Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Kime tedavi oluyorsunuz hastalık yeni sanırım üzerine gidin ilk zamanlar tam bir çiledir tedavi aldıkça zaman en büyük ilacıdır hafifler tam geçmese bile 1 yıla kontrol altına alınıyor
deli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen deli »

Yorgunsavaşçı yazdı:Abiler birşey sormak istiyorum . Ben antibiyotik tedavisinin yarısındayım 6 iesef oldum şimdi cipro ve thatrdox içiyorum . Şikayetlerim kalmadı sayılır baya azaldı . Bu neye işaret bu kronik midir abiler bir daha tekrarlar mı ? Bir anda iyileştim
Aynı andamı yutuyorsunuz ilaçları yoksa zaman varmı ikisi arasında
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

kadir yazdı:Edifier benim kafami bozma manyakmisin nesin sen kim kimin adamiymis geri zekali iyi oku!!! ben zaten intraprostatik enjeksiyon olmustum fayda gormedigimi defalarca yazdim.benim bahsettigim İM igne yani kalcadan! Soylediklerini geri al.ben kimseye hizmet etmem faydalancaksan soylediklerimi iyi takib et! Ben bu hastalik icin 80.000 tl harcadim ! Tecrubelerimden faydalan!
O zaman dolar 2 liraydı. Şimdi koyaydın dolara 750 000 para yapar galiba biximde harcamamız gereken miktsr bu :o :o :|
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ody kardesim tam iyi olmuşken araya prostat enjeksiyonunu sokmustum ozaman... sil bastan oldu herşey oyüzden o rakamlara ulasmiştı.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kadir abinin efsane başlığı bir çok hastaya yol rehberi olmuştur bence bu hastalık için litaretüre girmesi gerekir
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Her yeni tanı alanın diikatle okuması gereken bir başlık