Grupta aktif olan kişi sayısı ve sebebi?

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Grupta aktif olan kişi sayısı ve sebebi?

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

BruceLee yazdı:
Nightangel3333 yazdı:ara ara girip Kadir abiye sorularımı soruyorum sağolsun her zaman özenle cevap veriyor lakin pek bi yol katedemedim tedavimde sadece okuyorum
sizin sıkıntınız nedir ve nasıl başladı
benim 13 14 yaşlarımda bilgisayar başında aniden yoğun bi idrar hissi bastırdı idrarımı yaptım ama his geçmedi o gündür bu gündür idrar hissim sık idarım hiç bitmedi ağrım ara sıra oluyor
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Nightangel3333 yazdı:
BruceLee yazdı:
Nightangel3333 yazdı:ara ara girip Kadir abiye sorularımı soruyorum sağolsun her zaman özenle cevap veriyor lakin pek bi yol katedemedim tedavimde sadece okuyorum
sizin sıkıntınız nedir ve nasıl başladı
benim 13 14 yaşlarımda bilgisayar başında aniden yoğun bi idrar hissi bastırdı idrarımı yaptım ama his geçmedi o gündür bu gündür idrar hissim sık idarım hiç bitmedi ağrım ara sıra oluyor
Uykuda nasıl? ve yürüken?
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen gokhan57 »

BruceLee 3 ay yaptım diyeti gluten şeker azalttım. Katahindiba çayı
Aynı sefa çayı içtim.
gokhan57

Ne kullandı abi? Ukrayna'da
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Adı üstünde kronik kardeşim geçiyor 3 sene felan sonra tekrarlıyor nedenini anlamaiyir insan bende çok çektim iyi oldum tekrarladı neyin iyi neyin kötü geldiğinin insan bilemeiyir bende ağrı ile birlikte mide bulantısı yapıyor mesela
Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Lucifer »

2 senedir prostatım Nazi propagandasındaki gençler gibi. 0 problem %100 iyiyim özetle. Forum gecenin bu saatinde aklıma geldi girip bir yazayım dedim. Herkese acil şifalar dilerim.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Lucifer yazdı:2 senedir prostatım Nazi propagandasındaki gençler gibi. 0 problem %100 iyiyim özetle. Forum gecenin bu saatinde aklıma geldi girip bir yazayım dedim. Herkese acil şifalar dilerim.
Sifan daim olsun kardeşim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Lucifer yazdı:2 senedir prostatım Nazi propagandasındaki gençler gibi. 0 problem %100 iyiyim özetle. Forum gecenin bu saatinde aklıma geldi girip bir yazayım dedim. Herkese acil şifalar dilerim.
Sagol Lucifier kardesim durumunu paylaştığın için.. şifan daim olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:Forumun ilk üyelerindenim hastaların yüzde 90 ı hastalığa alışıp hayatlarına devam ediyor veya benim gibi basklıyor en son iyileşen arkadaş menderes akut ptostatitti 1.5 sene önce iyileşti. 7 yıldır prostatit olan denismarmaris ukranyada tek kutula iyileşti en son o vardı 3 yıldır iyi son 2 yıldır antibiyotikle iyileşen görmedim iyileşen 10 15 arkadaş var tanıdığım forumdan iyileşen o kadar. hepsinin ortak özelliği homojen kalfikasyonsuz prostatları oluşuydu.
Yanılıyorsun dostum...hastalarin %90 kendi kendine iyileşmedi hepside çeşitli tedaviler aldılar. Tedaviyi dogru düzgün uygulayanlar iyilestiler en kötüsü baskı altına aldı. En son iyilesen Luksorin adlı üyemizdir. Bu iyilesenler konusundaki yazdiklarımı yeterli bilgiye sahip olmadan yalanlaman iyi niyet konusunda şüphe arz ediyor. Burada bir emek var en azindan.Forumun eskilerindenim diyorsun bir gün olsun allah için iyi bir yorumun olmadı. Bu forumun yöneticisi olarak bu bilgileri benden daha iyi bileceğini zannetmiyorum. Kimsenin iyilesmesine katkıda bulunamiyorsam bu forumda işim olmaz aninda bu forumu kapatırim, motivasyonum olmaz. İyileşenler beni burada tutuyor. Aralarinda iyilesemeyenler var tabiki bunlarin sayisiz sebepleri var; Kronik prostatit kategori IIIA ve kategori IIIB olmasi, tedaviye gereken yaklaşimı göstermemeleri, tedavi maliyetlerini karşılayamama gibi sebepler var. Ayrica benim herkesi iyilestirecegim diye bir iddiam yok. Sen iyi olmamış olabilirsin. Her iyilesen burayada yazmiyor...bana özelden iyilestim diye dönenlerde var.10 -15 kişi iyi oldu diyorsun bu dogru değil. Yanlış bilgi yanliş açiklama.
Nightangel3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel3333 »

