Rüzgar almayla başlayan idrar hissi ve sık, düşük debili idrar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Rüzgar almayla başlayan idrar hissi ve sık, düşük debili idrar

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Kışın kalın giyinip hallediyorduk ama yazın ne yapacağız? 35 derece yaz sıcağında ne olacak hiç bilmiyorum. Bugün yine kalın giydim ama az rüzgar aldım ve şu an bu semptomlar ortaya çıktı yine. Var mı buna çözüm bulabilen yaz için?
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Rüzgar almayla başlayan idrar hissi ve sık, düşük debili idrar

Mesaj gönderen Turkick »

Hocam, durumunu bilmiyorum ama şöyle bir tavsiye verebilirim. Eğer gün içinde açıksa, ayaklarını örtmeyi deneyebilirsin. Hatta iki çorap üst üste falan giy. Yel değse de, akşamları bel bölgeni (sadece arka kısmı) sarmayı dene. Muayyen günlerinde, akma falan görünmesin diye beline kollu giysi bağlayan bayanlar gibi. En önemlisi de, kasık egzersizleri yap. Üşümeyi içerden ısıtmak için.

Ben bunlarla toparlandım. Bana da çok çabuk yel değiyor. İki pencere açık olsun, arada biraz kalsam çarpıyor hemen. Bu üçünü yaparak etkisini azaltıyorum.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Rüzgar almayla başlayan idrar hissi ve sık, düşük debili idrar

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Turkick yazdı:Hocam, durumunu bilmiyorum ama şöyle bir tavsiye verebilirim. Eğer gün içinde açıksa, ayaklarını örtmeyi deneyebilirsin. Hatta iki çorap üst üste falan giy. Yel değse de, akşamları bel bölgeni (sadece arka kısmı) sarmayı dene. Muayyen günlerinde, akma falan görünmesin diye beline kollu giysi bağlayan bayanlar gibi. En önemlisi de, kasık egzersizleri yap. Üşümeyi içerden ısıtmak için.

Ben bunlarla toparlandım. Bana da çok çabuk yel değiyor. İki pencere açık olsun, arada biraz kalsam çarpıyor hemen. Bu üçünü yaparak etkisini azaltıyorum.

Teşekkür ederim aklımda olacak.