Mastürbasyon sıfır zevk

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
accutanemagduru
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mastürbasyon sıfır zevk

Mesaj gönderen accutanemagduru »

Sertleşme boşalma normal fakat zevk hiç yok sinirler ölmüş de düzelmeyecekmiş gibi hissediyorum
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Mastürbasyon sıfır zevk

Mesaj gönderen red »

mastürbasyonu bırakın.
pelvis reset egzersiz videoları var birkaç dakikalık. bunları uygulayın birkaç hafta.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Bende de zevk alamama vardı o semptom tamamen düzeldi Allah a şükür
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen grismask »

Speaky yazdı:Bende de zevk alamama vardı o semptom tamamen düzeldi Allah a şükür
sigara alkol var mıydı sende hocam
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Evet sigara alkol kullanıyorum fakat alkol haftada 1 kez 2 bira içerim sigara da günde 10 dal fakat ben ona bağlamıyorum nsaii kullanmak lazım iltihap giderici ben romatizma dan dolayı çok sık kullandığım için galiba o fayda etti hiç zevk almak yoktı bende sonra düzeldi
karakedi34

Mesaj gönderen karakedi34 »

Speaky yazdı:Bende de zevk alamama vardı o semptom tamamen düzeldi Allah a şükür
nasıl düzelttin başkan anlatır mısın?
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Kardeş yukarıya yazdım işte oku iltihap giderici romatizma var bende orayı tam okumamısın ki ben o şekilde düzeldim iltihap tan kaynaklı bunlar
grismask

Speaky yazdı:Evet sigara alkol kullanıyorum fakat alkol haftada 1 kez 2 bira içerim sigara da günde 10 dal fakat ben ona bağlamıyorum nsaii kullanmak lazım iltihap giderici ben romatizma dan dolayı çok sık kullandığım için galiba o fayda etti hiç zevk almak yoktı bende sonra düzeldi
herkeste aynı değil dostum bana dexpass iltihp giderici yazıldı tam düzelmeye başlıyordu 200 ml bira içmem bile neredeyse başa döndürdü,şimdi ise dexpass NSAİİ,alfa lipoik asit,bromelain,quercetin,arı poleni,propolis,kabak çekirdeği yağı,zerdeçal ile ilerliyorum yine tamamen düzeldi geçen bira içtim tekrar bozuldu orgazm hissi,yani ben en az 5 6 ay alkol kahve sigara dokunmayacağım iyileşme sürecini bozmamak için
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

grismask yazdı:
Speaky yazdı:Evet sigara alkol kullanıyorum fakat alkol haftada 1 kez 2 bira içerim sigara da günde 10 dal fakat ben ona bağlamıyorum nsaii kullanmak lazım iltihap giderici ben romatizma dan dolayı çok sık kullandığım için galiba o fayda etti hiç zevk almak yoktı bende sonra düzeldi
herkeste aynı değil dostum bana dexpass iltihp giderici yazıldı tam düzelmeye başlıyordu 200 ml bira içmem bile neredeyse başa döndürdü,şimdi ise dexpass NSAİİ,alfa lipoik asit,bromelain,quercetin,arı poleni,propolis,kabak çekirdeği yağı,zerdeçal ile ilerliyorum yine tamamen düzeldi geçen bira içtim tekrar bozuldu orgazm hissi,yani ben en az 5 6 ay alkol kahve sigara dokunmayacağım iyileşme sürecini bozmamak için
Nsaii olarak ne veriyorkar abim
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

Nsaii olarak ibuprufen ve diğer tümünü kullanabilirsiniz hap formunda olsun suya atılan felan almayın. Çok uzun sürede kullanmayın. Böbrek sorununuz varsa yanına bile yaklaşmayın. Benim kulanma taktiğim şu şekilde 15 gün kullanırım 1 hafta ara veririm devam ederim bende romatizma var ankilozan spondilit bu nedenle ben sürekli zaten kullanıyorum
grismask

Speaky yazdı:Nsaii olarak ibuprufen ve diğer tümünü kullanabilirsiniz hap formunda olsun suya atılan felan almayın. Çok uzun sürede kullanmayın. Böbrek sorununuz varsa yanına bile yaklaşmayın. Benim kulanma taktiğim şu şekilde 15 gün kullanırım 1 hafta ara veririm devam ederim bende romatizma var ankilozan spondilit bu nedenle ben sürekli zaten kullanıyorum
benim beynimde arteriovenöz malformasyon var dolayısıyla tek güvenli içerik parasetamol olanlar, yani dexpass benim için güvenli şuan sadece ve işe de yarıyor
grismask

