Erken boşalma ve tedavi önerisi

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Erken boşalma ve tedavi önerisi

Mesaj gönderen apo. »

Pab10 yazdı:
apo. yazdı:
Pab10 yazdı:

Apo selam. Benim de Kns bakterisi üredi şimdi enfeksiyon doktoruna gittim iki kez günde ikişerden sabah akşam klindam, sabah akşam da bactrim forte alıyorum.
Klindam 4. kutu Bactrim 2. öncesinde de 12 iğne oldum amikozit.
Bi tur daha klindam, bactrim yapmalı mıyım? Bakteri ölmüş müdür.
Ödem tedavisine başlama lımıyım ? Ekmek dışında her şeyi kestim.
Garanti olsun diye bi tur daha anti almalı mıyım ?
Bir ay sonra yine pcr yaptırıcan.
Fikirleriniz çok önemli şimdiden sağ olun.
Evet bir kur daha al ama probiyotik de al mutlaka
Hergün ev yoğurdu ve yulaf ile kahvaltı yapıyorum iki günde bir de kefir.
Bir de öncesinde yüzüstü yatınca sızlanma olurdu o kesildi ağrı falan da azaldı bu durum iyiye işaret sanırım.
Ödem mi azalıyor acaba
Söylediklerini yapıcam, teşekkür ederim.
Ödem öyle kolay onarilmaz ama geçecek elbette probiyotik takviye al solgar olursa daha etkili olur
Pab10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Pab10 »

apo. yazdı:
Pab10 yazdı:
apo. yazdı: Evet bir kur daha al ama probiyotik de al mutlaka
Hergün ev yoğurdu ve yulaf ile kahvaltı yapıyorum iki günde bir de kefir.
Bir de öncesinde yüzüstü yatınca sızlanma olurdu o kesildi ağrı falan da azaldı bu durum iyiye işaret sanırım.
Ödem mi azalıyor acaba
Söylediklerini yapıcam, teşekkür ederim.
Ödem öyle kolay onarilmaz ama geçecek elbette probiyotik takviye al solgar olursa daha etkili olur
Teşekkür ederim tavsiyeler için.
Bekir60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen Bekir60 »

Arap yazdı:
Xp3333 yazdı:Krem ve ilaç önerileri için teşekkür ederim ancak benim öğrenmeye çalıştığım daha cok kalıcı tedavi bulmak üzerine bir doktor tavsiyesi gibi bir şey
Dostum ben de cinsel iliski konusunda senin gibi muzdariptim. Fakat benim yillardan beri gelen prostatit rahatsizligim var. İlk etapta lokosit tedavisi oldum. Sonra kadir abinin onerdigi takviyeler 5ay kullanim sonunda cok sukur sertlesme problemimi , erken bosalma sorunumu ortadan kaldirdi. inanır mısın daha iliskiye girmeden bosaldigim gunler var. Fakat Suanda takviye icmesemde her turlu tam ereksiyon saglayabiliyor ve normal bir zamandan daha gec bosaliyorum. Hatta bu gun kadir abiye gec bosaliyorum bunun zarari varmidir diyede sordum ?? ismi gecmiskende burdanda bir kez daha tesekur etmek borcumuzdur iyiki varsin guzel insan her sey icin birkez daha tesekkurler Kadir abi Allah senden razı olsun. Acikcasi Kadir abiyle bir konusmani oneririm.

Kadir abi ye ulasirsam bende önerilerini almak isterim
Eski nikim bkr60 tı fakat sifresini unuttugum icin yeni uyelik actim.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Xp3333 yazdı:Herkese merhabalar,

Çok kısaca kendi sorunumdan bahsedip bunu yaşayan var mı? Varsa neler yaşadı, başarılı tedavi için neler yapılması gerekiyor tavsiye isteyeceğim.

Yaklaşık 3 yıldır çok erken boşalıyorum ve ikinci sefere geçiş olmuyor dolayısıyla cinsel yaşam çok sıkıntılı bir durumda. Bunun haricinde forumda bahseilen diğer hiçbir sorun bende yok (ağrı, yanma hissi vs.) tek sorunum erken boşalma. Bununla ilgili 2-3 tane doktora gittim ama malesef çok verimli görüşmeler olmadı, birisi psikolojik diyip gönderdi, diğeri antidepresan yazdı gönderdi. En son bir tane doktor ciddi ciddi muayene etti ve konuya yaklaştı. Rektal muayene sonucunda kronik prostatit tanısı koydu ve durumu anlattı. Floxilevo antibiyotik ile tedaviye başladı, alkol+sigara vs. yasakladı ve bende bunların hepsine uydum ancak 3 ay sonucunda hiçbir değişiklik olmadı ve tekrar muayene gittiğimde nerdeyse hiç ilgilenmedi ve sanki benim bildiğim bu kadar daha fazla benden bi şey bekleme der gibi bir yaklaşıma girdi.

Yukarıda dediğim gibi erken boşalma ve ikinci sefere geçememe dışında başka hiçbir problemim yok, sabah ereksiyonu da uzun zamandır yok ve konu kesinlikle psikolojik değil.

Ben şu anda iyi bir doktor ve tedavi yöntemi arıyorum. Bu konuda bende bunları yaşadım ve şu doktor ile çözdüm diyebileceğiniz birisi var mı? İnanın o kadar sorunlu ki durum artık para vs. bakmıyorum neyse vereceğim ve tedavisini olmak istiyorum.

Okuyan ve tavsiye verebilecek olan herkese şimdiden teşekkürler. Herkese geçmiş olsun, umarım herkes aradığı devayı bulabilir.
Kardesim geçmiş olsun forumu iyice okuyun önce ihtiyacınız olan bir çok şey önceki konularda işlendi,

Doktor sana ne yapacak güzel kardesim forumdakiler 100 lerce hekim dolaştı onlar ne bulduki sen ne bulacaksın.

Sen önce prostatit olup olmadığını öğrenmen gerek en kolay yolu lökosit baktırmak prostat sivisindan, olmadı kültür ve pcr da bakilmali ,ona göre önce tanı sonra tedavi.

Uzunca yılların verdiği tecrübeye dayanarak Doktorlar bizi tedavi etmeyecek Doktorlar bizi gerekli testleri yapıp tanıda yardımcı olacaklar tedavi ise forumdaki tecrübeli arkadaşların Özellikle de Kadir abimin önerilerini uyarak kendi kendimizi tedavi edeceğiz.

Bir de şunu ekleyeyim kardeşim birçok hasta var inan rahat Tuvalete bile çıkamıyorlar işlerini yapamıyorlar hayatlarından çok muzdaripler dünyanın onlar için sadece erken boşalması belki günü kurtarmak için takviye bile kullanabilirler bence çok dert etme önce Yukarıdaki Dediklerime baktır prostatit isen onu tedavi etmene yardımcı olalım sonra zamanla cinsel performansını da düzelebilir Tabii prostatitte dayalı ise şikayetlerin