Eski hasta cinsel perhiz

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Eski hasta cinsel perhiz

Mesaj gönderen Apo »

Dostlar eski hasta olarak size tavsiyem kesin olarak kendimizi iyi hissettiğimizde kaçamaklar falan yapıyoruz kesin olarak söylüyorum bulaşmayın ve bizler için en önemli silah cinsel perhiz perhiz yaptığımız dönemde prostat dokusu da daha çabuk yenilenebiliyor bilginiz olsun ben geç kaldım tedavi için ama peşini bırakmayacağım lökosit odaklı tedavi alıyorum .
Kadir abinin sayesinde iyi ye doğru yol almaya başladım. Bilginiz olsun perhiz yapin
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Eski hasta cinsel perhiz

Mesaj gönderen rmzigrll »

Apo yazdı:Dostlar eski hasta olarak size tavsiyem kesin olarak kendimizi iyi hissettiğimizde kaçamaklar falan yapıyoruz kesin olarak söylüyorum bulaşmayın ve bizler için en önemli silah cinsel perhiz perhiz yaptığımız dönemde prostat dokusu da daha çabuk yenilenebiliyor bilginiz olsun ben geç kaldım tedavi için ama peşini bırakmayacağım lökosit odaklı tedavi alıyorum .
Kadir abinin sayesinde iyi ye doğru yol almaya başladım. Bilginiz olsun perhiz yapin
Cinsel ilişki için de mi perhiz yapılmalı sadece mastürbasyon mu
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Haftada 1 e düşürdüm ben hayli iyi geldi.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Hersey yasak alkol sigara gazli icicecek falan fişman şu seks olayı çok üzüyor beni. Nasıl oluyor bu pehriz Zafer dede bana en az haftada 2 boşal dedi
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

odysiea87 yazdı:Hersey yasak alkol sigara gazli icicecek falan fişman şu seks olayı çok üzüyor beni. Nasıl oluyor bu pehriz Zafer dede bana en az haftada 2 boşal dedi
Lokesiti düsürüncede iyilestin dedi. :D
murt1903

Mesaj gönderen murt1903 »

haftada 3 kere falan ejakülasyon iyidir deniliyor, yerli ve yabancı kaynaklarda destekliyor bunu. demek her insanda aynı tepki vermiyor.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

murt1903 yazdı:haftada 3 kere falan ejakülasyon iyidir deniliyor, yerli ve yabancı kaynaklarda destekliyor bunu. demek her insanda aynı tepki vermiyor.
İyileştikçe hasara bağlı değişiyor bu durum, organ iyi oldukça sayı artsa da problem yaşamıyorsunuz
Apo

Mesaj gönderen Apo »

emre034 yazdı:
murt1903 yazdı:haftada 3 kere falan ejakülasyon iyidir deniliyor, yerli ve yabancı kaynaklarda destekliyor bunu. demek her insanda aynı tepki vermiyor.
İyileştikçe hasara bağlı değişiyor bu durum, organ iyi oldukça sayı artsa da problem yaşamıyorsunuz
Aynen katılıyorum ama dikkatli olmak lazım sabretmek lazım
Apo

Mesaj gönderen Apo »

rmzigrll yazdı:
Apo yazdı:Dostlar eski hasta olarak size tavsiyem kesin olarak kendimizi iyi hissettiğimizde kaçamaklar falan yapıyoruz kesin olarak söylüyorum bulaşmayın ve bizler için en önemli silah cinsel perhiz perhiz yaptığımız dönemde prostat dokusu da daha çabuk yenilenebiliyor bilginiz olsun ben geç kaldım tedavi için ama peşini bırakmayacağım lökosit odaklı tedavi alıyorum .
Cinsel ilişki için de mi perhiz yapılmalı sadece mastürbasyon mu
Her ikisi içinde geçerli ama ağırlık manüel boşalma için daha uygun
Apo

Mesaj gönderen Apo »

Evet öyle bir durum var kimini basa saydırıyor
sonik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen sonik »

Ben 5 gündür yapmıyordum bugün ağrı yapmaya başladı kasıklarda. Bana perhiz iyi gelmiyor sanırım