Non bakteriyel kronik pelvik ağrı sendromu olan hastalar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Non bakteriyel kronik pelvik ağrı sendromu olan hastalar

Mesaj gönderen mustafaa »

Tahlillerde ve prostatında bir sorun olmayan bu grup hastalar kendimde denediğim yöntem olan bromelain Quercetin ikisini aynı anda kullandığımda pelvik ağrılarda hafifleme hissesiyorum ama.

Bende aynı zamanda Ankilozon spondilit hastalığı var pelvik ağrıda hafifleme olmasına rağmen eklem ağrılarımı artırıyor, boyun bel sırtta tutulma, ağrı düzeyi artıyor. Bunun sebebini halen araştırıyorum

Doktor bey neurontin 300 mg yazdı şuanda onu kullanıyorum ve psikolojik olarak melisa karabaş kürünü alıyorum penis kökündeki ağrım hafifliyor ve psikolojik olarak sakinleştiriyor beni kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

Sizlerden gelecek tavsiyeleride beklerim.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Non bakteriyel kronik pelvik ağrı sendromu olan hastalar

Mesaj gönderen kadir »

mustafaa yazdı:Tahlillerde ve prostatında bir sorun olmayan bu grup hastalar kendimde denediğim yöntem olan bromelain Quercetin ikisini aynı anda kullandığımda pelvik ağrılarda hafifleme hissesiyorum ama.

Bende aynı zamanda Ankilozon spondilit hastalığı var pelvik ağrıda hafifleme olmasına rağmen eklem ağrılarımı artırıyor, boyun bel sırtta tutulma, ağrı düzeyi artıyor. Bunun sebebini halen araştırıyorum

Doktor bey neurontin 300 mg yazdı şuanda onu kullanıyorum ve psikolojik olarak melisa karabaş kürünü alıyorum penis kökündeki ağrım hafifliyor ve psikolojik olarak sakinleştiriyor beni kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

Sizlerden gelecek tavsiyeleride beklerim.
Quercetin kullandığım bir dönemde eklem agrıları bendede olmuştu dozu azaltmanı öneririm @mustafaa kardesim.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Non bakteriyel kronik pelvik ağrı sendromu olan hastalar

Mesaj gönderen mustafaa »

kadir yazdı:Quercetin kullandığım bir dönemde eklem agrıları bendede olmuştu dozu azaltmanı öneririm @mustafaa kardesim.
Kadir bey 500mg kullanıyorum tek doz sabah kullanıyorum,
Eğer 250 150 mg olan kapsülleri varsa onlara bakacağım. Birde öyle deneyeceğim
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet