DR LEVENT TURK VE PROSTAT ENJEKSIYONU

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: DR LEVENT TURK VE PROSTAT ENJEKSIYONU

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

igozukara yazdı:
CanÖzdilek yazdı:
Ben02 yazdı:Prostat ici enjeksiyon,eswt,tumt ,prostat ici ozon bu yöntemler en az 4 ile 6 hafta ağızdan ve kalcadan antibiyotik alıp da bir türlü iyileşmeyen hastalar için. Yani 3 aylık hastaysaniz kadir abinin dediği lökosit sıfırlama ve takibi ile iyileşmeniz daha mümkün. İstanbulda zafer Oyman bu tedavi yöntemini uyguluyor.
Sağ olun hocam Zafer hocaya gittim sayılamayacak lökesit var dedi. Zor iyilesmen ama deneyelim falan dedi. Bakalım abi cok tesekkürler cevap için
Bendede sayılmayacak kadar bol lokosit cikti fakat sıfırladım, uzun suredir prostatimda enfeksiyon yok, ben sadece klindan kullanarak sıfırladım. Benin suan pelvik kaslarda problem var sadece, ereksiyon ve sperm tam cikaramama problemi var ona yonelik tedaviyede baslicam bakalim Size tavsiyem enjeksiyon son care olmali, ayrica ampirik tedavi alin bakteri pesinde bosyere koşmayın, hangi antibiyotikten fayda goruyosaniz onunla devam edin, illa doktorun her yazdigi ilaci kullanmak zorunda değilsiniz. Son olarak pelvik kaslarda gerilme varsa gevsetici, ilac vs bos is oraya elle veya aletle mudahale edilmeli ilk olarak baska türlü gevsemiyor. internetten fizyowand alip kendinize masaj yapabilirsiniz, hem pelvik taban hem prostat masaji tabi dikkatli olun hassas davranin kaslara dahada zarar vermeyin...
Lökosit sifirlayinca herşey düzeliyor mu? Benim lökosit 7, 8 çıktı. Lökositi nasıl sifirladiniz?
fakir

Mesaj gönderen fakir »

gelişme oldu mu ben02 hocam
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Haftaya cumartesi Levent hocaya gidiyorum bende
beko01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen beko01 »

Ben02 yazdı:2 hafta bir yaptırıyorum hocam.3.seans önümüzdeki hafta olacak
Durum nedir?
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

merhaba arkadaşlar, yarın inşaallah 4.seansı olacağım. Ağrılarımda hafif bir rahatlama olmuştu. Ama 2 haftadır tekrar başa döndüm. Ağrılarım her zamanki gibi beni çok zorluyor. Enjeksiyonlardan sonra penisin baş tarafına yakın bölgesinde elektriklenme, kaşınma benzeri rahatsız eden bir belirti ortaya çıktı. Ama sürekli olmuyor. Arada bir oluyor. Bu durum şu anlık çok rahatsız etmiyor. Ereksiyon durumu eskisine göre daha iyi durumda. Ama maalesef cinsel uyarılma sırasında veya boşaldıktan sonra apışaramda ortaya çıkan ağrı hala devam ediyor. Yarın Levent hocayla tekrar konuşup ya tedaviyi bırakacağım ya da 4.enjeksiyonu olup devam edeceğim.
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Bir de bu akşam Levent hocanın eski bir hastasıyla konuştum. Konuştuğum kişi 4.enjesiyondan sonra rahatladığını ve şuan durumunun çok iyi olduğunu söyledi. Hatta depremzede kendisi. Evi ve işyeri yıkılmış. Ankaraya taşınmış. Biraz depremle ilgili konuştuk. Adam çok samimiydi. Bana kesinlikle devam etmemi önerdi. Levent hoca'ya dua ediyordu.15 yıl hastalıktan çekmiş. Enjeksiyonlardan sonra bir çok belirtisi kaybolmuş. Bakalım hayırlısı..
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Bursada Emre Selamet diye bir cocukla tanıstım ben. 6 seans olmuş hiç işe yaramamış cok kızıyor Levent hocaya...
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Levent hocayla ilgili izlenimlerimi söyleyecek olursam; Adam kesinlikle ağzı laf yapıp milleti kandıran tiplerden değil. Daha önce sağlık sektöründe çalıştım. Ben o tür doktorları bilirim. Mesala Cüneyt bey veya muhsin Beyi dinleyin .Adamlar pazarlamacı gibi. Levent Bey ;sorulara cevap veriyor. Bilgi veriyor. Fakat aşırı abartılı konuşmalardan kaçınıyor. İşi (teşhis ve tedavi)dışında herhangi bir muhabbete girmiyor. Enjeksiyonlar sırasında ağrı olmasın diye de özellikle dikkat ediyor. Şuan enjeksiyonların bana ciddi anlamda faydası olduğunu söylersem herkesi yanıltmış olurum. Zaten bir üstte değişiklikleri yazdım.
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Bir de doktor bey 3 ay sonrası için etkisini gösteririr demişti. Açıkçası biraz da o süreyi bekliyorum. Ama yarın tekrar doktor beyle istişare edip devam edip etmeme konusunda kararımı vereceğim.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

