Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi kafama takılan birşey daha var zafer hoca bana genta iğne 5 adet kullandım.birde hemen arkasinda klindan hap kullandım iki kutu.tekrar iki hafta sonra gittim lökosit baya düşmüştü zafer hoca tekrar aynısını kullandirdi ve vitaminler.simdi abi ilk oncelikle sizde bunlarimi kullandınız.tablet iki kutu bunu kullandım sizde bunlarimi kullandınız.yoksa bunların disinda kullandiginiz olduysa ilaç ismini özelden yszarmisin kadir abi.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

kadir yazdı:
wolfpack yazdı:
kadir yazdı: 8-9 yıldır iyiyim kardesim.
Abi seninle ilgili benim cok merak ettigim bir konu var. Affına sıgınarak sormak istiyorum. Öncelikle saglıgın daim olsun da formda hemen hemen herkes ister kasa inansın ister enfeksiyona belli aralıklarla nüks ve agrılarda artıs veya azalma yasıyor. Sende bu olmuyor abi gözlemledigim kadarı ile. Dogru muyum? Abi acaba farklı bisey miydi sendeki. Akut prostatit olma durumun olabilir miydi acaba? sana sadece antibiyotik iyi geldi diyorsun cünkü.
Şöyle izah edeyim wolfpack kardesim ; Bendede artan azalan agrilar antibiyotik kullanirken oldu, hatta kullandiğim dönemler antibiyotigin hiç etki etmediğini çok yaşadım,bu yüzden moralimin cok bozuldugu gunler oldu. Psikolojim bozuldu, druma bir çok kere " verdigin antibiyotikler hiç işe yaramadı" dediğimi bilirim. Onlarca kere nüks yaşadım ve her nüks yaşadigimda lokosit yüksekligi oldu. Her nükstede kısa bir tedavi sonucu bu duruma geldim.. şu an artik nüks yaşamiyorum çok şükür..yanliz bende kalan şu an bir debi düşüklüğü var onu çözmeye çalışıyorum.
Anladım kadir abi. Bunu sormamın sebebi evet kaslara inanıyorum ama ben baskalarının yasadıgı tecrübelere de cok önem veriyorum. Su an antibiyotik sonrası kassal odaklıyım. Belli bir süre sonra tekrar senin tedaviyi deneyecegim. Bir onda bir bunda belki tamamen gider. Abi debi düsüklügü icin bana eswt iyi geldi. Bilmem denedin mi ama söylenildigi kadar kötü ya da etkisiz degil su eswt. Ha evet mucizeler barındırmıyor ama gelisme saglıyor.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abicim siz 10 senedir zafer hocaylami dewam ettiniz ve hep aynı iğne ve anti haplarımi kulllanidiniz kadir abi.yoksa zafer hoca ilaçları bittikten sonra siz kendiniz dewwmli olarak kullandinizmi abi.yoksa herseferinde doktora gidip lökosit olcturup ona goremi doktorunuz yazıyor yoksa sizmi yazdirdiniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi kafama takılan birşey daha var zafer hoca bana genta iğne 5 adet kullandım.birde hemen arkasinda klindan hap kullandım iki kutu.tekrar iki hafta sonra gittim lökosit baya düşmüştü zafer hoca tekrar aynısını kullandirdi ve vitaminler.simdi abi ilk oncelikle sizde bunlarimi kullandınız.tablet iki kutu bunu kullandım sizde bunlarimi kullandınız.yoksa bunların disinda kullandiginiz olduysa ilaç ismini özelden yszarmisin kadir abi.
