Kendiliğinden geçmiyor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Kendiliğinden geçmiyor

Mesaj gönderen rmzigrll »

Yaklaşık bi senedir hastayım arkadaşlar ilk başlarda hastaneye fln gittim ilaç verdi bi işe yaramadı ondan sonra da bekleyeyim belki zamanla geçer dedim fakat geçmiyor zamanla geçmesini bekleyen varsa beklemesin tedaviye başlamasını öneriyorum
Ghost

Re: Kendiliğinden geçmiyor

Mesaj gönderen Ghost »

rmzigrll yazdı:Yaklaşık bi senedir hastayım arkadaşlar ilk başlarda hastaneye fln gittim ilaç verdi bi işe yaramadı ondan sonra da bekleyeyim belki zamanla geçer dedim fakat geçmiyor zamanla geçmesini bekleyen varsa beklemesin tedaviye başlamasını öneriyorum
Belirtilerde hiç azalma olmadı mı hocam
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Benimde yaptigim en büyük hata 1 yıl çok değil erken tedavi hayat kurtarır
rmzigrll

Ghost yazdı:
rmzigrll yazdı:Yaklaşık bi senedir hastayım arkadaşlar ilk başlarda hastaneye fln gittim ilaç verdi bi işe yaramadı ondan sonra da bekleyeyim belki zamanla geçer dedim fakat geçmiyor zamanla geçmesini bekleyen varsa beklemesin tedaviye başlamasını öneriyorum
Belirtilerde hiç azalma olmadı mı hocam
Yok hocam çok şiddetli ağrım yok çok şükür fakat geçmiş de değil genelde penis ağrısı yaşıyorum
Abdullahergn

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Cinsel sorunlarınız var mı hocam? Şüpheli bir ilişki yaşadınız mı? Rektal tuşe ile prostatit tanısı konuldu mu?
rmzigrll

Abdullahergn yazdı:Cinsel sorunlarınız var mı hocam? Şüpheli bir ilişki yaşadınız mı? Rektal tuşe ile prostatit tanısı konuldu mu?
Cinsellik olarak bi problem yaşamadım hocam en başından beri normal sadece penis ucu ve kendisi ağrıyor özellikle idrar yaptıktan sonra Cüneyid hoca ya gittim o teşhis koydu bi senedir var
rmzigrll

Abdullahergn yazdı:Cinsel sorunlarınız var mı hocam? Şüpheli bir ilişki yaşadınız mı? Rektal tuşe ile prostatit tanısı konuldu mu?
Şüpheli ilişkim olmadı ilişkim olmadı daha doğrusu o zaman ayaklarımı üşüttüm ondan sonra idrar yolu enfeksiyonu oldu ondan sonra da bu gitmedi kurtulamadım bi türlü
Abdullahergn

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Geçmiş olsun hocam cinsel sorunlar yoksa yine iyisiniz. Bu insanı korkutuyor