Cinsellik psikolojiyi bitirdi

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Aboubakar9
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Cinsellik psikolojiyi bitirdi

Mesaj gönderen Aboubakar9 »

Öncelikle istekte ve boşalmada sorun yok. Dolu dolu boşalabiliyorum (hafif sarı renkli) ama sertleşmede çok çok azalma var. Zaten bu prostatit belasından testisler küçüldü penis geri çekildi. Hatta penis bana göre olması gereken bölgeden daha aşağıda. Pantolonda üstte boşluk kalıyor öyle saçma bir durum. Makat sorunlarım zaten var. Peniste yanma işemede yanma batma penis başında üşüme, makatta yanma batma kaşıntı. Bunların hepsini çektim çekmeye devam ediyorum ama hepsi bir yana cinsellik bir yana. Sertleşememe penis küçülmesi testis küçülmesi ve tam zevk alamadan erken boşalma psikolojiyi bitirdi..
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Cinsellik psikolojiyi bitirdi

Mesaj gönderen grismask »

Aboubakar9 yazdı:Öncelikle istekte ve boşalmada sorun yok. Dolu dolu boşalabiliyorum (hafif sarı renkli) ama sertleşmede çok çok azalma var. Zaten bu prostatit belasından testisler küçüldü penis geri çekildi. Hatta penis bana göre olması gereken bölgeden daha aşağıda. Pantolonda üstte boşluk kalıyor öyle saçma bir durum. Makat sorunlarım zaten var. Peniste yanma işemede yanma batma penis başında üşüme, makatta yanma batma kaşıntı. Bunların hepsini çektim çekmeye devam ediyorum ama hepsi bir yana cinsellik bir yana. Sertleşememe penis küçülmesi testis küçülmesi ve tam zevk alamadan erken boşalma psikolojiyi bitirdi..
1. Kültür testiyle bakterilerin tam olarak isimlerini bulup bu bakterilere duyarlı antibiyotikler yazılmalı,gerekirse iğneyle alınmalı.

2.Lökosit ve kültür testlerinde bakteri çıkmadığında yani artık bakteriler tükendiğinde, en az 6 ay 1 yıl boyunca aralıksız sıkı bir diyet yapılmalı,alkol,sigara,kahve,tatlı yenmemeli. ALA,bromelain,quercetin,arı poleni kullanılmalı.
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Cinsellik psikolojiyi bitirdi

Mesaj gönderen grismask »

Aboubakar9 yazdı:Öncelikle istekte ve boşalmada sorun yok. Dolu dolu boşalabiliyorum (hafif sarı renkli) ama sertleşmede çok çok azalma var. Zaten bu prostatit belasından testisler küçüldü penis geri çekildi. Hatta penis bana göre olması gereken bölgeden daha aşağıda. Pantolonda üstte boşluk kalıyor öyle saçma bir durum. Makat sorunlarım zaten var. Peniste yanma işemede yanma batma penis başında üşüme, makatta yanma batma kaşıntı. Bunların hepsini çektim çekmeye devam ediyorum ama hepsi bir yana cinsellik bir yana. Sertleşememe penis küçülmesi testis küçülmesi ve tam zevk alamadan erken boşalma psikolojiyi bitirdi..
1. Kültür testiyle bakterilerin tam olarak isimlerini bulup bu bakterilere duyarlı antibiyotikler yazılmalı,gerekirse iğneyle alınmalı.

2.Lökosit ve kültür testlerinde bakteri çıkmadığında yani artık bakteriler tükendiğinde, en az 6 ay 1 yıl boyunca aralıksız sıkı bir diyet yapılmalı,alkol,sigara,kahve,tatlı yenmemeli. ALA,bromelain,quercetin,arı poleni kullanılmalı.

3. Intermittent Fasting en az 6 ay 1 yıl yapılmalı (bana kalırsa ömür boyu yapılmalı) 18 saat aç 6 saat tok olacak şekilde uygulanmalı. örneğin sadece öğlen 12 ile akşamüstü 6 arası yemek yenmeli.