Hayattan soğutan isteksizlik

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
balistik04
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Hayattan soğutan isteksizlik

Mesaj gönderen balistik04 »

Bu isteksizliği yenen var mı ? Çözümü nedir gerçekten hayatımdan soğumaya başladım eskiden ufacık bir uyarıda erekte olurdum şimdi tık yok bunun çözümü ilaçlarla mı yoksa psikolojik destek almakta mı 20 yaşındayım kendimi 80 yaşındaki dede gibi hissediyorum kronik mutsuzluk oluştu
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Hayattan soğutan isteksizlik

Mesaj gönderen Dogukan01 »

balistik04 yazdı:Bu isteksizliği yenen var mı ? Çözümü nedir gerçekten hayatımdan soğumaya başladım eskiden ufacık bir uyarıda erekte olurdum şimdi tık yok bunun çözümü ilaçlarla mı yoksa psikolojik destek almakta mı 20 yaşındayım kendimi 80 yaşındaki dede gibi hissediyorum kronik mutsuzluk oluştu
Ben de aynı durumdayım psikolojim çok kötü
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Bende aynıyım. Benim anlamadığım yer prostat iltihabı isteksizliği neden nasıl etkiler yine aynı şekilde ereksiyonu
balistik04

mrt2323 yazdı:Bende aynıyım. Benim anlamadığım yer prostat iltihabı isteksizliği neden nasıl etkiler yine aynı şekilde ereksiyonu
Ağrılardan dolayı oluyor sanırsam cidden bunu çözebilen yok mu bazan gay miyim lan ben diyorum böyle işler daha da boka sarıyor anksiyeti oluştu resmen
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Bende ağrı magri yok tek skntim cinsel istekszlik ve ereksiyon kaç yıldır geçeceğine de ümidim kalmadi
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Bu problemi yaşayan arkadaşlar ne kadar sürdü ne ile geçti ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

balistik04 yazdı:Bu isteksizliği yenen var mı ? Çözümü nedir gerçekten hayatımdan soğumaya başladım eskiden ufacık bir uyarıda erekte olurdum şimdi tık yok bunun çözümü ilaçlarla mı yoksa psikolojik destek almakta mı 20 yaşındayım kendimi 80 yaşındaki dede gibi hissediyorum kronik mutsuzluk oluştu
isteksizlik sorundur tabi fakat ustune ereksiyon sorunuda var ise iste o zaman ciddi mental cokuntu oluyor benim yasadigim .Erkesiyonun var ise sanslisin diyebilirim .Yasin genc aslinda , ama yinede hormonlari kontrol ettirmekte fayda var , testestron + prolaktin ozellikle ...
balistik04

esanjor01 yazdı:
isteksizlik sorundur tabi fakat ustune ereksiyon sorunuda var ise iste o zaman ciddi mental cokuntu oluyor benim yasadigim .Erkesiyonun var ise sanslisin diyebilirim .Yasin genc aslinda , ama yinede hormonlari kontrol ettirmekte fayda var , testestron + prolaktin ozellikle ...
Testesteron vb testler yaptım normal çıktı ama hissizlik var isteksizlik var
karakedi34

Mesaj gönderen karakedi34 »

https://youtu.be/oyGEVPuumtk
arkadaslar ayni problemden muzdariptim ta ki 2 hafta onceye kadar. Her gun düzenli olarak bi egzersileri yapiyorsunuz ve kafanızı beyninizi o bolgeden uzaklasitiriyorsunuz. Mumkunse sosyallesiyorsunuz. Ben 2 haftadir cok rahatim ne bi agri hissesiyorum ne baska bisey. Ha hissizlik devam ediyor ama duzelecektir diye umut ediyorum. Hadi kalin saglicakla