BruceLee yazdı:
Nightangel3333 yazdı:
BruceLee yazdı: sizin sıkıntınız nedir ve nasıl başladı
Uykuda nasıl? ve yürüken?
Uykudan uyandırmıyor ama uyanınca his acayip oluyor yürürken de değişmekte his
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
kadir yazdı:
Pro2020 yazdı:Forumun ilk üyelerindenim hastaların yüzde 90 ı hastalığa alışıp hayatlarına devam ediyor veya benim gibi basklıyor en son iyileşen arkadaş menderes akut ptostatitti 1.5 sene önce iyileşti. 7 yıldır prostatit olan denismarmaris ukranyada tek kutula iyileşti en son o vardı 3 yıldır iyi son 2 yıldır antibiyotikle iyileşen görmedim iyileşen 10 15 arkadaş var tanıdığım forumdan iyileşen o kadar. hepsinin ortak özelliği homojen kalfikasyonsuz prostatları oluşuydu.
Yanılıyorsun dostum...hastalarin %90 kendi kendine iyileşmedi hepside çeşitli tedaviler aldılar. Tedaviyi dogru düzgün uygulayanlar iyilestiler en kötüsü baskı altına aldı. En son iyilesen Luksorin adlı üyemizdir. Bu iyilesenler konusundaki yazdiklarımı yeterli bilgiye sahip olmadan yalanlaman iyi niyet konusunda şüphe arz ediyor. Burada bir emek var en azindan.Forumun eskilerindenim diyorsun bir gün olsun allah için iyi bir yorumun olmadı. Bu forumun yöneticisi olarak bu bilgileri benden daha iyi bileceğini zannetmiyorum. Kimsenin iyilesmesine katkıda bulunamiyorsam bu forumda işim olmaz aninda bu forumu kapatırim, motivasyonum olmaz. İyileşenler beni burada tutuyor. Aralarinda iyilesemeyenler var tabiki bunlarin sayisiz sebepleri var; Kronik prostatit kategori IIIA ve kategori IIIB olmasi, tedaviye gereken yaklaşimı göstermemeleri, tedavi maliyetlerini karşılayamama gibi sebepler var. Ayrica benim herkesi iyilestirecegim diye bir iddiam yok. Sen iyi olmamış olabilirsin. Her iyilesen burayada yazmiyor...bana özelden iyilestim diye dönenlerde var.10 -15 kişi iyi oldu diyorsun bu dogru değil. Yanlış bilgi yanliş açiklama.
Ben dürüst bir şekilde yazdım Sadece bu forumda sen bilgi sahibi değilsin bizde en az senin kadar tecrübe sahibiyiz iyileşen sadece ben bilirim yaklaşımı yanlış 2015 yılından beri bu forumda üyeyiz herşeyi bilmek zorunda değilsin ben dürüst bir şekilde 2015 yılından beri iyileşenlerin listesini çıkardım ezbere biliyorum herkesi bunu bilmek çok basit baştan aşağıya forumu okuyup iyileşenlerin listesini çıkardığımızda benim dediğime geliyor burada birçok hastanın iyileşmesine vesile oldum rektal yoldan antibiyotik emdirme dahil tüm tedavi yöntemlerinde tecrübe ettim kendi üzerimde denedim alternatif tedavilele iyleşenler veya benim gibi prostat masajıyla baskı altına alan hastalar çok dürüst olmak lazım son 3 yılda antibiyotikle iyileşen sayısı belli en çok antibiyotik kullanam forumra benim 15 sene kullandım salt antibiyotikle iyileşilecek diye birşey yok benim tanıdğım domates marmalatıyla iyileşen bile var.
Nerede senin iyilestirdiklerin kardesim? Kendini niye iyilestiremedin ozaman. Senin cikardigin liste yanlış çünkü iyilesenlerin hepsi buraya iyilestim diye yazmiyor..hepsi ile hergün ozelden konusuyorum.Ben sadece burada bilgi sahibiyim demiyorum ki kardesim dikkat edersen bilgilerim paylaşimlarim hep belgelidir ve kaynak göstererek paylasim yapiyorum..kafadan atma domates marmelatı degil. Senin bana gıcıklıgıni ben biliyorum.. bir kere birisine buradan küfür ve tehdit savurdun seni banlayacaktim ama özür dilersen banlamam demistim sende özur dilemistin. Sen ozamandan beri bana gıcıksın. Surekli paylasimlarinda burasinı ve beni küçümseyici paylasimlarin var. Seni iyi takip ediyorum merak etme.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bak kardesim sen kalp ameliyatı olmussun sana uzuldum gecmis olsun dedim cvp bile vermedin...bana kimse biat edemez ben kimimki bana biat etsinler..ancak allaha biat edilir..sen beni tanimamissin hala kardesim..ben başkalarını niye banladim sana soyleyeyim; 1- Küfür ve hakaret vs içeren paylaşımlar yapanları 2- Coskunu banlamamin sebebide beni drlar ve lablarla ortak calıstigimı ifade eden sözler sarfedip bana adice iftira atmasiydı ne yapacaktim ödülmü verecektim kardesim ben ona. Coskun buradaki kisilerle vatsap hattı kurdu.. kendisi orada isteyen gidebilir. Ama bu foruma giremez. Termodan vazgectiyse benim sucum ne kardesim sacmalama. Kendisi zaten termoyu artik önermiyorum demisti. Anliyamadigim bir sey var benimle bir derdin varsa özelden yaz seninle yüz yüze görüselim kardesim.
gokhan57