Bardo yazdı:
grismask yazdı:
Nsaii olarak ne veriyorkar abim
dexpass yazıldı bana, 20 gün kullanın en fazla ama geçmezse bi 2 hafta ara verin tekrar başlayın
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

Bende boşalırken hiç birşey hissetmiyorum zevk alamıyorum sperm koyu sarı renkde cıkıyor içinde küçük jölemsi parçalar oluyor
Hakanvanlı

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

smm2804 yazdı:Bende boşalırken hiç birşey hissetmiyorum zevk alamıyorum sperm koyu sarı renkde cıkıyor içinde küçük jölemsi parçalar oluyor
Benim.sperm su gibi cıkıyor. Bu düzeliyor mu ya
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

Yaklaşık 5 yıldır uğraşıyorum gitmediğim doktor kalmadı düzeltemedim.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

smm2804 yazdı:Yaklaşık 5 yıldır uğraşıyorum gitmediğim doktor kalmadı düzeltemedim.
Deme be hocam bakteri lökesit cıkıyor mu? Pihtı var bende solucan gibi cıkiyor
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

geçen gün pcr yaptırdım enterokok bakteri üredi
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

smm2804 yazdı:geçen gün pcr yaptırdım enterokok bakteri üredi
İyi bari en azından bir mücadelen olacak. Bizde birseyde cıkmiyor

Bende de ürüyodu enterecoc nac 600 ve monurolle öldürdüm. Doktorun verdiğiyle ölmezse denersin kardesim
fakir

Mesaj gönderen fakir »

Bir kaç gündür antibiyotik alıyorum devamlı boşalma isteği var kurtulamıyorum bende ya sanki içimde zehir var gibi bu ne berbat duygu. Zevk eskisine göre az doğru ama boşalma sonrası yanma oluyordu o azaldı biraz sanırım ilacin etkisi
Hakanvanlı

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

fakir yazdı:Bir kaç gündür antibiyotik alıyorum devamlı boşalma isteği var kurtulamıyorum bende ya sanki içimde zehir var gibi bu ne berbat duygu. Zevk eskisine göre az doğru ama boşalma sonrası yanma oluyordu o azaldı biraz sanırım ilacin etkisi
Sende bakteri üredi mi kardeş
fakir

Mesaj gönderen fakir »

Hakanvanlı yazdı:
fakir yazdı:Bir kaç gündür antibiyotik alıyorum devamlı boşalma isteği var kurtulamıyorum bende ya sanki içimde zehir var gibi bu ne berbat duygu. Zevk eskisine göre az doğru ama boşalma sonrası yanma oluyordu o azaldı biraz sanırım ilacin etkisi
Sende bakteri üredi mi kardeş
Lökosit çıktı 10-12 adet PCR kültür fln yaptırdım sadece kns diye bir bakteri çıktı onuda dikkate aldiramadim ama antibiyotik kullaniyorum
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Hocam bende 3 aydır öyleyim. Libido diplerde, zevk kaybım var. Ayrıca biraz zevk almaya başlayıp sertleşince ara ara içeride bir şey küt diye kopacakmış hissi oluyor bir şey hareket ediyormuş gibi oluyor içeride. Sertleşme sorunum yok, boşalma sorunu yok. 2 ay perhiz yaptım. 1 aydır da haftafa 1 mast yapıyorum kontrol amaçlı. İlk zamana göre %20 daha iyiyim ama hala Libidom berbat ancak zorlayarak zevk alıyorum o da eskisi gibi değil. Var mı daha önce başına gelen ne yapmak gerek. Ben maalesef önceden libidosu zirvede olan ve bundan ötürü sık ve travmatik mast yapan biriydim
grismask

