Duyuru:

Forumda uyulması gereken kurallar ve duyurular.
Cevapla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 9472
Kayıt: 19.04.2015 - 23:04
Şehir: istanbul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004
Yaş: 64

Duyuru:

Mesaj gönderen kadir »

*Forumumuz , Kronik Prostatit hastalarına yardımcı olmak, bir araya gelip, dertleşme,fikir alışverişi ve yardimlaşmalarını saglamak amacıyla kurulmuştur.
*Forum yönetimi olarak üyeleri iyileştirme adına kimseye söz vermiyoruz,hiçbir doktora yada laboratuara yönlendirmiyoruz ayrıca kefil degiliz. Sadece tecrübelerimizi, bilgimizi paylasiyoruz. *Tedavi yöntemlerini uygulayan üyelere karşı sorumlu değiliz.
*Üyeler gittikleri doktorlardan veya saglik kuruluşlarindan fayda görüp görmediklerini paylaşabilirler. Memnun kalmadıkları doktorlari yada saglik kuruluşlarınıda yazabilirler fakat etik kuralların dışına çıkarak, kişi ve kuruluşları aşağılayarak, kişilik haklarına saldırma suretiyle burada paylaşım yapamazlar. Bu gibi durumlar doktorla hastayı bağlar.
*Hastalar haklarını gittikleri drdan yada saglık kuruluşlarından aramalıdır. Forumumuz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
*Üyelerin muayene oldukları ve tedavi gördükleri hiç bir doktordan yada hizmet aldıkları hic bir laboratuardan sorumlu degiliz,kefil degiliz.
*Üyeler, Tavsiye doktorlar kısmına memnun kaldıkları doktorları yazabilirler.
*Kişiler foruma üye olurken bu şartları kabul etmiş olurlar. Hukuk konusunda forum kurallarındaki detaylar geçerlidir.
🇹🇷
Cevapla