En son olarak Cuneyd hocanin bana yönlendirdigi bir hastayi enjeksiyonla iyilestirdim.konuşmak isteyen olursa yardimci olurum
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Urolog5 yazdı:En son olarak Cuneyd hocanin bana yönlendirdigi bir hastayi enjeksiyonla iyilestirdim.konuşmak isteyen olursa yardimci olurum
Telefonda görüşmüştük hocam haftaya cumartesi geliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
odysiea87

Wolfpack kardeş var mesela adamda hep ayni bakteri ürüyor antibiyotikle bastırıyor. Sonra yeniden coğalıyor onun durumu bence.cok uygun enjeksiyona. Ama hic birsey üremeyor. Lökosit 1,2 ama hastalık.devam infilamasyon dağılmayan kas sinir hasarı olan tonla hasta var. Onlar boşa yaptırır
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

odysiea87 yazdı:Wolfpack kardeş var mesela adamda hep ayni bakteri ürüyor antibiyotikle bastırıyor. Sonra yeniden coğalıyor onun durumu bence.cok uygun enjeksiyona. Ama hic birsey üremeyor. Lökosit 1,2 ama hastalık.devam infilamasyon dağılmayan kas sinir hasarı olan tonla hasta var. Onlar boşa yaptırır
Baskan gofa getirme beni =). Direklerden dönüyorum zaten bu aralar TUMT'tur, enjeksiyondur. 8 senedir kacıyorum köse bucak da yolun sonu bunlar gibi duruyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Urolog5 yazdı:En son olarak Cuneyd hocanin bana yönlendirdigi bir hastayi enjeksiyonla iyilestirdim.konuşmak isteyen olursa yardimci olurum
Dr Levent kardesim, o iyileşen hasta mümkünse foruma üye olup burada paylaşım yaparsa iyi olur, üyelerin soracak soruları olabilir.
Kronik prostatit forumu olarak herşeyin bu platformda paylaşılması en uygunu olacaktır.
odysiea87

wolfpack yazdı:
odysiea87 yazdı:Wolfpack kardeş var mesela adamda hep ayni bakteri ürüyor antibiyotikle bastırıyor. Sonra yeniden coğalıyor onun durumu bence.cok uygun enjeksiyona. Ama hic birsey üremeyor. Lökosit 1,2 ama hastalık.devam infilamasyon dağılmayan kas sinir hasarı olan tonla hasta var. Onlar boşa yaptırır
Baskan gofa getirme beni =). Direklerden dönüyorum zaten bu aralar TUMT'tur, enjeksiyondur. 8 senedir kacıyorum köse bucak da yolun sonu bunlar gibi duruyor.
Valla semptom azdir senin Wolfum benim semptomlarla sekiz sene kimse cekemez bu derdi. Ben dün 15. Ayda patlattım.Tumtu suan Bursada ucuz bir otelde seyimde sondayla yatardayım. Pazartesi cıkaracaklar. Fuhuş oteliymis galiba Osmangazide Gold otel sabaha kadar dört yanımda çalışma oldu. Prostatit olmak isteyenleri bekleriz.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

