SIK MASTURBASYON

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
BruceLee
Mesajlar: 815
Kayıt: 25.03.2022 - 22:19
Şehir: Türkiye
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: SIK MASTURBASYON

Mesaj gönderen BruceLee »

.
odysiea87

Re: SIK MASTURBASYON

Mesaj gönderen odysiea87 »

BruceLee yazdı:.
Ben ilk gittiğim doktor önerisi xatral icip günde iki ilişki yaşadım. Bir ay boyunca olumlu olumsuz etkisini görmedim. Zaten hasta olan vucut yoruluyor. Tek olumlu tarafı agrılarım artmadı azalmadı. Bir cok insana yaramiyor malum.
Ugurdemiirx
Mesajlar: 1
Kayıt: 09.05.2023 - 23:32
Şehir: İstambul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: SIK MASTURBASYON

Mesaj gönderen Ugurdemiirx »

Arkadaşlar ben 10 yıl buounca günde 9 kere spem çıkışına engel olucak şekşlde mastürbasyön yaptım ve şuan prostatım ağır hasar aldı artık neredeyse işiyemeyicek duruma geldim ve bırakamaıyorum da yapmasını, günde 1 yapıyorum artık ama düzelmiyor bu şekşlde, daha önceleri 2-3 gün ywpmayınca düzelmeye başlıyordu ama hasarın boyutu arttığı için bu süre artık yetmiyor, eğer kendimi tutmayı başardığım zaman düzelirse muhteşem olur ama ğer düzelmzse muhtemelen intihar ediceğim. hayatım mahvoldu çünkü 45 dakikda bir aşırı sıkışıp tıvalete gidiyorum ve aşırı zorlanarak kesik kesik yepıyorum tuvaletimi, uyurken 8-10 defa uykudan kalkmak zorundayım bu yüzden çalışamıyorum spor yapamıyorum ve uykumu alamıyorum ve zeka seviyem gerieldei sürekli sersemim
Turkick
Mesajlar: 142
Kayıt: 15.03.2023 - 13:55
Şehir: Ankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: SIK MASTURBASYON

Mesaj gönderen Turkick »

Hocam ne yapmışın sen ya... Öyle bir şey olsa, aylarca elimi sürmezdim.

Dün bir sebepten ötürü 4-5 saat boyunca aralıklı erekte kaldım ve sonunda acısız ve hızlı bir boşaltma yaptım. Akşam prostat uzaktan uzaktan hissediliyordu. Bugün de, az da olsa var. İnşallah geçer. "Kadir" aga-bey mükerrer boşaltımdan uzak durun diyor. Benimki haftada 2-3. Ama uzun süreli ereksiyondan da uzak durmak lazım. Bugün güzel bir haber aldım. Aklım kestanede olduğu için istediğim gibi sevinemiyorum. Şimdi dağ kekiği çayı yapıp yürüyeyeceğim. Bu çok hafif his geçmeli.
apo.
Mesajlar: 412
Kayıt: 08.02.2023 - 22:40
Şehir: Izmir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: SIK MASTURBASYON

Mesaj gönderen apo. »

jovenn yazdı:Cogu durumu anladim ancak sik bosalma durumuna Kadir Bey zararli diyor.Bazi arkadaslar 2 gunde bir yapilmasi gerektigi.Forumda onceleri konusulmus ama son durum nedir sizce ?Kafam cok karisti benim karsilastigim durum 10 gun hic yapmadim sonra yaptim sperm rengi sarimsi idi ilk defa olmustu.Ancak cok yapincada agrilarim artiyor yapmiyinca sanki iltihap artiyor.
Haftalık 1 veya 2 uygundur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 10376
Kayıt: 19.04.2015 - 23:04
Şehir: istanbul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004
Yaş: 64

Re: SIK MASTURBASYON

Mesaj gönderen kadir »

Ugurdemiirx yazdı:Arkadaşlar ben 10 yıl buounca günde 9 kere spem çıkışına engel olucak şekşlde mastürbasyön yaptım ve şuan prostatım ağır hasar aldı artık neredeyse işiyemeyicek duruma geldim ve bırakamaıyorum da yapmasını, günde 1 yapıyorum artık ama düzelmiyor bu şekşlde, daha önceleri 2-3 gün ywpmayınca düzelmeye başlıyordu ama hasarın boyutu arttığı için bu süre artık yetmiyor, eğer kendimi tutmayı başardığım zaman düzelirse muhteşem olur ama ğer düzelmzse muhtemelen intihar ediceğim. hayatım mahvoldu çünkü 45 dakikda bir aşırı sıkışıp tıvalete gidiyorum ve aşırı zorlanarak kesik kesik yepıyorum tuvaletimi, uyurken 8-10 defa uykudan kalkmak zorundayım bu yüzden çalışamıyorum spor yapamıyorum ve uykumu alamıyorum ve zeka seviyem gerieldei sürekli sersemim
neverfapakademi.com bu link masturbasyon ve porno bagimlilari na yardım amaçlı kurulmuş sitenin linkidir. Buradan yardım almanızi öneririm.
Cevapla