Kadir abi iyi olanlar bölümü mü açsaniz

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
Hakan58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Kadir abi iyi olanlar bölümü mü açsaniz

Mesaj gönderen Hakan58 »

Kadir abi iyi olanlar yazsa sadece benim hikayem kisminda genel olarak başından gecenler yaziyor başarıları çok yok sanki bizler icin umut olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir abi iyi olanlar bölümü mü açsaniz

Mesaj gönderen kadir »

Hakan58 yazdı:Kadir abi iyi olanlar yazsa sadece benim hikayem kisminda genel olarak başından gecenler yaziyor başarıları çok yok sanki bizler icin umut olur
Kardesim daha önce size söyledim, iyi olan üyeler zaman zaman girip iyi olduklarını yaziyorlar degisik zamanlarda...eskiye dönük paylaşımlarda var. Ne kadar baslık acarsak acalım forumun teknik yapısı itibariyle başliklar, konular geriye dogru kaymak zorunda sayfa oluşması için. Siz geriye dönük sayfaları açıp okuyacaksınız tek tek kitap okur gibi.
Hakan58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Hakan58 »

kadir yazdı:
Hakan58 yazdı:Kadir abi iyi olanlar yazsa sadece benim hikayem kisminda genel olarak başından gecenler yaziyor başarıları çok yok sanki bizler icin umut olur
Kardesim daha önce size söyledim, iyi olan üyeler zaman zaman girip iyi olduklarını yaziyorlar degisik zamanlarda...eskiye dönük paylaşımlarda var. Ne kadar baslık acarsak acalım forumun teknik yapısı itibariyle başliklar, konular geriye dogru kaymak zorunda sayfa oluşması için. Siz geriye dönük sayfaları açıp okuyacaksınız tek tek kitap okur gibi.
Tamam kadir abim
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Merhabalar ben forumu 2 senedir takip ediyorum 1.5 senedir de tedavi gördüm genel anlamda iyiyim sadece ufak tefek kas agrıları var ampirik tedavi aldım aynı ilaçlar yani hastalık yeniyse panik yapmayın zamanla azalacak gene nüks edebilir Mast yapmayın vitamin alın kullanın ..eski üyelerin son girişlerine bakarsanız 2 3 sene önce gireni çok fazla eğer geçmemiş olsaydı onlar kesin aktif olurdu çünkü onlar bu hastalıkla gerçekten savaşmışlar tavsiye doktor yok net ortamı az bende bu penis agrısı bu testis agrısı geçmez ya diyordum çok yoruldum Ağrı’dan çok kahrettim ama zamanla geçiyor ama hep bi dikkat gerektiriyor umutsuzluğa kapılmayın tedavinizi bir doktora güvenin ona bırakın doktor doktor gezmek sadece psikolojinizi bozar