Yeni üyelere duyuru..

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Yeni üyelere duyuru..

Mesaj gönderen Kc34 »

Yeni hasta veya yeni üye olan arkadaşlar sizden ricam sorunlarınızı sıkıntılarınızı isteklerinizi sormak istediklerinizi benim hikayem başlığı altında kendinize başlık açıp hikyenizi ve sormak istediklerinizi yazarsanız buradaki arkadaşların size daha faydalı olacağını düşünüyorum. Herkese geçmiş olsun..
Tarikadnan

Re: Yeni üyelere duyuru..

Mesaj gönderen Tarikadnan »

Kc34 başlık nasıl açılıyor yardımcı olur musun?
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Merhaba arkadaşlar.belki bunun için ayrıca başlık açmak daha mantıklı olurdu ama,sonuçta duyuru niteliğinde olduğu için bu sayfayı seçtim.buradaki arkadaşların tamamı prostatit veya buna bağlı teşkil eden sorunlardır.peki ya düşündüğünüz gibi değilse?prostat iltihabının yanı sıra kime uzmanlar bu hastalığın bir pelvik ağrı sorunu olduğunuda belirtmişlerdir.özellikle yeni üye olan arkadaşların hastalığın ayırıcı tanısı açısından birde genel cerrahiye muayene olmasını öneririm.bit çok genel cerrah bu hastalık hakkında kimi ürologlardan daha bilgililer.ve ayrıca prostatit belirtilerine ait semtomların bazı hastalıkların belirtilerine benzediğide bir genel cerrah tarafından tarafıma anlatılmıştır.bu hastalıkları sayacak olursak;anal fissür,anal fistül,bağırsak fistülleri,makatın iç mukoza yüzeyinin uzun süreli basınç veya hareketsiz yaşam sonucu oluşmuş kas erozyonu,bağırsağa ve makata ait hematomlar.önceden geçirilmiş kasık fıtığı ameliyatlarından sonra dokuda yeni oluşmuş fibroz dokunun spermatik korda baskısı sonucu testis ve üratrada sızı,sporcu nokta fıtıkları,varikosele baglı sebebler ve hatta inanması güç olan başka sorunda kalbe giden toplar damar kanallarının tıkanıklığı sonucu periferik venlerde ortaya çıkan reflü akımı.evet arkadaşlar dediğim gibi en azından bu hastalıkta ayırıcı tanının yapılmasında bir genel cerrahada muayene olunması yarırınıza olacaktır.herkese sevgiler ve saygılar dilerim..
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Ben oldum makatta oturunca ağrı oluyordu ilki prostat taki iltihaptan kaynaklı kas kasılması dedi sabah akşam sıcak su oturması ikinci doktor basur başlangıcı dedi ama bu ağrı yapmaz dedi büyük ithimal oradaki ağrı oraya vuruyordur demişti vücuttaki iltihabı kurutsak bile açtığı diğer hasarları düzelmemiz biraz zaman alacak gibi
mustafa3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mustafa3435 »

Ve bildiğimizin aksine çok ağır kaldırmak,hapşurmak,ıkınmakta prostatı yoran nedenler.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Youtube de bir video yapsak

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Arkadaslar ben bu hastaliga 1.5 bucuk yıl once girdigim süpheli bir iliski sonucu yakalandim fakat oncesinde gittigim her hastanede verdigim idrar tahlillerin temiz cikmasi sonucunda biseyin yok deyip gonderdiler ve gel gelelim agrilar, sık idrar, ve idrar yollarinda yanma bir turlu gecmedi. Bu forumu bulalı yaklasik 2 ay oldu basta kadir abi olmak uzere ve diger tüm arkadaslarimada tesekkur ederim bize yardimci olduklari icin. Gel gelelim bu forumu daha once bulsaydim belkide prostatit olmadan tedavimi noktalardim. Benim gibi anadaloda bu hastaliga yakalanip doktor doktor gezip hastaligina teşhis koyamayan bir cok insan var. Biliyorum ki onlarda başta bizim gibi internette hastaliklari hakkinda gezinipte bi sonuc bulamayip çaresiz çaresiz geziniyorlar ozellikle youtube de. Diyecegim şu ki arkadaslar diksiyonu duzgun bu hastaligin semptomlarini anlatip guzel bir video da herseyi anlatabilecek tedavisini gidecegi hastane ve doktoru ya da en azından bu forumun adresini yazsak eminim ki bir cok insanin sevabını ve duasını kazanırız biz yandık baskaları yanmazsın. Kadir abi senin de bu konu hakkında fikrini ogrenmek isterim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Youtube de bir video yapsak

Mesaj gönderen kadir »