odysiea87 yazdı:
wolfpack yazdı:
Valla semptom azdir senin Wolfum benim semptomlarla sekiz sene kimse cekemez bu derdi. Ben dün 15. Ayda patlattım.Tumtu suan Bursada ucuz bir otelde seyimde sondayla yatardayım. Pazartesi cıkaracaklar. Fuhuş oteliymis galiba Osmangazide Gold otel sabaha kadar dört yanımda çalışma oldu. Prostatit olmak isteyenleri bekleriz.
:)) gecmis olsun kardesim. Inan benim yaptigim resmen kamikaze. Hic dayanilir falan degil kose bucak kacmaktan kaynakli. Bazen hayret ediyorum kendime neden gidip tumt veya enjeksiyon denemiyorum. Biraz kabullenmislik var. Bundan siyrilmam lazim. Hadi belki tumt sana sifa olur sen de bizim sifamiza ornek, vesile olursun dostum. Korkulacak bisey degil anladigim su tumt pek.
odysiea87

wolfpack yazdı:
odysiea87 yazdı:
wolfpack yazdı:
:)) gecmis olsun kardesim. Inan benim yaptigim resmen kamikaze. Hic dayanilir falan degil kose bucak kacmaktan kaynakli. Bazen hayret ediyorum kendime neden gidip tumt veya enjeksiyon denemiyorum. Biraz kabullenmislik var. Bundan siyrilmam lazim. Hadi belki tumt sana sifa olur sen de bizim sifamiza ornek, vesile olursun dostum. Korkulacak bisey degil anladigim su tumt pek.
İnşallah kardesim. Tumt zor. Ama yasadıklarımızın yanında birsey değil. Psikolojik olarak iyi geldi operasyonda yan be lanet organ dedim. İnşallah faydası olur Rus forumunda fizyoterapi tarafı oldugu kaslara iyi geldiğide söyleniyor. Bakalım yasayıp göreceğiz.
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

odysiea87 yazdı:
wolfpack yazdı:
odysiea87 yazdı: Valla semptom azdir senin Wolfum benim semptomlarla sekiz sene kimse cekemez bu derdi. Ben dün 15. Ayda patlattım.Tumtu suan Bursada ucuz bir otelde seyimde sondayla yatardayım. Pazartesi cıkaracaklar. Fuhuş oteliymis galiba Osmangazide Gold otel sabaha kadar dört yanımda çalışma oldu. Prostatit olmak isteyenleri bekleriz.
İnşallah kardesim. Tumt zor. Ama yasadıklarımızın yanında birsey değil. Psikolojik olarak iyi geldi operasyonda yan be lanet organ dedim. İnşallah faydası olur Rus forumunda fizyoterapi tarafı oldugu kaslara iyi geldiğide söyleniyor. Bakalım yasayıp göreceğiz.
Abim Tumt sonrası ilaç veriyorlar mı sureç nasıl işlıyor.
odysiea87

CanÖzdilek yazdı:
odysiea87 yazdı:
wolfpack yazdı:
Doktor herhangi bir kültür mültür yapmadan doğrudan sallamasyon 6 hafta tavanic verdi. Dokuların iyilesmesi ve kalsifikasyon acılırsa falan diye kullan dedi kullanıyorum... Bide Majezik verdi. 6 hafta boşalmak yasak. Prostat masajı tarzı seyler yasak bu kadar
James

