Mastürbasyon sıfır zevk

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Mastürbasyon sıfır zevk

Mesaj gönderen grismask »

Abdullahergn yazdı:Grismask, size cevap yazmıştım ama şimdi daha iyi anladım sizi. Evet penisten zevk alma için sinirler vasıtasıyla uyarı gidiyor ama şehvetlenebilmek için de bahsettiğimiz bölgedeki işlevliğin yerinde olması gerekiyor. Ödemli olunca da oradaki kaslar vs görevini yapamıyor ve şehvet olmuyor.Hocam işin kötü tarafı bulunduğum yerdeki doktorların bu bahsettiğiniz şeyleri yapacağına dair hiç umudum yok. Bir tanesine gittim asistanı vardı. Prostatit olabilir mi dedim küçümseyerek yok dedi. Bir tek peyronieden şüphelendi elle muayene etti. Sertleşince eğrilik var mı dedi yok dedim psikolojik deyip yolladı. Diğer doktoru hiç söylemiyorum bile.
Hocam peki bende idrarda sorunum yok, ağrım yok(taş kaynaklı vardı taş düşünce geçti),başka bir semptom yok. Sizinde sadece cinsel sorunlarla mı kendini göstermişti prostatit durumu?
penisin başını okşarken dikkat et makat ve testis arasında bir kasın penisin başını okşadığın ya da sıvazladığın için aktif olduğunu göreceksin,hazzı yaratan o sorun olduğunda da yaratmayan.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda siz dr buradaki herkes de şifasını tam olarak bulur. Hocam orgazm dediğiniz şey boşalma esnasındaki libidonun zirvesi mi yoksa genel olarak tahrik olunca gelen cinsellik isteği mi. Boşalma sırasında orgazm oluyorum çünkü. Peniste tıkanıklık hissi dediğiniz tam olarak nasıl biliyorum anlatması zor ama bende sanki bir şey küt diye kopacakta penisim boşa gidecekmiş gibi hissediyorum.
Abdullahergn

Anladım hocam dediğinizi.İnşallah bu testleri yapacak babayiğit işine hakim bir dr bulabilirim.Gittiğiniz dr mu prostatitten şüphelendi yoksa siz mi yönlendirdiniz
grismask

Abdullahergn yazdı:Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda siz dr buradaki herkes de şifasını tam olarak bulur. Hocam orgazm dediğiniz şey boşalma esnasındaki libidonun zirvesi mi yoksa genel olarak tahrik olunca gelen cinsellik isteği mi. Boşalma sırasında orgazm oluyorum çünkü. Peniste tıkanıklık hissi dediğiniz tam olarak nasıl biliyorum anlatması zor ama bende sanki bir şey küt diye kopacakta penisim boşa gidecekmiş gibi hissediyorum.
orgazmdan kastım boşalma sırasındaki yüksek haz,o konuda sıkıntınız yoksa yine iyi bir durumdasınız
grismask

Abdullahergn yazdı:Anladım hocam dediğinizi.İnşallah bu testleri yapacak babayiğit işine hakim bir dr bulabilirim.Gittiğiniz dr mu prostatitten şüphelendi yoksa siz mi yönlendirdiniz
şüphelendi,benim devlet hastanesinde yüzüme bakmayan ,pek ilgilenmeyen doktor bile prostatit demişti zaten,gittiklerimin hepsi aynısını dedi
Abdullahergn

Peki hocam ilk fırsatta başka bir doktoru daha . Çok teşekkür ederim allah razı olsun
grismask

Abdullahergn yazdı:Peki hocam ilk fırsatta başka bir doktoru daha . Çok teşekkür ederim allah razı olsun
özel klinik ya da hastanelerden randevu alın,almadan önce de sorun doktor prostat masajıyla ya da sürüntüyle örnek alıyormuymuş bakteri tespiti için.Paranızı gidip iki lak lak edecek doktor bozuntuları için çarçur etmeyin.Önceden sorun.
Abdullahergn

Bulunduğum yerde bir tane özel hastane var. Özel klinik hiç yok. O özel hastanede de 1 doktor var. Yakın zamanda üreterde taş oluştuğu için gitmiştim. Adam soru sormaya bile izin vermiyor, dalga geçerek konuşuyordu hiç beğenmemiştim. Bakalım devlete bir daha gideceğim olmadı ilk fırsatta şehir dışı ama nasıl olacak bilmiyorum. Niye diyenlere anlatması da ayrı bir dert, izin alması ayrı bir dert...
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

grismask yazdı:
Bardo yazdı:
grismask yazdı:
herkeste aynı değil dostum bana dexpass iltihp giderici yazıldı tam düzelmeye başlıyordu 200 ml bira içmem bile neredeyse başa döndürdü,şimdi ise dexpass NSAİİ,alfa lipoik asit,bromelain,quercetin,arı poleni,propolis,kabak çekirdeği yağı,zerdeçal ile ilerliyorum yine tamamen düzeldi geçen bira içtim tekrar bozuldu orgazm hissi,yani ben en az 5 6 ay alkol kahve sigara dokunmayacağım iyileşme sürecini bozmamak için
Nsaii olarak ne veriyorkar abim
dexpass yazıldı bana, 20 gün kullanın en fazla ama geçmezse bi 2 hafta ara verin tekrar başlayın
Sizden duyup Dexpass aldım. Bana iyi geldi ssğ olun.
grismask

Serkan yazdı:
grismask yazdı:
Bardo yazdı: Nsaii olarak ne veriyorkar abim
dexpass yazıldı bana, 20 gün kullanın en fazla ama geçmezse bi 2 hafta ara verin tekrar başlayın
Sizden duyup Dexpass aldım. Bana iyi geldi ssğ olun.
ne mutlu kardeşim