Ereksiyon Olunca Akıntı

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ereksiyon Olunca Akıntı

Mesaj gönderen gonore »

Arkadaşlar ben belsoğukluğu oldum ve akıntım 4. gün başlayıp sarı renkle 120. günde şeffaf olarak son buldu. Kullandığım ilaçlar: 1000mg sefriakson, 4200 gram doksisiklin, 4500mg azitromisin, 800 gram gentamisin, 4000 mg oflakson...genta ve seftriakson iğne olarak uygulandı..Ancak 28. günümden beri cinsel birşey aklıma gelince yoğun bir şeffaf akıntı geliyor penisten...Mesela bugün lab araştıyorken bulunduğum ülkede orda çalışan kız türk olduğumu duyunca baya ilgilendi benimle ve ereksiyon oldum ve akıntı geldi 1 liradan büyük... Bunun gibi yolda aklıma cinsellik gelse akıntı oluyor....eskiden olan bişey değildi benzer şikayeti olan var mı? Birde ayaktayken ve uzanırken penis yanmam geçiyor otururken penis kafası yanıyor bazen de tam tersine üşüyor...İdrarda yanma çok belirgin olarak yok, ereksiyon sorunum yok şu an için....Sizden tavsiye bekliyorum 44 gün daha dayanmam lazım muayene olmadan test olmadan.. Mastürbasyon yapmak hafifletir mi bu mereti?
:P
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ereksiyon Olunca Akıntı

Mesaj gönderen kadir »

gonore yazdı:Arkadaşlar ben belsoğukluğu oldum ve akıntım 4. gün başlayıp sarı renkle 120. günde şeffaf olarak son buldu. Kullandığım ilaçlar: 1000mg sefriakson, 4200 gram doksisiklin, 4500mg azitromisin, 800 gram gentamisin, 4000 mg oflakson...genta ve seftriakson iğne olarak uygulandı..Ancak 28. günümden beri cinsel birşey aklıma gelince yoğun bir şeffaf akıntı geliyor penisten...Mesela bugün lab araştıyorken bulunduğum ülkede orda çalışan kız türk olduğumu duyunca baya ilgilendi benimle ve ereksiyon oldum ve akıntı geldi 1 liradan büyük... Bunun gibi yolda aklıma cinsellik gelse akıntı oluyor....eskiden olan bişey değildi benzer şikayeti olan var mı? Birde ayaktayken ve uzanırken penis yanmam geçiyor otururken penis kafası yanıyor bazen de tam tersine üşüyor...İdrarda yanma çok belirgin olarak yok, ereksiyon sorunum yok şu an için....Sizden tavsiye bekliyorum 44 gün daha dayanmam lazım muayene olmadan test olmadan.. Mastürbasyon yapmak hafifletir mi bu mereti?
Masturbasyon yapmak aksine azdirir semptomları.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Kadir abi peki bu ereksiyon olma durumunda şeffaf akıntı gelmesi normal mi her defasında? Penis başı yanması ve makat yanması keza? Su içince çok rahatlıyorum ancak ramazanda su işi malum zorluyor biraz. Portakal suyu içtim 5 gün önce çok kötü yanmalar ağrılar arttı.. Şu an iç çamasırı giymeden geziyorum ve uzanıyorum testis hafif ağrı dısında bişeyim yok.Ağrılar hafifledi çok şükür.. Asitli içecek, kahve içmiyorum, 2 kat çorap giyiyorum, iftar sahur arası 2,5-3 litre su içiyorum. 3-4 günde düzeldi makat ağrım bitti yürürken terleyince kaşınıyor sadece, penşs sandalye başında otururken yanıyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gonore yazdı:Kadir abi peki bu ereksiyon olma durumunda şeffaf akıntı gelmesi normal mi her defasında? Penis başı yanması ve makat yanması keza? Su içince çok rahatlıyorum ancak ramazanda su işi malum zorluyor biraz. Portakal suyu içtim 5 gün önce çok kötü yanmalar ağrılar arttı.. Şu an iç çamasırı giymeden geziyorum ve uzanıyorum testis hafif ağrı dısında bişeyim yok.Ağrılar hafifledi çok şükür.. Asitli içecek, kahve içmiyorum, 2 kat çorap giyiyorum, iftar sahur arası 2,5-3 litre su içiyorum. 3-4 günde düzeldi makat ağrım bitti yürürken terleyince kaşınıyor sadece, penşs sandalye başında otururken yanıyor.
Evet ereksiyondan sonra seffaf akinti (mezi) normaldir. Bendede oluyor. Yanliz bu miktar,prostatit gecirmis kimselerde biraz daha fazla olur. Narenciye urunleri kesinlikle su an tuketme, asidik oldugu icin yanmaya sebep olur. Prostattaki inflamasyonun acisini penis ucunda hissedersin. Bu zamanla gececektir. Naprosyn tablet kullan..Karbonatli su iç vucudun ph derecesi yukselsin. Asidik olursa vucuttaki denge bozulur. Ph derecesini yuksek tutmamiz gerekir. Vucudumuzu asidik.olmaktan.kurtarmaliyiz. Susamadan su icmeliyiz. Enfeksiyonel hastaliklar vucudun ph derecesini dusurur organlarimiz asidik ortamda yipranir. Asit- baz dengesini duzgun tutmamiz gerekir.Karbonatli su icmek vucudu alkali hale getirir. Asidik ortamdan kurtarir. Dolayisi ile yanmalariniz azalir.Buna dikkat edelim.
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

