor ama ara ara idrar varken penisde hafif yanmali agri ve apis arasinda hafig yanma ve arar ara batma,bunlari dile getirdigimde pcr ile bakmak lazim dedi tekrar kadir abi
Pcr,kültür ve lokosit gibi patojen arastirma yöntemlerini farkli zaman ve lablarda yaptirmak gerekiyor gercekten. Bu konu istismara cok acik bir konudur. Gerekli onem ve dikkat ve bilgi maalesef bugunkü laboratuar piyasasinda hak getire.
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

Kc34 yazdı:Lokosit idranin icinde en az 50 kat seyreliyor
50 kat derken ayin 5 inde izak hocaya gittim 20 25 cikti 15 günlük t3daviden sonra 8 10 a dustu.tedaviye devam ediyorum ama sadece tetradox liyrica ve quarcetin verdi.benim lokasit ozaman tavanlar suan
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

hamdi yazdı:
Kc34 yazdı:Lokosit idranin icinde en az 50 kat seyreliyor
50 kat derken ayin 5 inde izak hocaya gittim 20 25 cikti 15 günlük t3daviden sonra 8 10 a dustu.tedaviye devam ediyorum ama sadece tetradox liyrica ve quarcetin verdi.benim lokasit ozaman tavanlar suan
Basit bir hesap yapalim idrar kabi 100 ml olsa bunun yarisini yani 50 ml sini doldursan 20 damla prostat sivisi 1 ml gelse sen hesap et kac misli seyreliyor.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

O yuzden bu hastaligin teshisi kesinlikle idrardan konmaz spermdede seyrelir cunku bir kismi prostat sivisi spermde en az 2 3 misli seyrelir..
ozkan5418

kadir yazdı:
ozkan5418 yazdı:
kadir yazdı: Ozkan,
Pcr,kültür ve lokosit gibi patojen arastirma yöntemlerini farkli zaman ve lablarda yaptirmak gerekiyor gercekten. Bu konu istismara cok acik bir konudur. Gerekli onem ve dikkat ve bilgi maalesef bugunkü laboratuar piyasasinda hak getire.
Kadir abi katiliuorum sana,bilgi alma.amacli bile sorsak yada defermasyon kaynakli olabilir mi diye sorsak hemen ticarete dokuuolar malesef,yani insna olarak bizim dusuncemiz devam eden bir enfeksiyon varsa bunjn yayilmamasi icin gerekn tedbirleri almak,ama malesef hafif sikayetleri dile getirip doki hasari mi diye sorsak bile bize rahatlatici bir bilgi vermekten kaciniyorlar,cok can sikivi bir durum,yukarda yazdigim sikayetler sence defarmasyon ve doku hasarindan kaynakli mi kadir abi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ozkan5418 yazdı:
kadir yazdı:
ozkan5418 yazdı: Denicem kadir abi mutlaka,gelisim lab.dan safak hocaya ara ara hafif penis agrilarini ve idrar varken peniste sancili olmayan hafif aci yanma oldugunu ve bunun defermayondan mi kaynakli oldugunu sordugumda mikrobun gecmemisnolabilecegini pcr ile tekrar bakilmasi grektogini soyledi,genellikle sikayetim olmuuor ama ara ara idrar varken penisde hafif yanmali agri ve apis arasinda hafig yanma ve arar ara batma,bunlari dile getirdigimde pcr ile bakmak lazim dedi tekrar kadir abi
Kadir abi katiliuorum sana,bilgi alma.amacli bile sorsak yada defermasyon kaynakli olabilir mi diye sorsak hemen ticarete dokuuolar malesef,yani insna olarak bizim dusuncemiz devam eden bir enfeksiyon varsa bunjn yayilmamasi icin gerekn tedbirleri almak,ama malesef hafif sikayetleri dile getirip doki hasari mi diye sorsak bile bize rahatlatici bir bilgi vermekten kaciniyorlar,cok can sikivi bir durum,yukarda yazdigim sikayetler sence defarmasyon ve doku hasarindan kaynakli mi kadir abi?
Ozkan,
Sende zaten patojen bulunmuş ve inflamasyon olusmus..yani doku hasari zaten var. Patojen yada patojenlerin temizlendiysede doku hasari hemen iyilesmiyor. Bunun icin gerekli olan takviyeleri kullanman yararina olur iyilesme surecini hizlandirir. Patojen varligi da devam ediyorsada bunu cözumune bakmak lazim. Buda uygun olan antibiyotiklerle olur.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Benimde normal idrar tahlilinde lökosit çıkmıyor fakar masaj sonrası idrarda 1-2 lökosit cıkıyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Idrar sonrasi cok dogru sonuc vermez rica et lama damlatip baksin doktorun
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Hastaligin tavan oldugu ilk zamanlar masaj sonrasi idrarda lokosit ve eritrosit 1 cikmisti bu hastaligin teshisi prostat sivisindan konur tip literaturunde bu yazar ama uyguluyan doktor yok israrla isteyin bunu ben bunu bizzat yasamis biri olarak soyluyorum idrardan teshis konmaz
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