Kardesim, bahsettigin antileride kullandım, farklı zamanlarda farklı antibiyotikleride kombin yaparak kullandım. İgne formu hep vardı tedavimde oral tabletlerle beraber.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Tm kadir abi teşekkürler çok saol.dediklerini aynen uygulucam .iğneler iesef ve genta biliyorum tablet klindan biliyorum bunların dışında hangileri var abi.en azından farklı zamanlarda kullanırım.eczaci arkadaşım var onlardan temin ederim teşekkürler abi
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

wolfpack yazdı:
kadir yazdı:
wolfpack yazdı:
Abi seninle ilgili benim cok merak ettigim bir konu var. Affına sıgınarak sormak istiyorum. Öncelikle saglıgın daim olsun da formda hemen hemen herkes ister kasa inansın ister enfeksiyona belli aralıklarla nüks ve agrılarda artıs veya azalma yasıyor. Sende bu olmuyor abi gözlemledigim kadarı ile. Dogru muyum? Abi acaba farklı bisey miydi sendeki. Akut prostatit olma durumun olabilir miydi acaba? sana sadece antibiyotik iyi geldi diyorsun cünkü.
Şöyle izah edeyim wolfpack kardesim ; Bendede artan azalan agrilar antibiyotik kullanirken oldu, hatta kullandiğim dönemler antibiyotigin hiç etki etmediğini çok yaşadım,bu yüzden moralimin cok bozuldugu gunler oldu. Psikolojim bozuldu, druma bir çok kere " verdigin antibiyotikler hiç işe yaramadı" dediğimi bilirim. Onlarca kere nüks yaşadım ve her nüks yaşadigimda lokosit yüksekligi oldu. Her nükstede kısa bir tedavi sonucu bu duruma geldim.. şu an artik nüks yaşamiyorum çok şükür..yanliz bende kalan şu an bir debi düşüklüğü var onu çözmeye çalışıyorum.
Anladım kadir abi. Bunu sormamın sebebi evet kaslara inanıyorum ama ben baskalarının yasadıgı tecrübelere de cok önem veriyorum. Su an antibiyotik sonrası kassal odaklıyım. Belli bir süre sonra tekrar senin tedaviyi deneyecegim. Bir onda bir bunda belki tamamen gider. Abi debi düsüklügü icin bana eswt iyi geldi. Bilmem denedin mi ama söylenildigi kadar kötü ya da etkisiz degil su eswt. Ha evet mucizeler barındırmıyor ama gelisme saglıyor.
hocam 25 yaşında eswt yaptırmak mantıklı mı ? İleride bir zararı olur mu ? Biraz bilgi verirseniz çok mutlu olurum .)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Tm kadir abi teşekkürler çok saol.dediklerini aynen uygulucam .iğneler iesef ve genta biliyorum tablet klindan biliyorum bunların dışında hangileri var abi.en azından farklı zamanlarda kullanırım.eczaci arkadaşım var onlardan temin ederim teşekkürler abi
Yanlız kardesim dr recetesi olmadan antibiyotik kullanmayın bunu hatırlatmak zorundayım sorumluluk geregi.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi iğne olarak hangi isimler iyidir.birde tablet ağızdan olarak hangileri iyidir.en azından senin zamanında kullandiklarin abicim bizde bilelim hocamiza tavsiye ederiz.zaten zafer hocam genta ve klindan veriyor.bunlarin dışında sizlerin kullanipta iğne ve hap tavsiyeniz ne olabilir kadir abi
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi bu ağrılar çok olduğu zaman psikolojim nasıldı abi.bize biraz yol göster abicim.agrilar oldukça ne yaptın nasıl düşündün kafan hep aynı yerde olmuyormu kadir sabır sabır diyom ama kafam hep aynı yerde modeli yüksek tutarsa iyi gelirmi.yoksa bir psikiyatri ye ilaç yazdirsam iyi şeyler dudunemiyom hergun namaz kiliyom duamı ediyom.allahimda güç kuvvet istiyorum abi basini agriyortusam hakkını helal et.doktorlardan çok daha iyi yonlendiriyon bende biraz panik atakta var abi.nebilim abi
İyi düşünmeye calusiyom ama yinede kötu geçiyor hergunum
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

