Forum hakkında genel ve düşüncelerim

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Forum hakkında genel ve düşüncelerim

Mesaj gönderen Prostaq »

Forumda konulara girdiğimde gördüğümü paylaşmak istedim bir kaç kişi yazıyordu bu sayı arttığını gördüğüm için açıkçası hem beni hemde forum u okuyan üyelerin aklına girecek yada psikolojisini bozacak bazı terimlerin kullanılmasını yasaklanmasını istiyorum
Bunlar /1 intihar / 2 ölmek istiyorum / gibi terimler ben kendim belki %90 iyi olabilirim ama benden kötüsü de vardır zaten hastalık bir bela hastalık kimse seni anlamıyor doktorda dahil ve çözemiyor o yüzden zaten bu hastalık insanı yalnızlığa psikoloji bozmak için mükemmel bir hastalık için yukarda bahsettiğim terimleri foruma yazarak bu hastalara alt zemin hazırlamayın günahı vebali sizin boynunuzadır, Bu yazıyı bir insanlık görevi olarak yazdım , Forumun amacı hastalara yardımcı olmaktır bunun üzerinden yürüyelim .

Ek olarak

Öncelikle şunu bir kavrayalım kul azıtmadıkça Allah bela vermez eğer verdiyse sabretmesini bil birden fazla rahatsızlığın olsa bile sabredeceksin sabretmek demek oturup beklemek değildir yanlış anlaşılmasın şifanı arayacaksın kapı kapı gezip gerekirse ama o kadar da abartılacak birşey yok çok abartiyorsunuz çok isyan ediyorsunuz bende sizin gibiyim kan iserdim daha beterdim hatta 2 ay sonda takılı kanaya kanaya isedim bak bugün %90 iyiyim bunlara ek olarak ibs , makat çatlağı mevcut bu son 2 si halen duruyor diyeceğim o ki ben okadar güçsüz biri değilim köşeme çekilip bıktım intihar etcem ya keşke ölsem korona virüsü gelsin beni öldürsün gibi kelimeler kullansaydim emin olun bugün %1 bile iyi değildim dert acı keder kalıcı değildir bunu da aklımıza koyalım ha birde şu var İmtihan olmasaydı herkes cennete giderdi dünya bile yaratilmazdi ne sandın hiç musibet beş seni bulmayacak hastalik vermeyecekmi Allah sandın dünya seni aldatmasın herkes düşer düşmez kalkmaz bır Allah var herkesin imtihanı kendine ağırdır...

SAYGILAR
fireblade

Re: Forum hakkında genel ve düşüncelerim

Mesaj gönderen fireblade »

Harfi harfine katılıyorum.Bu tarz yazılara gerek yok arkadaşlar