Sadece libido düşüklüğü belirtisi

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Sadece libido düşüklüğü belirtisi

Mesaj gönderen Abdullahergn »

2 ay öncesine kadar uzun süreli, sık ve hafif zorlayıcı mastlar yapmak gibi kötü bir alışkanlığım vardı. En son yaptığımda zevk baya azdı ve sonrasında da Libidom diplere düştü. Önceden en ufak cinsellikle ilgili bir şey düşünsem, görsem libidom tavan yaparken artık hiçbir şeyden etkilenmiyordum. Boşalmada sorun yoktu, sertleşme sorunumda yoktu sadece zevk alamıyordum. 2 ay perhiz yaptım, bu süreçte taş düşürdüm(hala daha var) taşa bağlı penis sancılarım da oldu. Ancak taş düştükten sonra sancılar gitti. Cinsel isteksizlik kaldı sadece 2 aylık perhiz sonucu mast yaptım. Şuanda elle zevk alabiliyorum ancak başka hiçbir uyaranla zevk alıp şehvetlenemiyorum. Elle zevk alırken de eskisi kadar değil yine. Arkadaşlar içinizde sadece cinsel sorun yaşayıpta prostatit tanısı alan var mı? Ya da bu tamamen travmatik mastlara bağlıysa bu şekilde olupta düzelen veya konu hakkında bilgisi olan var mı?
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Sadece libido düşüklüğü belirtisi

Mesaj gönderen dgn11 »

Hocam nasıl bir yol izlediniz Ayni sorun bendede. Mevcut sadece libido düşüklüğü var doktora gittim her türlü hormon testlerinde her hangi bir sorun çıkmadı siz gittinizmi doktora
Abdullahergn

Hocam kusura bakma yeni gördüm mesajını. 2 aylık perhizden beri libidom hala daha diplerde olmasına rağmeb kontrol amaçlı mast yapıyorum haftada bir. Eskiye göre azıcık daha zevk alabiliyorum ama o da çok konsantre olur ve uzun süre uyarırsam oluyor. Önceden cinsellikle ilgili en ufacık şey düşünsem libidom tavan yapıp taş gibi oluyordu. Zaten bundan maalesef zorlayıcı mastlar yaptım sık sık. Muhtemelen de şuan onun ceremesini çekiyorum. 2 doktora gittim bir tanesi resmen alay eder gibi yaklaştı konuya. Sen evli değilsin neye göre cinsel isteksizlik olduğuna karar verdin kuruntu yapıyorsun gibi konuştu hiç bir işe yaramadı. Diğerinde de asistanı vardı üstün körü penisi elle inceledi psikolojik deyip savuşturdu. 1-2 hafta sonra başka dra gideceğim ama hiç umudum yok Siz ne yaptınız hocam düzeldiniz mi dra gittiniz mi? Sizde prostatiy veya travmatik mast durumu mu vardı?
accutanemagduru
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen accutanemagduru »

Yaş kaç sürekli el ile uyarılmaya penis alışmış olabilir partnerinizle deneyin ben de mast ile hiç zevk alamıyorum partnerde sıkıntı yok
Abdullahergn

Hocam yaş 25.partner falan yok ama 1-2 yıl içerisinde evlenmeyi düşünüyorum(gerçi şuan vebalr girmekten korkuyorum). Penis gövdesine dokunma hissi falan var ama oradan hiç zevk alamıyorum sadece baş kısmından alabiliyorum.Bir de biraz zevk almaya başlayıp sertleşince sank içeride bir şey takılıyor ve küt diye içeride bir şeyler kopacakmış hissi oluşuyor. Ağrı değil ama çok rahatsız edici bir şey.
accutanemagduru
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen accutanemagduru »

Düşen taş sinir hasarı da yapmış olabilir zamanla düzelecektir bence önemli olan diğer taşın ne durumda olduğu boyutu vs o da çok büyükse aynı travmayı yaşatabilir ultrasonla baktırın
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen grismask »

Abdullahergn yazdı:Hocam yaş 25.partner falan yok ama 1-2 yıl içerisinde evlenmeyi düşünüyorum(gerçi şuan vebalr girmekten korkuyorum). Penis gövdesine dokunma hissi falan var ama oradan hiç zevk alamıyorum sadece baş kısmından alabiliyorum.Bir de biraz zevk almaya başlayıp sertleşince sank içeride bir şey takılıyor ve küt diye içeride bir şeyler kopacakmış hissi oluşuyor. Ağrı değil ama çok rahatsız edici bir şey.
Öncelikle şunu anlayıp farketmek zorundasınız ,erkek penis derisinin uyarılmasından bir zevk almaz penisi uyarırken makat ve testislerin ortasında var olan bir kasın istemsizce kasıldığını fark edeceksiniz, bunu istemli de yapabilirsiniz boşalmayı sağlayan da budur zaten,sorun o kas kasıldığında haz almamanızla alakalı,bu da genelde prostatit ile ilgili bir sorun
Abdullahergn

Accutanemagduru, hocam yazdığımı güncellemeyi unutmuşum. Üreterde bir taş vardı o düştü. Böbreklerde de taş olduğu saptanmıştı ama sonradan tomografi çekilince taş görülmedi. Dr da bazen ultrason yanıltıyor dedi. Yani şuan taş kalmadı vücudumda.Bir de eskiden aptallık yaparak zevki artırmak için penise alttan üstten biraz sert baskılar yapıyordum. Sonradan düşününce bununda etkisi olabilir heralde dedim. Bu durumda sinir hasarı için ilaç falan veriyorlar mı, mr çekerek mi anlıyorlar ve her hastanede bu işlemler yapılır mı acaba? Gittiğim doktorlar sağolsunlar yakapaça muayene ettiler
Abdullahergn

Grismask, hocam yanlış anlamazsanız bunun böyle olduğuna emin misiniz? Zira penisten de gayet zevk alınıyor bence. Örneğin bahsettiğiniz bölgeye dokununca zevk olmazken penisi biraz uyarsanız zevk oluyor insanlarda. Mesela benim şuan penis gövde kısmında his yerinde olmasına rağmen artık oradan zevk alamıyorum ama penis başı kısmından zevk alabiliyorum az da olsa. Yani sorun prostatit olabilir tabi bende en çok ondan korkuyorum ama bence sanki zevki sağlayan yegane şey de o değil gibi. Bunu fikir alışverişi olarak yazıyorum hocam lütfen yanlış anlamayın çok teşekkür ederim yorumunuz için