idrar sonrası yanma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
MURAT4105
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

idrar sonrası yanma

Mesaj gönderen MURAT4105 »

arkadaşlar herekeze gecmiş olsun.bugün üroloji doktoruna gittim 20 günden beri idrar sonrası yanma ve agrım , damlama tanzik şikayetlerim oluyodu bunları anlattım.ultrason kan röntgen idrar, idrar kültürü ve işeme testi, bunların hepsi temiz cıktısadece işeme testi biraz düşüktü prostatım 22 gr mış onuda ögrendim normal sınırlardaymış bana kronikprostatitt olmuşun dedi verdiği ilaclar
uropan 5 mg
cıprasid 750 mg
uromaxs 0.4
1 hafta kullan gel kontrole dedi.şimdi ilacları aldım bugün başladım.beni en rahatsız eden idrar sonrası başlayım 1 saat kadar süren sonrası gecen yanma
ve batma hissi agım sızın fazla yok sertleşme problemim yok isteksizlik yok ilişkiye girebiliyom agrı cok az oluyo sonrası.sizden ricam bu yanma olayı nsaıl gecirebiliriz
bunun tedavisi nedir.yardım ve önerilerinizi bekliyom
tetra

Re: idrar sonrası yanmaaaaaa

Mesaj gönderen tetra »

MURAT4105 yazdı:arkadaşlar herekeze gecmiş olsun.bugün üroloji doktoruna gittim 20 günden beri idrar sonrası yanma ve agrım , damlama tanzik şikayetlerim oluyodu bunları anlattım.ultrason kan röntgen idrar, idrar kültürü ve işeme testi, bunların hepsi temiz cıktısadece işeme testi biraz düşüktü prostatım 22 gr mış onuda ögrendim normal sınırlardaymış bana kronikprostatitt olmuşun dedi verdiği ilaclar
uropan 5 mg
cıprasid 750 mg
uromaxs 0.4
1 hafta kullan gel kontrole dedi.şimdi ilacları aldım bugün başladım.beni en rahatsız eden idrar sonrası başlayım 1 saat kadar süren sonrası gecen yanma
ve batma hissi agım sızın fazla yok sertleşme problemim yok isteksizlik yok ilişkiye girebiliyom agrı cok az oluyo sonrası.sizden ricam bu yanma olayı nsaıl gecirebiliriz
bunun tedavisi nedir.yardım ve önerilerinizi bekliyom
Abi şüpheli ilişkin oldu mu ?
MURAT4105

OLMADI KARDEŞİM YAŞIM 47 YALNIZ TUVALETE COK SIKIŞIRAK CIKTIK ZAMANINDA İŞ KOŞULLARINDAN DOLAYI O ZAMANLARDA OLUYODU BU YAKINMALARIM AMA HEMEN GECİYODU GECEN SENEDE HAFİF SIZLAMA VE YANMA OLMUŞTU 1 HAFTA SÜRMÜŞTÜ GECMİŞTİ ŞİMDİKİ BAYA UZUN SÜRÜYO KRONİKLEŞTİ GİBİME GELİYOR
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Murat4105, öncelikle yazım kurallarına uymanızı rica ederim.
MURAT4105

herhangi bir şüpheli ilşkim olmadı.yalnız tam boşalırken ilişki esnasında penis köü ve başına kramp agrısı gibi keskin bir agrım oldu ondan sonra şikayetlerim başladı.agrı azaldı yanma ara sıra idrardan sonra oluyo buda bende sıkıntılar yaratıyo.dikkat ettim sinirlenince ve sitrese girince de penis köküne ve ucunda sancı giriyo
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

MURAT4105 yazdı:herhangi bir şüpheli ilşkim olmadı.yalnız tam boşalırken ilişki esnasında penis köü ve başına kramp agrısı gibi keskin bir agrım oldu ondan sonra şikayetlerim başladı.agrı azaldı yanma ara sıra idrardan sonra oluyo buda bende sıkıntılar yaratıyo.dikkat ettim sinirlenince ve sitrese girince de penis köküne ve ucunda sancı giriyo
Tuvalete sürekli aşırı sıkışarak gittiğiniz için prostata idrar kaçagı almış olabilirsiniz...buda bir enfeksiyon sebebidir.
Bir üroloğa gidip prostat sıvısı ve idrardan lokosit sayımı+ kültür antibiogram yaptirmanızı öneririm.