omr83 yazdı:Kadir abi bu ağrılar çok olduğu zaman psikolojim nasıldı abi.bize biraz yol göster abicim.agrilar oldukça ne yaptın nasıl düşündün kafan hep aynı yerde olmuyormu kadir sabır sabır diyom ama kafam hep aynı yerde modeli yüksek tutarsa iyi gelirmi.yoksa bir psikiyatri ye ilaç yazdirsam iyi şeyler dudunemiyom hergun namaz kiliyom duamı ediyom.allahimda güç kuvvet istiyorum abi basini agriyortusam hakkını helal et.doktorlardan çok daha iyi yonlendiriyon bende biraz panik atakta var abi.nebilim abi
Aynı bende böyleyim çok çaresizim
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Allah yardımcın olsun sanada
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi bu ağrılar çok olduğu zaman psikolojim nasıldı abi.bize biraz yol göster abicim.agrilar oldukça ne yaptın nasıl düşündün kafan hep aynı yerde olmuyormu kadir sabır sabır diyom ama kafam hep aynı yerde modeli yüksek tutarsa iyi gelirmi.yoksa bir psikiyatri ye ilaç yazdirsam iyi şeyler dudunemiyom hergun namaz kiliyom duamı ediyom.allahimda güç kuvvet istiyorum abi basini agriyortusam hakkını helal et.doktorlardan çok daha iyi yonlendiriyon bende biraz panik atakta var abi.nebilim abi
Kardeşim bak, bir sey soyleyeyim sana; senin gibi panik yapan çok kisi geldi geçti bu forumdan, sabirla tedavisine odaklanan iyilesti geçti gitti. O yüzden bu bir süreç..ilaclarinı kullan, denilenleri yap, iyileşeceksin diyorum sana...rahat ol. Stres yaparsan bagısıklığın düser, başa donersin. Rahat ol, keyfine bak. Ucunda ölum yok. Cinsellikte devam ediyor. Haline şükret...ne hastalar var bir tas çorba içemiyor. Çok şükür öyle bir amansiz hastalik sahibi degiliz. İyi olacaksın, merak etme. Haydi bakalim biraz neşelen hayattan keyif al.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

kadir yazdı:
Kardeşim bak, bir sey soyleyeyim sana; senin gibi panik yapan çok kisi geldi geçti bu forumdan, sabirla tedavisine odaklanan iyilesti geçti gitti. O yüzden bu bir süreç..ilaclarinı kullan, denilenleri yap, iyileşeceksin diyorum sana...rahat ol. Stres yaparsan bagısıklığın düser, başa donersin. Rahat ol, keyfine bak. Ucunda ölum yok. Cinsellikte devam ediyor. Haline şükret...ne hastalar var bir tas çorba içemiyor. Çok şükür öyle bir amansiz hastalik sahibi degiliz. İyi olacaksın, merak etme. Haydi bakalim biraz neşelen hayattan keyif al.
Makata vuran ağrılarını olmuşmuydu sürekli.. Birde benim ereksiyon sorunum da başladı psikolojik midir bilmiyorum tadalafil kullanınca sorun yok tabi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

scream1717 yazdı:
kadir yazdı:
Makata vuran ağrılarını olmuşmuydu sürekli.. Birde benim ereksiyon sorunum da başladı psikolojik midir bilmiyorum tadalafil kullanınca sorun yok tabi
Evet kardeşim makat dahil, penis, penis ucu, penisin yan tarafı, penis kökü,testis, kasıklar, komple pelvik bölge, bel ve bacaga kadar vuran agrilar, yanmalar, sancılar, cam kesigi benzeri agrilar hepsini yaşadım unutamam.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

kadir yazdı:
scream1717 yazdı:
kadir yazdı: Kardeşim bak, bir sey soyleyeyim sana; senin gibi panik yapan çok kisi geldi geçti bu forumdan, sabirla tedavisine odaklanan iyilesti geçti gitti. O yüzden bu bir süreç..ilaclarinı kullan, denilenleri yap, iyileşeceksin diyorum sana...rahat ol. Stres yaparsan bagısıklığın düser, başa donersin. Rahat ol, keyfine bak. Ucunda ölum yok. Cinsellikte devam ediyor. Haline şükret...ne hastalar var bir tas çorba içemiyor. Çok şükür öyle bir amansiz hastalik sahibi degiliz. İyi olacaksın, merak etme. Haydi bakalim biraz neşelen hayattan keyif al.
