İçimi dökmek ve önerilerinizi almak için yazıyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

İçimi dökmek ve önerilerinizi almak için yazıyorum

Mesaj gönderen NoLemers »

Senelerdir bu forumda, bazen hayalet bir sekilde, bazen sorular sorarak bazende bildiklerimi tecrübe ettiklerimi anlattım. Bu forum bence cok kıymetli çünkü toplumumuzda erkeklik kavramı cok kırılgan ve cinsellikle bağdaştırılan bir konu. Kolay kolay kimseye içini dökemiyorsun. En açık görüşlü olanımız bile erkekliğine yediremiyor bir seyleri anlatmaya. Aslında ayıp bir tarafı yok bir yandan bakınca. Bende temel olarak boşalırken yanma ve peniste geri cekilme var. Bazen öyle bir hal alıyor ki penisim ölü gibi kücücük ama sert bir sekilde duruyor. Sanki kangren olmuş gibi. Arkadaşlarımın sex hikayelerini dinleyip ne kadar cok ve tazzikli boşaldıklarını nasıl kolayca erekte olduklarını dinleyip imreniyorsun. Kız arkadaşım var ve bazen ona mahcup oluyorum. Hele bi eglenceye gidip iki bira içtiysem iyice kan dolaşımı bozuluyor kalktı mı kalkacak mı derdinden zaten beceremiyorsun. Biliyorum takmamak lazım fakat düşünmeden olmuyor. Ortada fiziksel bir problem olmasa psikolojik diyeceğim. Belki yine psikolojik ama bunu düşündürten bir semptom da yasadığım gerçeği ortada. Hastalığım kaslardan mı enfeksiyondan mı kaynaklı daha ona bile karar veremedim ama kaslarda bir bozukluk olduğu aşikar squat tarzı bir sey yaptığımda oradaki gerçek dışı gerginliği hissedebiliyorum. Sizden ricam peniste geri cekilme sorunu olan ve bunu çözen veya ilerleme kaydeden arkadaşlarım abilerim deneyimlerinizi lütfen anlatın
uzunadam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Re: İçimi dökmek ve önerilerinizi almak için yazıyorum

Mesaj gönderen uzunadam »

Ben şöyle bir yöntemi tesadüfen buldum. İdrarda yanma vardı, bunu gidermek için, 1 su bardağının içerisine, 1 çimdik karbonat koyuyorum. İyice karıştırıyorum erimedi için. Sonrasında içiyorum. Aç-tok, gece-gunduz fark etmez. İdrarda yanma geçmeye başladıkça, penisteki geri çekilme bitme noktasına geldi.
Fakat bu hastalıkta herkes kendine özeldir, birisinin yöntemi, diğerine iyi gelmeyebilir.
Zamanında bende çok çare aradığım için, size yardımcı olması ümidiyle yazdım.