Sadece Prostat Masajı Tedavisi Alıyorum. Son Durum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Sadece Prostat Masajı Tedavisi Alıyorum. Son Durum

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Arkadaşlar Prostatit bende isteksizlikle başladı. Boşalmada sağlıklı bir insan 3 gün sonra yerinde duramamaya başlar 1 hafta sonra yenilir. Ben yaklasık 1 ay farkında olmadan bir baktım öyle hareketsiz geçmiş. İserken hafif hafif yanma oluyor. Allah Alalh dedim. Bu yanma da nesi. Derkeeeeen. Bir gün kasiklarsa alt katında testislerde garip bir sancılı ağrı ile soluğu doktorda aldım. Sen Prostatitin dedi. O arada Prostat kanseri mi falan filan arastir et manyağa döndüm.

Sonra bu Prostatit 1 sene bu şekilde işemede sık idrar ama yanma yok, zevkte istekte azalma ama gene boşalmada yüzde 60, 70 zevkle devam etti.

Taaki 1 sene sonra. Artık baktım ki boşalma esnasında meni atılımı donuk, yani zevk yok. Prostat kasilmiyor. Zevksiz mal gibi bir boşalma. İdrar yaparken zorlanma. İdrar gücünde çok zayiflama.

Ben bu iş böyle olmaz dedim masaja gittim. İlk masaj ardından işeme gücü müthiş arttı. Sonra geriledi.

2, 3 masaj ardından prostat kasılmaya başladı.

4, 5 ten sonra sanki gerileme oldu. Moralim bozuldu.

6. Masajdan sonra şimdi Prostat nerdeyse eskisi gibi kasılıyor. Hani bosalirken insanı yorar mahveder ya aynen öyle oluyor. O yüzden bayaga mutluyum.

Normalde 6.dan önce moralim bozulmuştu verdigim para boşuna gitti tedavi de olamadım diyordum.

Bir de Kadı abinin dediği üst üste boşalmama meselesini uyguladım. 1 gün 2 gün ara veriyorum.

Üst üste bosalirken boşalmanın ardından işeme esnasında direk yanma olurken artık ara ara dinlendirip bosalirken işeme esnasında yanma yok.

Ama Prostat bosalirken mükemmel kasılmasına rağmen meni cikarken yanma oldu en sonkinde. O ne zaman geçer bilmiyorum.