Penis başında hissizlik

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Penis başında hissizlik

Mesaj gönderen Godloki »

Merhaba öncelikle herkese geçmis olsun. Benim prostatit ile sikayetim penis başında hissizlik sıfır uyarılma, orgazım esnasında sıfır zevk ve bosaldiktan sonra penis kökünde kaşıntı 2 hafta cipro kullandım hepsi gecti penis basindaki hissizlik yuzde 70 falan gecti 2 hafta sonra penisteki hissizlik tekrar yakama yapıştı orgazim olurken zevk alamama ve kaşıntı gecti ancak bu hissizlik kaldı cinsellikten hiç tat alamıyorum çok geç boşalmaya başladım. Bu hissizlik neden oluyor ve niye geçmiyor anlamıyorum daha önce bu hissizlik problemini çözebilen oldu mu olduysa nasil bana yardımcı olun istiyorum ne tavsiye edersiniz. Psikiyatriye gidip ilac yazdirdim artik cok kafama takiyorum. Lütfen bilen varsa bana bi yol göstersin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Penis başında hissizlik

Mesaj gönderen kadir »

Godloki yazdı:Merhaba öncelikle herkese geçmis olsun. Benim prostatit ile sikayetim penis başında hissizlik sıfır uyarılma, orgazım esnasında sıfır zevk ve bosaldiktan sonra penis kökünde kaşıntı 2 hafta cipro kullandım hepsi gecti penis basindaki hissizlik yuzde 70 falan gecti 2 hafta sonra penisteki hissizlik tekrar yakama yapıştı orgazim olurken zevk alamama ve kaşıntı gecti ancak bu hissizlik kaldı cinsellikten hiç tat alamıyorum çok geç boşalmaya başladım. Bu hissizlik neden oluyor ve niye geçmiyor anlamıyorum daha önce bu hissizlik problemini çözebilen oldu mu olduysa nasil bana yardımcı olun istiyorum ne tavsiye edersiniz. Psikiyatriye gidip ilac yazdirdim artik cok kafama takiyorum. Lütfen bilen varsa bana bi yol göstersin.
KP tedavisi 2 haftalık Cipro tedavisi ile geçmez maalesef bunun için gerekli tahlilleri yaptirıp sonuclar pozitif çıktığı takdirde antibiograma uygun antibiyotik kombinasyonu ile etkili bir antibiyoterapi almanız gerekir.Size yapilan yetersiz tedavi girişimi ancak ve ancak pansuman niteligindedir ayrıca olası patojenleri daha dirençli hale getirebilir.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Godloki »

Peki kadir abi hissizliğe sebep olan unsur ne olabilir sence aklım almıyor artık bu durumu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tanı konulmamiş ama prostatit olabilirsin @Godloki kardesim.
Klasik prostatit semptomlarından biridir diyebiliriz.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Benim de penis ha içine kaçtı ha kaçacak. Neden böyle olduğunu bilen var mı? Ben prostatit değilim bu arada. Prostat büyümesi var.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

muzdarip yazdı:Benim de penis ha içine kaçtı ha kaçacak. Neden böyle olduğunu bilen var mı? Ben prostatit değilim bu arada. Prostat büyümesi var.
Kaslarla alakalı kan akışının azalması sonucu oluşan bir durum olduğunu düşünüyorum.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet