Epididimid

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
selocan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Epididimid

Mesaj gönderen selocan »

Bende sağ da sol da epididimit var bunlar prostatit benzeri bulgular yaparmi acaba
selocan

Re: Epididimid

Mesaj gönderen selocan »

onur2424 yazdı:
selocan yazdı:Bende sağ da sol da epididimit var bunlar prostatit benzeri bulgular yaparmi acaba
testis ve karın ağrısı vardı bende. testisim patlayacak gibi oluyordu.
Epididimit iltahlaniormu acaba
selocan

Mesaj gönderen selocan »

onur2424 yazdı:
selocan yazdı:
onur2424 yazdı: testis ve karın ağrısı vardı bende. testisim patlayacak gibi oluyordu.
Epididimit iltahlaniormu acaba
epididim iltihaplanıyor evet
Tedavisi farklimi ki yoksa yine anti mi kullanilior
caxuss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen caxuss »

selocan yazdı:Bende sağ da sol da epididimit var bunlar prostatit benzeri bulgular yaparmi acaba
Birnirine yakin semptomlar yapar tedaviyi aksatma bende epididimiti her gittigim doktoroa soylememe ragmen normal bisi yok diye diye afedersin kumdir tastir sallamalari yuzunden bu hale geldim hala ugrasiyorum

Acil hekimi gittigimn7 urologdan daha akilli tecrubeli cikti scrotal isg istedi hemen taniyi koydu ama uc au oyaladilar beni unv hastanesi dahil
selocan

Mesaj gönderen selocan »

caxuss yazdı:
Birnirine yakin semptomlar yapar tedaviyi aksatma bende epididimiti her gittigim doktoroa soylememe ragmen normal bisi yok diye diye afedersin kumdir tastir sallamalari yuzunden bu hale geldim hala ugrasiyorum

Acil hekimi gittigimn7 urologdan daha akilli tecrubeli cikti scrotal isg istedi hemen taniyi koydu ama uc au oyaladilar beni unv hastanesi dahil
Bunlar önemsiz dedi bana ürolog sıkıntı çıkarmaz dedi anlamis degilim tedavi ne verdiler ki sana biladerim acildeki doktor
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

onur2424 yazdı:
selocan yazdı:
caxuss yazdı:

Bunlar önemsiz dedi bana ürolog sıkıntı çıkarmaz dedi anlamis degilim tedavi ne verdiler ki sana biladerim acildeki doktor
kardeşim epididim dediğin şey sarmaşık gibi testisleri tutan bir tüp, o tüple oynadığında canın çok yanıyorsa epididimitsin çok acil başka doktora git
Bende de cıktı o epidiminlerden önce solda sonra sağda bayram tatilinde testisim şişmişti hastaneye gidemedim doktor yoktu sonra şişlik kendiliğinden indi ve bunlar cıktı doktora gittiğimde epdimin iltihabı görülmedi dedi ama yinede antibiyotik kullan dedi öyle diyince madem görülmedi niye kıllanayım dedim kendi kendime 4 üncü gün bıraktım baska doktor doğal olduğunu dölleri taşıdığını söyledi ama daha önce bende böyle birşey yoktu artık peşini bıraktım ama korkuyorum hala kısır bırakır mı diye anlamadım bende nedir bu ama ben oynayınca agrı olmuyor
selocan

Mesaj gönderen selocan »

Rozdi35 yazdı:
onur2424 yazdı:
selocan yazdı: Bunlar önemsiz dedi bana ürolog sıkıntı çıkarmaz dedi anlamis degilim tedavi ne verdiler ki sana biladerim acildeki doktor
kardeşim epididim dediğin şey sarmaşık gibi testisleri tutan bir tüp, o tüple oynadığında canın çok yanıyorsa epididimitsin çok acil başka doktora git
Bende de cıktı o epidiminlerden önce solda sonra sağda bayram tatilinde testisim şişmişti hastaneye gidemedim doktor yoktu sonra şişlik kendiliğinden indi ve bunlar cıktı doktora gittiğimde epdimin iltihabı görülmedi dedi ama yinede antibiyotik kullan dedi öyle diyince madem görülmedi niye kıllanayım dedim kendi kendime 4 üncü gün bıraktım baska doktor doğal olduğunu dölleri taşıdığını söyledi ama daha önce bende böyle birşey yoktu artık peşini bıraktım ama korkuyorum hala kısır bırakır mı diye anlamadım bende nedir bu ama ben oynayınca agrı olmuyor
Bende de varmış ama hiç belli etmedi ağrı sızı akinti ellime gelior az sıkıyorum hafif agrior doktor bi sıkıntı olmaz dedi anlamadim
kadircan06

Mesaj gönderen kadircan06 »

Prostatit epididimite neden olabilir yada epididimde olan bir bakteri Prostata yada testise geçerek orayı iltihaplandırabilir
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

selocan yazdı:
caxuss yazdı:

Acildeki dr beni urolojiye sevk etti urolog cipro ve zimaks recete etti cipro bana yasak baska bir sirun uuzinden soyledim o zaman otekini de kullanma dedi kendiliginden gecer dedi, inanmadim baska bir urologa gittim 1 novasef ve monodoks verdi antibiyotik alerjim oldugi icin alerji testine girdim bir hafta da boyle gecti neyse igneyi uaptirdim monodoksa basladim covide yakalandim covid tedsvisi yuzinden antibyotik kesildi ucuncu gununde covid soneasinyine ayni kur baslandi 10 gun de testis iltihabi azaldi ama lenfler kutuk gbi sis aksef eklediler yanina bi kac gunse oyle derken lenf agrilari eklem agrilari derken hastanede buldum kendimi 22 doz novasef uc kutu azitro gectimi dersin hayir sislikler indi hassaslik devam ustune prostatit oldum hafta basi prof a cikcam 6 aydir bunla ugrssiyorum
Azeriman93
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Azeriman93 »

Bendrde var gecmiyir ilet
Azeriman93
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Azeriman93 »

caxuss yazdı:

EPİDİDİMİT iylesdimi sizde