Forumun adı akut prostatit olsun

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
hepten

Re: Forumun adı akut prostatit olsun

Mesaj gönderen hepten »

mertefe yazdı:
Pro2020 yazdı:
mertefe yazdı:
Dayı sen bu burada hep zarar veriyorsun millete senin psikolojik vaziyetin pek iyi değil kafana göre milleti akut kronik diye ayırt etmenin hiç bir elle tutulur bir yanı yok. Hep aynı şeyleri yazıp ciziyorsun millet burada hep umut derman biseylerden faydalanma peşinde. Bilimsel hiç bir dayanağı olmayan yazdığın şeylerle milletin psikolojisiyle oynama zaten millet burnundan soluyor herkesin bünyesi ve hastalığı bir değil o yüzden kendi kendine teahislerde cikarimlarda bulunma.
Birde yiğenim yukarıda ali1453 ve cucu rumuzlu arkadaslar bunlar eski hastalar ve benimle aynı görüşteler yani uzun yıllar bu hastalıgi cekenlerin yaklasimi benim gibi sen bence eskilere saygılı ol
Saygı hakedene verilir. Ne yani burda kıdemcilik mi oynuyoruz. Diyorsun ya ben de yılların bilgisi var yurt içi yurt dışı araştırmalarım var madem öyle bilgilerini paylaş insanlar faydalansin biz de saygı duyalim sana tutturmuşsun iyilesen biri bişey yazdı mı imkansız böyle bişey sen kesin akutsun kronik olsan iyilesmezdin deyip duruyorsun. Bir kere iyi bir bilgi birikimin olsa en azından şunun farkinda olurdun 1 ayı geçen hasta zaten kronik kabul ediliyor zaten burdaki hastalarin çoğu en erken 1 buçuk 2 ay sonra hastalığını öğreniyor. ve şunu da bilmen gerekiyordu ki bu hastalık herkeste aynı değil herkesin vücudu bedeni farklı sen kendini iyi hissetmedigin için herkes senin gibi olacak diye bişey yok. Ki bence seninki artık farklı bir boyuta geçmiş. Içinde bulundugun kaliplardan kendini kurtaramadigin için bu yüzden bu hastaliktan kendini kurtaramiyorsun. Burdaki her insanin hayati kendi dunyasidir. Kimsenin dunyasiyla oynama. Bilgilerin varsa paylasirsin eyvallah yoksa da kimsenin umutlarıyla oynama. Ki bu mantikla senin zaten burda kimseye faydan olmaz. Birak başkalarını kendine bile raydan olmaz
Tamamen katılıyorum...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Forumun adı akut prostatit olsun

Mesaj gönderen asosyal »

bakbak yazdı:bu hastalığı uzun yıllar çeken arkadaşlara bir sorum olacak. bu rhaatsizlik anal ilişki yuzunden mi başladi? ben 1 yıllık hastayım anal seksten oldu akut gelişti. kultur pcrda uremedi ama enterokok gibi dirençli bisey var gibi düşünüp üzülüyorum çünkü iyilesemedim %100 en son invanz almıştım onun disinda 1 yıldır antibiyotik+takviye kullanıyorum hergun. yani acaba anal ilişki ile hasta olup iyilesen var mi onu merak ediyorum.
Hayatımda hiç ilişki yaşamadım kardeşim yaş 33 13 yıldır çekiyorum ama düzeldigim yıllarda oldu 4 sene hiç çekmedim mesela