Mesaj gönderen James »

odysiea87 yazdı:
CanÖzdilek yazdı:
odysiea87 yazdı: İnşallah kardesim. Tumt zor. Ama yasadıklarımızın yanında birsey değil. Psikolojik olarak iyi geldi operasyonda yan be lanet organ dedim. İnşallah faydası olur Rus forumunda fizyoterapi tarafı oldugu kaslara iyi geldiğide söyleniyor. Bakalım yasayıp göreceğiz.
Doktor herhangi bir kültür mültür yapmadan doğrudan sallamasyon 6 hafta tavanic verdi. Dokuların iyilesmesi ve kalsifikasyon acılırsa falan diye kullan dedi kullanıyorum... Bide Majezik verdi. 6 hafta boşalmak yasak. Prostat masajı tarzı seyler yasak bu kadar
Senin kalan semptomlar neydi de oldun merak ettim
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Merhaba arkadaşlar, 4.enjeksiyonu yaptirdim.İki gündür her anlamda rahatım.Ama bosalamadigim için ilişkiden sonraki ağrım hakkında bisey söyleyemiyorum. Enjeksiyondan sonra 4 gün boşalmak yasak.Bu arada 4 kere enjeksiyon yaptıran biri olarak söylüyorum, işlem korkuldugu kadar zor ve ağrılı bir işlem değil.Sadece iğne girdiğinde ve anestezik ilaç verildiğinde hafif bir ağrı oluyor. Tabi ağrı eşiği kişiden kişiye değişir. Onu da belirteyim.4.enheksiyonda kokteylin içinde meronem ve onadron vardı.Gelismeleri yazacağım...
alivatan98
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alivatan98 »

Ben02 yazdı:Merhaba arkadaşlar, 4.enjeksiyonu yaptirdim.İki gündür her anlamda rahatım.Ama bosalamadigim için ilişkiden sonraki ağrım hakkında bisey söyleyemiyorum. Enjeksiyondan sonra 4 gün boşalmak yasak.Bu arada 4 kere enjeksiyon yaptıran biri olarak söylüyorum, işlem korkuldugu kadar zor ve ağrılı bir işlem değil.Sadece iğne girdiğinde ve anestezik ilaç verildiğinde hafif bir ağrı oluyor. Tabi ağrı eşiği kişiden kişiye değişir. Onu da belirteyim.4.enheksiyonda kokteylin içinde meronem ve onadron vardı.Gelismeleri yazacağım...
Usta antibiyotikler tam yerine göre belli, faydasını görecen gibi inş. Gene şu an bile ağrılarını geçirdimi durumun nasıl ?
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

Ben02 yazdı:Merhaba arkadaşlar, 4.enjeksiyonu yaptirdim.İki gündür her anlamda rahatım.Ama bosalamadigim için ilişkiden sonraki ağrım hakkında bisey söyleyemiyorum. Enjeksiyondan sonra 4 gün boşalmak yasak.Bu arada 4 kere enjeksiyon yaptıran biri olarak söylüyorum, işlem korkuldugu kadar zor ve ağrılı bir işlem değil.Sadece iğne girdiğinde ve anestezik ilaç verildiğinde hafif bir ağrı oluyor. Tabi ağrı eşiği kişiden kişiye değişir. Onu da belirteyim.4.enheksiyonda kokteylin içinde meronem ve onadron vardı.Gelismeleri yazacağım...
Hocanın banlanmasın ardından sizin tedavinizle ilgili bir gelisme var mi ?
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Gecen hafta hocanın yanına gittim.Durumumun neredeyse basa döndüğünü anlattim.5.enjeksiyonu yaptırmak da kararsız olduğumu söyledim.Hoca bana 6 enjeksiyonu tamamlayalım. Fayda görmen için biraz zaman ihtiyaç olduğunu söyledi.5.enjeksiyonu da oldum. Hoca Antiboyotik dozunu biraz arttırdığını söyledi.Bu hafta fazla ağrım olmadı.Ama tam bir rahatlık sözkonusu değil.Yarin 6.enjeksiyonu olup tedaviyi tamamlayacağız. Bakalım. Hayırlısı. Gelişmeleri yazacagim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hic iyilesme olmadimi kardesim uzüldüm fayda etmedigine simdi..