Prostat sıvısını kendimiz nasıl alabiliriz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
urealplasmacı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Prostat sıvısını kendimiz nasıl alabiliriz

Mesaj gönderen urealplasmacı »

Merhaba herkese urealplasma için labaratuvardan test kitlerini aldım prostat sıvısını kendim nasıl alabilirim kendi alan var inceliklerini neye dikkat etmem gerekiyorsa söyleyebilirmi teşekkür ederim geçmiş olsun herkese
Fzt

Re: Prostat sıvısını kendimiz nasıl alabiliriz

Mesaj gönderen Fzt »

Forumda birkaç kişi vardı kendisi alan, detaylı anlatıyorlardı. Ben de denedim daha önce bir kere alabildim sıvıyı ama sonrasında almakta zorlandım. Tecrübeliler aydınlatırsa iyi olur
NonwovenII
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen NonwovenII »

Eğer çok yeniyseniz doktora aldırın. Doktor birkaç kez almadan kendiniz denemeye kalkışmayın.
𝚈𝚞̈𝚛𝚞̈𝚛𝚜𝚎𝚗 𝚢𝚊𝚔ı𝚗𝚍ı𝚛, 𝚋𝚊𝚔𝚊𝚛𝚜𝚊𝚗 𝚞𝚣𝚊𝚔!
urealplasmacı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen urealplasmacı »

NonwovenII yazdı: 12.06.2024 - 20:00 Eğer çok yeniyseniz doktora aldırın. Doktor birkaç kez almadan kendiniz denemeye kalkışmayın.
Usta daha yeniyim fakat hangi doktora gittiysem anlatamadım her doktor antibiyotik yazıp sallıyor birçok şeyi forum sayesinde öğrendim kültür verdim iki defa üreme olmadı sıvıyı aldırabileceğim doktorda yok varsada maddi manevi mahvetti beni labdan aldım kendim almaya çalıştım olduğu kadar ilki olmaz ikincisi olur yine forumdan öğrendiğim prostat sıvısı gelmesi için 1 hafta kadar perhiz yapmak gerekiyormuş buna hiç dikkat etmedim youtubta prostat masajı videoları var masajın anladığım kadarıyla bir kötü etkisi yok hatta daha iyi ediyor sabahın ilk saatlerinde denedim az bişey gelir gibi oldu verdim onlarıda inşallah ürerde antibiyogram yapılır şunu çok iyi anladım çoğu doktorun bu konular üzerine hiçbir fikri dahi yok kendi kendinizi tedavi ediceksiniz
Bide öneri olarak forumda yeni olanlar için kültür nedir pcr nedir antibiyogram nedir hangi sırayla olması lazım hangi şehirde hangi doktor iyidir bunların yazılması lazım kafalarına göre anti yazıp sallayan doktorlar düzelicek diye bekleyen bizlerr