Masaj sırasında inanılmaz ağrı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Masaj sırasında inanılmaz ağrı

Mesaj gönderen Yamtar »

Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde masaj sonrası sürüntü kültürü verdim ve masaj sırasında dayanamayacak kadar büyük ağrı oldu. Hem prostatta hem peniste. Herhangi bir akıntı gelmedi ve suruntu testleri de temiz çıktı. Bundan sonraki süreçte ne yapmak lazım.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Masaj sırasında inanılmaz ağrı

Mesaj gönderen apo. »

Yamtar yazdı:Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde masaj sonrası sürüntü kültürü verdim ve masaj sırasında dayanamayacak kadar büyük ağrı oldu. Hem prostatta hem peniste. Herhangi bir akıntı gelmedi ve suruntu testleri de temiz çıktı. Bundan sonraki süreçte ne yapmak lazım.
Başka hekim e git sekresyondan bakilmali
hakan564
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hakan564 »

Yamtar yazdı:Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde masaj sonrası sürüntü kültürü verdim ve masaj sırasında dayanamayacak kadar büyük ağrı oldu. Hem prostatta hem peniste. Herhangi bir akıntı gelmedi ve suruntu testleri de temiz çıktı. Bundan sonraki süreçte ne yapmak lazım.
merhaba. aynısı bende oldu. şimdi nasılsınız ve nasıl tetkikler yaptırdınız ?
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

hakan564 yazdı:
merhaba. aynısı bende oldu. şimdi nasılsınız ve nasıl tetkikler yaptırdınız ?
Halen daha aynıyım. 2 senedir uğraşıyorum.