kadir yazdı:
gonore yazdı:Kadir abi peki bu ereksiyon olma durumunda şeffaf akıntı gelmesi normal mi her defasında? Penis başı yanması ve makat yanması keza? Su içince çok rahatlıyorum ancak ramazanda su işi malum zorluyor biraz. Portakal suyu içtim 5 gün önce çok kötü yanmalar ağrılar arttı.. Şu an iç çamasırı giymeden geziyorum ve uzanıyorum testis hafif ağrı dısında bişeyim yok.Ağrılar hafifledi çok şükür.. Asitli içecek, kahve içmiyorum, 2 kat çorap giyiyorum, iftar sahur arası 2,5-3 litre su içiyorum. 3-4 günde düzeldi makat ağrım bitti yürürken terleyince kaşınıyor sadece, penşs sandalye başında otururken yanıyor.
Evet ereksiyondan sonra seffaf akinti (mezi) normaldir. Bendede oluyor. Yanliz bu miktar,prostatit gecirmis kimselerde biraz daha fazla olur. Narenciye urunleri kesinlikle su an tuketme, asidik oldugu icin yanmaya sebep olur. Prostattaki inflamasyonun acisini penis ucunda hissedersin. Bu zamanla gececektir. Naprosyn tablet kullan..Karbonatli su iç vucudun ph derecesi yukselsin. Asidik olursa vucuttaki denge bozulur. Ph derecesini yuksek tutmamiz gerekir. Vucudumuzu asidik.olmaktan.kurtarmaliyiz. Susamadan su icmeliyiz. Enfeksiyonel hastaliklar vucudun ph derecesini dusurur organlarimiz asidik ortamda yipranir. Asit- baz dengesini duzgun tutmamiz gerekir.Karbonatli su icmek vucudu alkali hale getirir. Asidik ortamdan kurtarir. Dolayisi ile yanmalariniz azalir.Buna dikkat edelim.
Abi bunu yapmak cranberry falan tüketmeden yanmayı hafifletir mi yani?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

msrcmm yazdı:
kadir yazdı:
Abi bunu yapmak cranberry falan tüketmeden yanmayı hafifletir mi yani?
Evet hafifletir.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Saolasın abi o zaman prostatit var kesin bende...Hayrolsun bakalım.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

gonore yazdı:Saolasın abi o zaman prostatit var kesin bende...Hayrolsun bakalım.
Cranbery iyi gelir enfeksiyon azaltıcı etkisi var kullanın
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

