Nonbakteriyel miyim?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Nonbakteriyel miyim?

Mesaj gönderen qwer123 »

Apo abi yardımcı oluyor saolsun nonbakteriyel tanısı almış başla kişilerde varsa onlarında görüşlerini almak isterim 3 yıldır hastayım kasımda kadir abinin önerisiyle zafer hocaya gittim lökosit testi yapmadan penis ucundaki ağrıyı kontrol ederek 2.5 ay zafer hocayla antibiyotik kullandım 3 yıl geçmeyen ağrılarım %70 azaldı sonra iyileştim diye memlekete döndüm kışın memleket -15 derece saolsun hastalık yeniden başladı 6 aya eski haline döndü sonra sıcağa gelirsem belki iyileşirim diye 1 aydır izmirdeyim keramet sadece sıcakta değilmiş galiba 3 kutu antibiyotik kullandım 3 gün bırakıp test vermem gerekiyormuş galibada izmirden ayrılabilirim diye antibiyotik aldığım gün test verdim

https://ibb.co/zsNPNjG

4-5 lökosit diyor ama güngör hoca normal insanda o kadar çıkar dedi acaba idrar lökositi ile sizin dediğiniz lökosit farklı şeyler mi hoca ısrarla nonbakteriyel hayatına dikkat et dayanamıyorum dersen botoks yapabiliriz antibiyotik hiçbir işine yaramaz diyor forumda lökositi sıfırlamaya bak tarzı konuşuluyor idrar lökositi ile sizin dediğiniz lökosit farklı birşey mi acep
Bir keresindede zafer hoca ile idrar testi
Bakteri 3 Lökosit Esteraz Aktivitesi (2+) Pozitif Kan (1+) Pozitif Eritrosit 9 Lökosit 25
Bu şekil çıkmıştı son testte birşey yoktu
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Nonbakteriyel miyim?

Mesaj gönderen apo. »

qwer123 yazdı:Apo abi yardımcı oluyor saolsun nonbakteriyel tanısı almış başla kişilerde varsa onlarında görüşlerini almak isterim 3 yıldır hastayım kasımda kadir abinin önerisiyle zafer hocaya gittim lökosit testi yapmadan penis ucundaki ağrıyı kontrol ederek 2.5 ay zafer hocayla antibiyotik kullandım 3 yıl geçmeyen ağrılarım %70 azaldı sonra iyileştim diye memlekete döndüm kışın memleket -15 derece saolsun hastalık yeniden başladı 6 aya eski haline döndü sonra sıcağa gelirsem belki iyileşirim diye 1 aydır izmirdeyim keramet sadece sıcakta değilmiş galiba 3 kutu antibiyotik kullandım 3 gün bırakıp test vermem gerekiyormuş galibada izmirden ayrılabilirim diye antibiyotik aldığım gün test verdim

https://ibb.co/zsNPNjG

4-5 lökosit diyor ama güngör hoca normal insanda o kadar çıkar dedi acaba idrar lökositi ile sizin dediğiniz lökosit farklı şeyler mi hoca ısrarla nonbakteriyel hayatına dikkat et dayanamıyorum dersen botoks yapabiliriz antibiyotik hiçbir işine yaramaz diyor forumda lökositi sıfırlamaya bak tarzı konuşuluyor idrar lökositi ile sizin dediğiniz lökosit farklı birşey mi acep
Bir keresindede zafer hoca ile idrar testi
Bakteri 3 Lökosit Esteraz Aktivitesi (2+) Pozitif Kan (1+) Pozitif Eritrosit 9 Lökosit 25
Bu şekil çıkmıştı son testte birşey yoktu
Kardesim sen bir kur daha kullan lökosit stabil olması lazım en az 3 ay hocaların ne dediği önemli değil herzaman söylüyorum hocalara testleri yaptirmak için gidin
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Nonbakteriyel miyim?

Mesaj gönderen qwer123 »

Tamamdır abi saolasın zaten senle konuşmadan önce yazmıştım bunu seninle konuşunca kafamda soru işareti kalmadı