Gsmahmut yazdı:Arkadaslar ben bu hastaliga 1.5 bucuk yıl once girdigim süpheli bir iliski sonucu yakalandim fakat oncesinde gittigim her hastanede verdigim idrar tahlillerin temiz cikmasi sonucunda biseyin yok deyip gonderdiler ve gel gelelim agrilar, sık idrar, ve idrar yollarinda yanma bir turlu gecmedi. Bu forumu bulalı yaklasik 2 ay oldu basta kadir abi olmak uzere ve diger tüm arkadaslarimada tesekkur ederim bize yardimci olduklari icin. Gel gelelim bu forumu daha once bulsaydim belkide prostatit olmadan tedavimi noktalardim. Benim gibi anadaloda bu hastaliga yakalanip doktor doktor gezip hastaligina teşhis koyamayan bir cok insan var. Biliyorum ki onlarda başta bizim gibi internette hastaliklari hakkinda gezinipte bi sonuc bulamayip çaresiz çaresiz geziniyorlar ozellikle youtube de. Diyecegim şu ki arkadaslar diksiyonu duzgun bu hastaligin semptomlarini anlatip guzel bir video da herseyi anlatabilecek tedavisini gidecegi hastane ve doktoru ya da en azından bu forumun adresini yazsak eminim ki bir cok insanin sevabını ve duasını kazanırız biz yandık baskaları yanmazsın. Kadir abi senin de bu konu hakkında fikrini ogrenmek isterim.
Sevgili kardesim, bu videoyu yapmak ve yayinlamak bu konuda ihtisas yapmis drlara duser. Biz bu forumda yeteri kadar bu hastalikla alakali tedavi sekli, yaşam tarzi, gibi bilgiler veriyoruz. Kronik prostatit yazdiklarinda zaten site cikacaktir. Ama tabiki isteyen kisiler tecrubelerini videoda paylasabilir. Zaman zaman buna benzer paylasimlar youtube ta yapildi.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Youtube de bir video yapsak

Mesaj gönderen Gsmahmut »

kadir yazdı:
Gsmahmut yazdı:Arkadaslar ben bu hastaliga 1.5 bucuk yıl once girdigim süpheli bir iliski sonucu yakalandim fakat oncesinde gittigim her hastanede verdigim idrar tahlillerin temiz cikmasi sonucunda biseyin yok deyip gonderdiler ve gel gelelim agrilar, sık idrar, ve idrar yollarinda yanma bir turlu gecmedi. Bu forumu bulalı yaklasik 2 ay oldu basta kadir abi olmak uzere ve diger tüm arkadaslarimada tesekkur ederim bize yardimci olduklari icin. Gel gelelim bu forumu daha once bulsaydim belkide prostatit olmadan tedavimi noktalardim. Benim gibi anadaloda bu hastaliga yakalanip doktor doktor gezip hastaligina teşhis koyamayan bir cok insan var. Biliyorum ki onlarda başta bizim gibi internette hastaliklari hakkinda gezinipte bi sonuc bulamayip çaresiz çaresiz geziniyorlar ozellikle youtube de. Diyecegim şu ki arkadaslar diksiyonu duzgun bu hastaligin semptomlarini anlatip guzel bir video da herseyi anlatabilecek tedavisini gidecegi hastane ve doktoru ya da en azından bu forumun adresini yazsak eminim ki bir cok insanin sevabını ve duasını kazanırız biz yandık baskaları yanmazsın. Kadir abi senin de bu konu hakkında fikrini ogrenmek isterim.
Sevgili kardesim, bu videoyu yapmak ve yayinlamak bu konuda ihtisas yapmis drlara duser. Biz bu forumda yeteri kadar bu hastalikla alakali tedavi sekli, yaşam tarzi, gibi bilgiler veriyoruz. Kronik prostatit yazdiklarinda zaten site cikacaktir. Ama tabiki isteyen kisiler tecrubelerini videoda paylasabilir. Zaman zaman buna benzer paylasimlar youtube ta yapildi.
Anladım abe tesekkur ederim bilgin icin
Pillz

Mesaj gönderen Pillz »

Merhaba
Bu konuya ben de katiliyorum. Her baslikta kendi sorunlarimizi konusmak yerine, bunlari ilgili basliklarda yapmaliyiz. Boyle olunca bir baslikta yeni bir gelisme var sanip bakiyoruz, basligin sohbete evrildigini goruyoruz. Yani bir basliga yazarken, yaptigimiz yorum ya da bildirdigimiz gorusler gercekten o baslik kapsaminda olursa, duzeni korumus oluruz. Diger turlu her baslikta her konu konusulur hale geliyor, basliklar anlamini yitiriyor