Küfür edenler...

Forumda uyulması gereken kurallar ve duyurular.
Cevapla
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesajlar: 9471
Kayıt: 19.04.2015 - 23:04
Şehir: istanbul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004
Yaş: 64

Küfür edenler...

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaşlar bu forumda defalarca uyardım....küfür, hakaret, aşagilama, kişilik haklarina saldırı seklindeki paylaşimlar sorgusuz sualsiz silinir. Adam egosunu tatmin etsin diye sanki burası dingonun ahırı gibiymiş gibi küfürü sallıyor gitsin. Öyle bir dünya yok! Karsıt görüş varsa sende görüşünü bildirirsin küfür etmek ne demek yani? Klavye elinde istediğin gibi salla. Bazılarida destek veriyor neymiş faydalı bilgiler veriyormuş! Yok ya! Faydali bilgiler veriyor diye istedigin gibi agzini boz...bize önce edep lazım edep... önce edep, karakter, üslup...bilgi sonra gelir. Bu tip küfür eden insanları bu sekilde destekleyen olursa onlarda silinir. Bilginiz olsun arkadaşlar.
🇹🇷
Ahbikurtulsam25
Mesajlar: 365
Kayıt: 14.09.2020 - 17:24
Şehir: Ankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Küfür edenler...

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kadir yazdı:Arkadaşlar bu forumda defalarca uyardım....küfür, hakaret, aşagilama, kişilik haklarina saldırı seklindeki paylaşimlar sorgusuz sualsiz silinir. Adam egosunu tatmin etsin diye sanki burası dingonun ahırı gibiymiş gibi küfürü sallıyor gitsin. Öyle bir dünya yok! Karsıt görüş varsa sende görüşünü bildirirsin küfür etmek ne demek yani? Klavye elinde istediğin gibi salla. Bazılarida destek veriyor neymiş faydalı bilgiler veriyormuş! Yok ya! Faydali bilgiler veriyor diye istedigin gibi agzini boz...bize önce edep lazım edep... önce edep, karakter, üslup...bilgi sonra gelir. Bu tip küfür eden insanları bu sekilde destekleyen olursa onlarda silinir. Bilginiz olsun arkadaşlar.
Burası düzeyli bir bilgilendirme sağlık platformu. Kadir abiyi üzmeyelim.
gedikpasa34
Mesajlar: 209
Kayıt: 23.07.2020 - 10:53
Şehir: istanbul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Küfür edenler...

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Bu siteye girerken hep yeni bir tedavi,iyi olmuş bir arkadaşımızı görmek istiyoruz hepimiz.Bu konuşma tarzımızı,artık değiştirerim.kimse kimseden korkmaz burda klawye üzerinden midemizi bulandıracak olumsuzlukşar yazmayalım.Yapabiliyorsak verimli bilgiler yazalım yapamıyorsak sadece takip edelim.Zaten bu hastalık yüzünden morelimiz herzaman kötü birde boş konuşmalar için birbirimize saygızsızlık yapmayalım.Hepimiz bu illeten kurtulalım.
Cevapla