İlk cinsel ilişki

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sonik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İlk cinsel ilişki

Mesaj gönderen sonik »

Arkadaşlar iyi günler. Yaşım 23 ve daha öncesinde hiç cinsel ilişki yaşamadım. Şu sıralar sevgilimle bunu denemek istiyoruz lakin ben mastürbasyon yaparken bile aşırı tazyikli geliyor hatta boşalmanın ortalarına doğru tekrar boşalıyormuşum gibi bir his oluşuyor. Lakin bu tazyike rağmen 2. Sefer isteksizlik ve mastürbasyon yapacak hali kalmıyor penisin(zaten bende prostatı yormamak için yapmıyorum). Mastürbasyonda bile bu kadar tazyikli iken ilişki sırasında nasıl oluyor? Canımız acıyor mu ağrı yapıyor mu? Birde mastürbasyonda olduğu gibi 1 saat sonra 2. Sefer birliktelik yaşanılabiliyor mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: İlk cinsel ilişki

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

Üst üste ilişki prostatı tahribata uğratır . Ben şahsen kondom kullanmanızı tavsiye ederim çünkü şahsi fikrim konforsuz ilişkide hastalık nüks yaşatıyor . Boşalma konusunda ise ben de fazla gelmiyor ama uzun sürünce sancılı oluyor bende .
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

sonik yazdı:Arkadaşlar iyi günler. Yaşım 23 ve daha öncesinde hiç cinsel ilişki yaşamadım. Şu sıralar sevgilimle bunu denemek istiyoruz lakin ben mastürbasyon yaparken bile aşırı tazyikli geliyor hatta boşalmanın ortalarına doğru tekrar boşalıyormuşum gibi bir his oluşuyor. Lakin bu tazyike rağmen 2. Sefer isteksizlik ve mastürbasyon yapacak hali kalmıyor penisin(zaten bende prostatı yormamak için yapmıyorum). Mastürbasyonda bile bu kadar tazyikli iken ilişki sırasında nasıl oluyor? Canımız acıyor mu ağrı yapıyor mu? Birde mastürbasyonda olduğu gibi 1 saat sonra 2. Sefer birliktelik yaşanılabiliyor mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ay be gençlik ne güzel günlerdir. Ne güzel anılardır. Bizim için tekrar ihtimali yok artık bu anılar düş oldu. Tadını çıkar :)
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Benim boşaldıktan sonra 2. 10 dk sonra oluyor yine.. Tabi şu aralar biraz sorun var ama.. 3 ay öncesinde günde 5 kere yaptığımı bilirim..
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Kardeşim vücudun neye uygunsa ona göre hareket et. Kendi hazlarına ve partnerini mutlu etmeye bak. Hayatım boyunca ne masturbasyon ne ilişki sırasında 1 kereden fazlasını yapmadım. Yok üst üste 10 posta attım yok bilmem ne böyle şeylere çok da itibar etme , ki böyle bir şey en başta vücuduna zarar. Her neyse dolu dolu bir ilişki yaşayıp partnerini de tatmin ettikten sonra bazen 1, 5'ten büyüktür.
sonik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen sonik »

Yamtar yazdı:Kardeşim vücudun neye uygunsa ona göre hareket et. Kendi hazlarına ve partnerini mutlu etmeye bak. Hayatım boyunca ne masturbasyon ne ilişki sırasında 1 kereden fazlasını yapmadım. Yok üst üste 10 posta attım yok bilmem ne böyle şeylere çok da itibar etme , ki böyle bir şey en başta vücuduna zarar. Her neyse dolu dolu bir ilişki yaşayıp partnerini de tatmin ettikten sonra bazen 1, 5'ten büyüktür.
Hocam öylede sonuçta ilk defa yapıcam ve kesin olarak erken boşalma olucam partnerimi tatmin etmek için 2. Yi yapmak isterdim. Bu hastalık öyle sıkıntılı bişeyki belkide ömrümde hiç sağlıklıyken cinsellik nasıl hissettiriyor bilemeyeceğim