Daha önce konu açıldığı için yeni açmak istemedim ereksiyon orgazm olduğumda kız arkadaşımla yakınlaştığımda bende de aşırı şeffaf akıntı geliyor doktora sormuştum normal demişti üriner sistemin düzgün çalıştığını gösterir dedi fakat bendeki gelen akıntı çok aşırı normalde boşalmada bile okadar sıvı gelmiyor ama ereksiyon halindeyken hep sızıntı sızıntı çok fazla geliyor bu durumu yaşayan varmı çok rahatsız edici ve yaşantıyıda olumsuz etkiliyor normal zamanlarda böyle bir sorunum yok akıntı
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Rozdi35 »

crazy96 yazdı:Daha önce konu açıldığı için yeni açmak istemedim ereksiyon orgazm olduğumda kız arkadaşımla yakınlaştığımda bende de aşırı şeffaf akıntı geliyor doktora sormuştum normal demişti üriner sistemin düzgün çalıştığını gösterir dedi fakat bendeki gelen akıntı çok aşırı normalde boşalmada bile okadar sıvı gelmiyor ama ereksiyon halindeyken hep sızıntı sızıntı çok fazla geliyor bu durumu yaşayan varmı çok rahatsız edici ve yaşantıyıda olumsuz etkiliyor normal zamanlarda böyle bir sorunum yok akıntı
Bende de bazen ilişki öncesi çok geliyor şeffaf alıntı
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Rozdi35 yazdı:
crazy96 yazdı:Daha önce konu açıldığı için yeni açmak istemedim ereksiyon orgazm olduğumda kız arkadaşımla yakınlaştığımda bende de aşırı şeffaf akıntı geliyor doktora sormuştum normal demişti üriner sistemin düzgün çalıştığını gösterir dedi fakat bendeki gelen akıntı çok aşırı normalde boşalmada bile okadar sıvı gelmiyor ama ereksiyon halindeyken hep sızıntı sızıntı çok fazla geliyor bu durumu yaşayan varmı çok rahatsız edici ve yaşantıyıda olumsuz etkiliyor normal zamanlarda böyle bir sorunum yok akıntı
hocam benim durum çok aşırı rahatsız ediyor ya her seferinde çok benim acaba bu rahatsızlıktan dolayı mı bu ödemden falan
hecked
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen hecked »

crazy96 yazdı:
Rozdi35 yazdı:
hocam benim durum çok aşırı rahatsız ediyor ya her seferinde çok benim acaba bu rahatsızlıktan dolayı mı bu ödemden falan

benimde aynı şekilde bi çözüm bulamadım. o sıvıdan kültürde yapıldı bişey cıkmadı
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

hecked yazdı:
crazy96 yazdı:
Rozdi35 yazdı: Bende de bazen ilişki öncesi çok geliyor şeffaf alıntı

benimde aynı şekilde bi çözüm bulamadım. o sıvıdan kültürde yapıldı bişey cıkmadı
çok kötü bir durum gerçekten insanı hayattan soğutuyor
Ghost
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ghost »

gonore yazdı:Arkadaşlar ben belsoğukluğu oldum ve akıntım 4. gün başlayıp sarı renkle 120. günde şeffaf olarak son buldu. Kullandığım ilaçlar: 1000mg sefriakson, 4200 gram doksisiklin, 4500mg azitromisin, 800 gram gentamisin, 4000 mg oflakson...genta ve seftriakson iğne olarak uygulandı..Ancak 28. günümden beri cinsel birşey aklıma gelince yoğun bir şeffaf akıntı geliyor penisten...Mesela bugün lab araştıyorken bulunduğum ülkede orda çalışan kız türk olduğumu duyunca baya ilgilendi benimle ve ereksiyon oldum ve akıntı geldi 1 liradan büyük... Bunun gibi yolda aklıma cinsellik gelse akıntı oluyor....eskiden olan bişey değildi benzer şikayeti olan var mı? Birde ayaktayken ve uzanırken penis yanmam geçiyor otururken penis kafası yanıyor bazen de tam tersine üşüyor...İdrarda yanma çok belirgin olarak yok, ereksiyon sorunum yok şu an için....Sizden tavsiye bekliyorum 44 gün daha dayanmam lazım muayene olmadan test olmadan.. Mastürbasyon yapmak hafifletir mi bu mereti?
Birebir aynı belirtileri yaşıyorum. Naptınız süreç nasıl ilerledi bilgilendirebilirseniz çok sevinirim