kadir yazdı:
ahmet yazdı:pea ve ala ne anlama geliyor o sekilde yazinca cikmiyor
Palmitolethanolamid ve Alfa lipoik asit.
Pea ,Tr de yok. Ala var.
sadece acetyil l ve ala kullanilsa is gorurmu yurtdisindan getirtmek cok zor oluyor hic bilmedigim isler gumrukte takiliyor vs..
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kc34 yazdı:Idrar sonrasi cok dogru sonuc vermez rica et lama damlatip baksin doktorun
Abicim ztn doktor sana parmak atmoyirsa bu hastalıkta o doktordan fayda beklemeyin az çok bu işi bilen doktor senin prostati bi elle muayene eder öyle idrarla kanla ugrasiyorsa hiç vakit kaybetmeyin
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Hem vakit kaybi hem de para kaybi
londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

Allah'a şükür iyileştim az yazdığıma bakma ben eskiyim forumda kadir bey kadar olmasa da az çok biliyorum bu hastalığı ve tedavisini
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Arkadaşlar, antibiyotik tedavim bitti 2 hafta önce. şu an

enfla-c
Ligone beta glucan
arısütü-bal-propolis-polen karışımı
Yakı otu

Kullanıyorum. Yalnız ayak üşümesi oluyor çift çorap giydiğim halde. Bunu nası iyileştirebiliriz?
caresizdert
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen caresizdert »

Bu sorunun cevabini bilen varsa gelsin soylesin biz de faydalanalim. Ben de odem varmis prostatta onu cozmeye calisiyoruz doktorla yaz kis ayaklarim usur bu da idrar damlama akinti her seyi yapardi. Bu sene zirve oldu 6 aydir ugrasiyorum. Cozum please..
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Aynen yaz geldi hala üşüyor. Antibiyotiklerin yan etkisi de olabilir?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Inan yün çorap var ayakta gündüz iş yerinde elektrik sobası ile ayakları isitiyorum
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Raul7 yazdı:Arkadaşlar prostatit oldugumdan beri ayaklarımda ve dizlerimde aşırı üşüme var ısıtamıyorum merak ettigim bu sıkıntıyı yaşayanlar varmı ve varsa bunun nasıl bir ilişki olduğunu tanımlıcak arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum.Acil şifalar
Tedavini bu aralar kalıcı olarak aldın aldın. Bir süre sonra tekrarlayan ürogenital iltihap yüzünden artrit olacaksın, o zamanda ayakların yanmasından kurtulamayacaksın.

Çok geçmiş olsun.
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

kader48 yazdı:
Raul7 yazdı:Arkadaşlar prostatit oldugumdan beri ayaklarımda ve dizlerimde aşırı üşüme var ısıtamıyorum merak ettigim bu sıkıntıyı yaşayanlar varmı ve varsa bunun nasıl bir ilişki olduğunu tanımlıcak arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum.Acil şifalar
Tedavini bu aralar kalıcı olarak aldın aldın. Bir süre sonra tekrarlayan ürogenital iltihap yüzünden artrit olacaksın, o zamanda ayakların yanmasından kurtulamayacaksın.

Çok geçmiş olsun.
Selamun aleyküm arkadasım yazın doktora gittim prostat sıvı kan idrar kültürü menü kültürü yaptırdım.
Hiç bir ürmem mikrop iltihap çıkmadı ilaç dahı vermedi . Hiç birşeyin yok dedi .ama hemoroid de bu şikayetleri yapar dedi . Hamt olsun 5-6 aydır % 80 iyim . Ama havalar biraz soğudumu ayaklarım donuyor . Gerçekten ayak üşümesi bu hastalıkla bir ilişkisi varmı ? Yoksa ayaklarım için dahiliye dr gitmeyi düşünüyorum