Her isteyen istedigi gibi başlık açmasın...

Forumda uyulması gereken kurallar ve duyurular.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Her isteyen istedigi gibi başlık açmasın...

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar burası bir saglik platformu. Burada moral bozucu başliklar ve paylaşimlar yapmayalim herkes olumsuz yönde etkileniyor. Daha tam tanı ve tedavi almadan yandim bittim mahvoldum seklindeki paylaşimlari burada kimse dinlemek zorunda degil. İyilesmeye calisan hastalar var. Bu sekilde paylasim yapan kisiler burada care bulamaz. Forumu dahi okumadan boyle basliklar açmak hastalara saygisizliktan baska bir sey degil. Lütfen bu sekilde paylasim yapanlar foruma girmesin.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Her isteyen istedigi gibi başlık açmasın...

Mesaj gönderen wolfpack »

Aynen Kadir Abi ya cok bilgi kirliligi olusuyor ayni zamanda. Bunu yonetici olarak sizin duzenleme ya da engelleme sansiniz yok mu? Bir suru faydali bilgi kaybolup gidiyor sacma sapan basliklar ve muhabbetler icerisinde...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Her isteyen istedigi gibi başlık açmasın...

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Aynen Kadir Abi ya cok bilgi kirliligi olusuyor ayni zamanda. Bunu yonetici olarak sizin duzenleme ya da engelleme sansiniz yok mu? Bir suru faydali bilgi kaybolup gidiyor sacma sapan basliklar ve muhabbetler icerisinde...
Benim yapacagim bir tek sey var mesajlari silip üyeyi engellemek, bunlarıda yapmak istemiyorum. O yüzden arada böyle uyarı yapmak zorunda kaliyorum kardesim.