Lucifer antibiyotik kullandın mı? Tedavin ne kadar sürdü
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bak sevgili kardesim, ben bu forumda bana enjeksiyon yapipta prostatimi duman eden drun bile uye olmasina musade ettim. Çunku enjeksiyon olmak isteyenlere karşı artik duramadim. Okadar fayda görmedim dedigim halde millet enjeksiyonu niye tavsiye etmiyorsunuz diye sacmalamaya basladilar. Bende enjeksiyoncu arkadaşi foruma dahil ettim. Şimdi allah var adam bir saygisizlik etmedi. Bu forumda ona neler soylendi yinede ekmeginin pesinde. Coskun denilen kişi bana iftira atti. Onu burada tutamazdim ben etik degerlere çok önem veren biriyim benim icin maddiyatin önemi yok. Buradada hiçbir ticari kaygim yok. İsteyen girer isteyen girmez..forum kurallarina riayet etmeyeni kurallar dahilinde banlarim.Hobi olarak buradayim.Coskunda orada kacmiyor isteyen gidebilir. Adresinide verebilirim ben oyle bir adamim. Ama burada gelip kitap reklamidir, fake hesaplardir, gayriciddi ukala hareketler yapan birinin işi yok ..alttan alsaydik diyorsun..niye alttan alalim. Herkesin etik degeri farkli. Alttan ala ala drlari bu hale getirdik işte.
Kardesim senin hatan antibiyotigi çok kullanmandir...uygun olmayan antibiyotik kullanman direnc kazandirmis. Bu hastalikta ilk baslangicta antibiyotik fayda etmiyorsa antibiyotik birakilmalidir. Haklisin gereksiz yere cok antibiyotik kullanmissin.. yinede o antibiyotikler prostatitini baskilamis olabilir masaj yardimiyla. Herkeste bir hasar var uzun sureli kullananlarda azda olsa birakiyor. Termoya gelince termo yapan bir cok yer var isteyen ler oralarda yaptirabilirler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet maalesef ilk muayene olundugunda salt cipro veren drlar hastaligin iyice kroniklesmesine sebep oluyor. Bakteriler ölmüyor sadece bayiliyor semptomlar azaliyor fakat mikroplar tekrar ayaga kalktiginda dahada direnc kazaniyorlar. O yuzden ilk saldiri cok onemli.. topla tufekle bombayla saldirmaz iseniz önünü alamiyorsunuz. Yani kombinasyon önemli. %80 iyi olman çok iyi kardesim.. ilerde daha iyi olursun.Masaj kasifikasyonlu prostata iyi geliyor. İnş daha iyi olursun . Ne sikayetin var şu an?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet sen durumu aşmissin bence.. o kalan batmalar prostattaki eski ufak tefek iyilesen yerlerin acısidır. Biberiye çayını öneririm sana her akşam yatmadan önce demleyip cay gibi icebilirsin. Benim bahcede var bir tutam alıp demliyorum. Antienflamatuar, antispazmatik yani agri ve kasilmalara iyi gelir ayrica antioksidan antibakteriyeldir. Buna devam etmeni öneririm kardesim.Şifan daim olsun kardesim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Pro2020 yazdı:
kadir yazdı:Evet sen durumu aşmissin bence.. o kalan batmalar prostattaki eski ufak tefek iyilesen yerlerin acısidır. Biberiye çayını öneririm sana her akşam yatmadan önce demleyip cay gibi icebilirsin. Benim bahcede var bir tutam alıp demliyorum. Antienflamatuar, antispazmatik yani agri ve kasilmalara iyi gelir ayrica antioksidan antibakteriyeldir. Buna devam etmeni öneririm kardesim.Şifan daim olsun kardesim.
Kalp ile ilgili yüksek kan sulandırıcı devam ediyorum bitki ile etkileşime giriyor biter bitmez kan sulandırıcı biberiye ve karabaş melisa denerim 5 yıl önce lustral ile benim prostatımda sarı taşlar çıkmıştı geç boşalma etkisi sayesinde kalfikelere bağlı binlerce lustral ile koruyucu olarak kullanmayı düşünüyorum. Stres direkt prostatı şişiriyor bende çok gergin sinirli çabuk alevlenen biriyim biliyorsun. Teşekkürler abi sağlıcakla kal sende saygılar)
Rica ederim kardesim sevgiler.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Bizede nasip olsun inşaah