İsteksizlik ve sertleşme için önerisi olan varnı

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

İsteksizlik ve sertleşme için önerisi olan varnı

Mesaj gönderen scream1717 »

Atçrkadaşlar 7 aydır Makat ağrım vardı 2 aydır da İsteksizlik ve sertleşme sorunu başladı.. Üst üste 2 gün ilişkiye girince istek ve sertleşme 2 hafta kendine gelmişti ama 1 haftadır ilişkiye girmedim yine başladı İsteksizlik.. Ağrılar zaten sürekli var ne tavsiye edersiniz.
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İsteksizlik ve sertleşme için önerisi olan varnı

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

scream1717 yazdı:Atçrkadaşlar 7 aydır Makat ağrım vardı 2 aydır da İsteksizlik ve sertleşme sorunu başladı.. Üst üste 2 gün ilişkiye girince istek ve sertleşme 2 hafta kendine gelmişti ama 1 haftadır ilişkiye girmedim yine başladı İsteksizlik.. Ağrılar zaten sürekli var ne tavsiye edersiniz.
Abi hiç makatına baktırdın mı ?
scream1717

Yorgunsavaşçı yazdı:
scream1717 yazdı:Atçrkadaşlar 7 aydır Makat ağrım vardı 2 aydır da İsteksizlik ve sertleşme sorunu başladı.. Üst üste 2 gün ilişkiye girince istek ve sertleşme 2 hafta kendine gelmişti ama 1 haftadır ilişkiye girmedim yine başladı İsteksizlik.. Ağrılar zaten sürekli var ne tavsiye edersiniz.
Yok genel cerrah gittim muayene etmedi ultrason istedi bişey çıkmadı. Hüseyin hoca da lökosit çıktı.. 3 ay önce. Dün yine gittim Hüseyin hocaya yine lökosit 7 çıktı kültür sonuçlarını bekliyorum. Ama yine iyi bir proktoloji uzmanına da gideceğim. Ama lökosit çıkması tabi prostatit olduğunu gösteriyor. 8 aydır antiler işe yaramadı ama son 2 aydır da İsteksizlik sertleşme can sıkıyor
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

scream1717 yazdı:
Yorgunsavaşçı yazdı:
Yok genel cerrah gittim muayene etmedi ultrason istedi bişey çıkmadı. Hüseyin hoca da lökosit çıktı.. 3 ay önce. Dün yine gittim Hüseyin hocaya yine lökosit 7 çıktı kültür sonuçlarını bekliyorum. Ama yine iyi bir proktoloji uzmanına da gideceğim. Ama lökosit çıkması tabi prostatit olduğunu gösteriyor. 8 aydır antiler işe yaramadı ama son 2 aydır da İsteksizlik sertleşme can sıkıyor
bunu yıllarca yaşayıp yenen insanlar var eskilerin yorumları okursan biz çözüm yolu bulabilirsiniz
ozankizil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen ozankizil »

Epimedyumlu macun al dene, online sitelerde satılıyor, çok faydasını görürsün
scream1717

Zaten ereksiyon hapı ile bir sıkıntı olmuyor normal zamanda sorun başladı 2 aydır
burakissei

Mesaj gönderen burakissei »

kafaya takmayınca da geçiyor. ben prostatit değilim diyorum her şey daha iyi oluyor. sertleşme oluyor. çinko takviyesi alıyorum istekte artıyor. bu ay bir rektoskopi yaptıracağım ardından masaj yapan bir üroloğa gideceğim. yaşım 25. bu hastalık geçmez diyenlere inanmıyorum. tamamen psikolojik ve hareket etmeye bakıyor bence. antidepresana başladıktan sonra kafam iyice rahatladı ve bu hastalığın etkileri azaldı.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

burakissei yazdı:kafaya takmayınca da geçiyor. ben prostatit değilim diyorum her şey daha iyi oluyor. sertleşme oluyor. çinko takviyesi alıyorum istekte artıyor. bu ay bir rektoskopi yaptıracağım ardından masaj yapan bir üroloğa gideceğim. yaşım 25. bu hastalık geçmez diyenlere inanmıyorum. tamamen psikolojik ve hareket etmeye bakıyor bence. antidepresana başladıktan sonra kafam iyice rahatladı ve bu hastalığın etkileri azaldı.
Hangi antidepresan kullanıyorsunuz
burakissei

Mesaj gönderen burakissei »

smm2804 yazdı:
burakissei yazdı:kafaya takmayınca da geçiyor. ben prostatit değilim diyorum her şey daha iyi oluyor. sertleşme oluyor. çinko takviyesi alıyorum istekte artıyor. bu ay bir rektoskopi yaptıracağım ardından masaj yapan bir üroloğa gideceğim. yaşım 25. bu hastalık geçmez diyenlere inanmıyorum. tamamen psikolojik ve hareket etmeye bakıyor bence. antidepresana başladıktan sonra kafam iyice rahatladı ve bu hastalığın etkileri azaldı.
Hangi antidepresan kullanıyorsunuz
fonksera