5. Ayim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Temha543454
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

5. Ayim

Mesaj gönderen Temha543454 »

Arkadaslar eski konularima bakabilirsiniz. Normalde site aklima bile gelmemisti ama 5 ay once fln surekli prostatit arattigim icin youtubede karsima cikti cuneyt sevinc hastaligim oyle aklima geldi bende bilgi veriyim dedim. Inanin hastalik aklima bile gelmiyor bedavaya masaj fln yapip kendinizi koparttirmayin. Ben 1 defa zafer hocaya gittim anti kullandim tam gecmedi ama sicak oturma ve yediklerim ictiklerime dikkat ettim. Anti bittikten 3 hafta sonra hersey gecti. Suan belki 5. Ayim da bitmis. Aklima bile gelmiyor. Kendinizi o kurnazlara koparttirmayin.
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: 5. Ayim

Mesaj gönderen Soğukayak »

Ben Cüneyt Sevincler e gittim. Internete yazınca direk onlar cıkıyor. Antibiyotik bile vermeden 2 ay oyaladılar masajla. Simdi Zafer hocaya gidiyorum sayılamayacak lökosit varmıs ne yapayım bilmiyorum. Lanet ettim.
Krmgrl

Re: 5. Ayim

Mesaj gönderen Krmgrl »

Temha543454 yazdı:Arkadaslar eski konularima bakabilirsiniz. Normalde site aklima bile gelmemisti ama 5 ay once fln surekli prostatit arattigim icin youtubede karsima cikti cuneyt sevinc hastaligim oyle aklima geldi bende bilgi veriyim dedim. Inanin hastalik aklima bile gelmiyor bedavaya masaj fln yapip kendinizi koparttirmayin. Ben 1 defa zafer hocaya gittim anti kullandim tam gecmedi ama sicak oturma ve yediklerim ictiklerime dikkat ettim. Anti bittikten 3 hafta sonra hersey gecti. Suan belki 5. Ayim da bitmis. Aklima bile gelmiyor. Kendinizi o kurnazlara koparttirmayin.
Şuanki durumun nedir hocam