Evet kardeşim makat dahil, penis, penis ucu, penisin yan tarafı, penis kökü,testis, kasıklar, komple pelvik bölge, bel ve bacaga kadar vuran agrilar, yanmalar, sancılar, cam kesigi benzeri agrilar hepsini yaşadım unutamam.
Benimde Makat ağrısı penisin sol yanı ağrı ve Makat yanması var sadece çözemedim maalesef
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi senin motiven yeter.alkah razı olsun şuna emin ol.her namazdan sonra duada sanada dua ediyom buna inan veya inanma abicim.bundan sonra dediğin gibi yapicam.agrilarim olduğunda doktora gidicen hem iğne hem anti haplar kullanicam vitaminlerle beaber abi sıcak su oturması yapiyom.pelvic egzersiz yapiyom heraksam abi.yani senin dediklerini aynen birebir yapicam abi.nuks ettiğinde tekrar iğne anti vitamin abi bunları hep uygulucam.allah senden razı olsun.sifa Allah'tan sabır diyicez artık abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi senin motiven yeter.alkah razı olsun şuna emin ol.her namazdan sonra duada sanada dua ediyom buna inan veya inanma abicim.bundan sonra dediğin gibi yapicam.agrilarim olduğunda doktora gidicen hem iğne hem anti haplar kullanicam vitaminlerle beaber abi sıcak su oturması yapiyom.pelvic egzersiz yapiyom heraksam abi.yani senin dediklerini aynen birebir yapicam abi.nuks ettiğinde tekrar iğne anti vitamin abi bunları hep uygulucam.allah senden razı olsun.sifa Allah'tan sabır diyicez artık abi
Aynen öyle sevgili kardesim. Sendende allah razı olsun.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abicim bugün üçüncü gün iğneyi vurdum ama mesanede ağrılarım hiç dinmedi.bu mesane için onerebilecegin birşey varmı abi.bi ara ismini söylemiştin unuttum ama bu ağrılar normalmi kadir abi.karin alt bölgesinde ağrım çok abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abicim bugün üçüncü gün iğneyi vurdum ama mesanede ağrılarım hiç dinmedi.bu mesane için onerebilecegin birşey varmı abi.bi ara ismini söylemiştin unuttum ama bu ağrılar normalmi kadir abi.karin alt bölgesinde ağrım çok abi
Cataflam gibi agri kesici,iltihap kurutucu nsaiiler kullanabilirsin kardesim dr tavsiyesi ile.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Teşekkürler Kadir abi
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Yani kadir abi mastürbasyon iyimi geliyor iğneleri kullanırken bosalmamiz sartmi abi.burda okuyorum rahatlatan var goruyom aksine mastürbasyon daha çok artiriyormu hafta ikisefer zafer hocada dedi ama.sizin yorumunuzu nedir
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir agbi 4gun oldu iğneler başlayalı sadece mesanede yanma agrm var.ama şuan tek olduğum için ilişkide yapamadım acaba bisalmadigim için mi ağrılar var.yoksa bosalirsam dahadami şiddetlenir diye korkuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir agbi 4gun oldu iğneler başlayalı sadece mesanede yanma agrm var.ama şuan tek olduğum için ilişkide yapamadım acaba bisalmadigim için mi ağrılar var.yoksa bosalirsam dahadami şiddetlenir diye korkuyorum
Cinsel perhiz bana iyi geliyordu kardesim onu söyleyebilirim. Artık karar sana kalmis bir sey.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Anladım abi.olmazsa bende öle yapicam.artik nebilim abi insan ikiderenin arasında kalmış.hayirli cumalar abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Anladım abi.olmazsa bende öle yapicam.artik nebilim abi insan ikiderenin arasında kalmış.hayirli cumalar abi
Hayırlı cumalar kardesim.