Aşiri boşalma hk.

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Aşiri boşalma hk.

Mesaj gönderen kadir »

Penisten iceriye girip sinsice yol alan ve belli bir zaman icinde prostatin icine kadar ulasip yerlesen ve kolonilesen bir bakteri ordusu dusunun.Ve bu bakterilerin her saniye bolunerek cogaldiginida dusunun.Surekli bakteri ureten bir merkez bunun onune nasil gecersiniz kendinizi nasil savunursunuz.Asiri bosalmak sureti ile degil tabiki.Ben boyle dusunmuyorum.Prostatit hastalari icin Haftada 2 defa yeterli oda ihtiyac oldugu icin.Edindigim tecrubeye gore ,cok bosalmak mikroplari drene etmiyor, aksine bosalma mekanizmasini fazla zorlayarak iyilesme suresini olumsuz yonde etkiliyor.Ustelik asiri bosalmanin immun sistemi yani bagisiklik sisteminide etkiledigini varsayarsak bakterilere karsi savunma sistemimizde handikap olacagini dusunuyorum.Batakligi kurutacagimiz yerde sivrisineklerle ugrasmanin birfaydasi yok kanimca.Bakterilerle savasmanin yolu kisa süreli ve aralikli,şok antibiyotik tedavisi+vitamin+doku onarimi icin enzim kullanimindan gectigini buradan tecrubelerime dayanarak bildiririm.
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Aşiri boşalma hk.

Mesaj gönderen cihanbey »

bakteri tedavisinde flagly ya da biteral de göz ardı edilmemeli hem vucuda antibiyotik kadar zarar vermiyorlarmış
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

kısa süreli derken hangi süre ve hangi antibiyotiği tecrübe ettin
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

antibiyotik kullanımı ile birlikte prostatı tamir edici bitkisel takviyeler kullanmak yerinde olur.
Mccaine
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen Mccaine »

Mesela hangi bitkisel takviyeler?
Ben Saw palmetto ekstresi kullanıyorum ama bu bitki prostatı küçültüyor sadece sanırım.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Qcp satılsa burada direk onu al derdim.ama yok malesef.geri kalanı bilindik şeyler.isteyen polen çayı yada prostat çayı kullanabilir.en azından fayda görenler var.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Sadece prostati degil sikide kucuktuyormus
baran

Mesaj gönderen baran »

arkadaşlar şu boşalma işini altı ay kadar ertelesek faydası olur mu acaba
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Biri diyirki izekkkile ereksiyon problemi varsa cindel perhiz yapin diizelirsiniz diyo