Abdullahergn yazdı:Hocam bende 3 aydır öyleyim. Libido diplerde, zevk kaybım var. Ayrıca biraz zevk almaya başlayıp sertleşince ara ara içeride bir şey küt diye kopacakmış hissi oluyor bir şey hareket ediyormuş gibi oluyor içeride. Sertleşme sorunum yok, boşalma sorunu yok. 2 ay perhiz yaptım. 1 aydır da haftafa 1 mast yapıyorum kontrol amaçlı. İlk zamana göre %20 daha iyiyim ama hala Libidom berbat ancak zorlayarak zevk alıyorum o da eskisi gibi değil. Var mı daha önce başına gelen ne yapmak gerek. Ben maalesef önceden libidosu zirvede olan ve bundan ötürü sık ve travmatik mast yapan biriydim
aynı şekilde kardeşim. aşırı yüksek libidodan dolayı sürekli mast yapardım ve sürekli boşalma isteği geldiğinde geri yollar 3 4 seferin sonunda boşalırdım bu da şu demek oluyor üretradaki bakterileri bu boşalmayıp geri gönderme anlarında prostata yolluyoruz ve sonunda kaçınılmaz iltihap.şunu anlaman lazım seks sırasında ya da boşalırken aldığın zevkin penis derisiyle hiçbir ilgisi yok tamemen makat ve testis arasındaki o kasın kasılmasıyla ilgisi var aldığın hazzın.prostatta ödem olduğunda da bu his gelmeyebiliyor ya da yanma ve kaşıntılı boşalma olabiliyor.yapman gereken şey önce prostat masajı sonrası lökosit ve bakteri ürüyor mu bakman ,bakteri üremediyse bir de penis ucundan çubuk sokarak alınan örnek var onu yaptırman.bakteri ürediyse o bakteriye duyarlı antibiyotikleri iğneyle alman,bakteriler yok olduktan sonraysa 6 ay boyunca alfa lipoik asit,bromelain,quercetin,dexpass,kabak çekirdeği yağı,propolis ve arı poleni kürü uygulaman.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Grismask, size cevap yazmıştım ama şimdi daha iyi anladım sizi. Evet penisten zevk alma için sinirler vasıtasıyla uyarı gidiyor ama şehvetlenebilmek için de bahsettiğimiz bölgedeki işlevliğin yerinde olması gerekiyor. Ödemli olunca da oradaki kaslar vs görevini yapamıyor ve şehvet olmuyor.Hocam işin kötü tarafı bulunduğum yerdeki doktorların bu bahsettiğiniz şeyleri yapacağına dair hiç umudum yok. Bir tanesine gittim asistanı vardı. Prostatit olabilir mi dedim küçümseyerek yok dedi. Bir tek peyronieden şüphelendi elle muayene etti. Sertleşince eğrilik var mı dedi yok dedim psikolojik deyip yolladı. Diğer doktoru hiç söylemiyorum bile.
Hocam peki bende idrarda sorunum yok, ağrım yok(taş kaynaklı vardı taş düşünce geçti),başka bir semptom yok. Sizinde sadece cinsel sorunlarla mı kendini göstermişti prostatit durumu?
grismask

Abdullahergn yazdı:Grismask, size cevap yazmıştım ama şimdi daha iyi anladım sizi. Evet penisten zevk alma için sinirler vasıtasıyla uyarı gidiyor ama şehvetlenebilmek için de bahsettiğimiz bölgedeki işlevliğin yerinde olması gerekiyor. Ödemli olunca da oradaki kaslar vs görevini yapamıyor ve şehvet olmuyor.Hocam işin kötü tarafı bulunduğum yerdeki doktorların bu bahsettiğiniz şeyleri yapacağına dair hiç umudum yok. Bir tanesine gittim asistanı vardı. Prostatit olabilir mi dedim küçümseyerek yok dedi. Bir tek peyronieden şüphelendi elle muayene etti. Sertleşince eğrilik var mı dedi yok dedim psikolojik deyip yolladı. Diğer doktoru hiç söylemiyorum bile.
Hocam peki bende idrarda sorunum yok, ağrım yok(taş kaynaklı vardı taş düşünce geçti),başka bir semptom yok. Sizinde sadece cinsel sorunlarla mı kendini göstermişti prostatit durumu?
evet kardeşim,tek yaşadığım şey boşalırken ya da sıvazlarken haz hissi yerine yanma ve kaşıntı hissi oluyordu orgazm zevki asla yoktu ve bir de peniste tıkanıklık hissi vardı,idrar testinde bakteri üremedi sperm testinde üredi, ondan sonra özel bi kliniğe gittiğimde penis ucundan pamuklu çubuk sokarak 2 örnek aldı ve 2 tane bakteri üredi bu bakterilere uygun antibiyotik kullandım,sanırım bakteri yok olmuş olacak ki tıkanıklık hissi tamamen geçti ama kaşıntı ve yanma hissinin geçmesi biraz zaman aldı ödemin ve inflamasyonun yok olması için,şimdi çok yüksek bir haz duymuyorum ama yavaş yavaş düzeliyor,bromelain,alfa lipoik asit,quercetin,dexpass,kabak çekirdeği yağı,propolis ve arı poleni kullanıyorum