Adanada tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Adanada tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

Mesaj gönderen Eyup »

Arkadaşlar prostat hastalığıma bph tanısı konuldu fakat prostatit olup olmadığımı merak ediyorum acaba adanada doktor tavsiyeniz var mı?
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Adanada tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

Mesaj gönderen Prostatitti »

Akdeniz üroloji merkezi Göktürk Bey .. 3. Gittiğim doktoru kendisi en azından teşhis koydu devam edecegim
Hepsi geçecek
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Kardeş durum nasıl doktordan memnunmusun?
metrobold23

Mesaj gönderen metrobold23 »

Adana'da kimse yokmu anlayan doktor arkadaşlar?
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Valla ben adanada adam akilli bir doktor bulamadim eyup,para biriktirip zafer oymana gidecem,cunku durumlarimiz malum...akdeniz uroloji merkezindeki gokturk bey yogun olmasa ilgileniyir ama.hastasi cok ve cok yogun oluyor,sana soylr diyim randevuda alsan iki saat bekliyorsun,ssk ya 50 tl ydi ozaman her muane.icerdeki hastayi uktrason odasina aliyor seni iceri aliyor oteki hastaya ultrasonla baktiktan sonra,donup senin yanima geliyor,seni dinliyir sonra seni ultrason odasina aliyor,o teki hastayi muyane ediyor falan iki dakka durmuyor,ben ilk gittigimde sert prostat masaji yapyi fena heryerim sizladi,xatralla basladi cipro funit.dort sefer gittim ama diger gitmelerimde.prostat masaji yapmadi bende sormayi akil edemedim..velhasil biraktim kendi kendime igne antibiyotikle duzelttim biraz kendimi cok sukur simdi pek binsikauetim yok