Bu bir iç döküş, uzun oldu özür diliyorum..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Raskolnikovvv
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Bu bir iç döküş, uzun oldu özür diliyorum..

Mesaj gönderen Raskolnikovvv »

Bu yazım bir iç döküş, bir haykırıştır... yaklaşık 8 aydır prostatit ile uğraşmaktayım. Gitmediğim doktor kalmadı. Her seferinde elim boş döndüm, "sende bir şey yok", "bir süre sonra geçer" cümlelerini o kadar fazla duydum ki. Hele birisi masturbasyon yaparken kendini sıkma bile dedi, çipro verip yollayanlar mi dersin... Yoruldum yoruldum yoruldum. Doktor doktor gezmeye devam ediyorum, en son Ankara da Hakkı Perke dünya bir para verip yine elim boş döndüm, ne kadar yüz yüze cidde de dursa altta yatan ilgisizliği, ciddiyetsizliği ziyadesiyle anlamıştım. Prostat sivisini cam lam üstünde inceledi ve tertemiz dedi. Kültüre ise karşıyım dedi. Bana yaşıtım olan oğlunu gösterip duyar kasıyor. Haha.. Tabi başka doktor sıvıyı inceleyince kümeler halinde eritrosit, en az 6 lökosit ve bir sürü bakteri var dendi. Şuan hakaret sınırlarına girmeden konuşuyorsam az buçuk kanun bildiğim için. Bu zatlara özensizlik yüzünden dava açmayı ise arastiracagim. Artisini eksisini tartip değerlendireceğim. bana, bizlere kimsenin böyle davranma hakkı yok..Allah kimseyi doktorların eline düşürmesin. 1 tane hasta odaklı yaklaşan birisine denk gelmedim. Sanırsam öyle bir doktor yok.  Eskişehire Hüseyin secgine gittim 1 hafta oldu hala tahlillerden dönüş  yok. İdrar kültürü ve prostat kültürü verdim??? Şaka gibi, kendim sıvıyı koklayarak tahlil yapsam sonuca daha hızlı ulaşırım.  2 hafya boyunca Gece uyutmayacak kadar ciddi eklem ağrıları yaşadım, romatoid artrit oldum sandim, doktora gittim bir şey çıkmadı. 1 haftadır ciddi baş ağrıları başladı, çok çok yoruyor. Haftasonu doktora gideceğim. Vücudum çok yoruldu, iltihabi kurutmayinca normale dönemiyorum, beni prostatit değil öldürse öldürse bu özensizlik öldürecek, İnsan sağlığının hiç bir kıymeti yokkk. Insan birqz olsun empati yapar insaf insaf.. yasadiklarimiz kendi başlarına gelse dünyayı yıkarlar.  Kimseye güven olmaz, doktorlara hiç güven olmaz.
Serkan

Re: Bu bir iç döküş, uzun oldu özür diliyorum..

Mesaj gönderen Serkan »

Raskol cok üzüldüm kardesim. Ben yarın ararim.Hüseyin hocayı senin için yapmazdı böyle. Tedavinin aksamasına çok üzüldüm
Raskolnikovvv

Abi sık boğaz ettim sonunda tahlili atti. 1 hafta oldu abi... kendisi sıvıyı incelerken kümeler halinde eritrosit var dedi. Attığı kültür sonucunda eritrosit görülmedi yazıyor. Aynı şekilde 2 lökosit yazıyor, kendisi en az 6 ya kadar saydı. Tahllillerde uyuşmuyor ki abi.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Raskolnikovvv yazdı:Abi sık boğaz ettim sonunda tahlili atti. 1 hafta oldu abi... kendisi sıvıyı incelerken kümeler halinde eritrosit var dedi. Attığı kültür sonucunda eritrosit görülmedi yazıyor. Aynı şekilde 2 lökosit yazıyor, kendisi en az 6 ya kadar saydı. Tahllillerde uyuşmuyor ki abi.
Üreme yok mu kardeşim. ? İlaç yazmadı mı ?
Raskolnikovvv

Abi 2 tane antibiyotik yazdı. Attığı idrar tahliliymis, prostat kültür sonucunu atmadı şimdi tekrar isteyeceğim.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Serkan yazdı:Raskol cok üzüldüm kardesim. Ben yarın ararim.Hüseyin hocayı senin için yapmazdı böyle. Tedavinin aksamasına çok üzüldüm
Serkan abi selamlar, haftaya istdan eskişehire hüseyin hocaya gitmeyi düşünüyorum internette numarasını bulamadım yardımcı olabilir misin lütfen
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

smm2804 yazdı:
Serkan yazdı:Raskol cok üzüldüm kardesim. Ben yarın ararim.Hüseyin hocayı senin için yapmazdı böyle. Tedavinin aksamasına çok üzüldüm
Serkan abi selamlar, haftaya istdan eskişehire hüseyin hocaya gitmeyi düşünüyorum internette numarasını bulamadım yardımcı olabilir misin lütfen
Geç oldu kardeşim kusura bakma özelden yazdım hocanın numarasını. Prostat salgısını mikroskopla inceleyip. Kültür yapıyor. Ultrasonla karın ve makat bölgesinden inceleme yapiyor birsey cıkmazsa hayat tarzı değişikliği ve kan dolasimiyla ilgili ilaclar ve e vitamini veriyor. İlac isimleri aklımda değil profilimden eski mesajlardan bulabilirsin. Bunlar İstanbulda da hemen hemen yapılabilir sanırım. Fakat tek doktor yapmıyor sanırım. Zafer hoca artı bir doktor daha gitmek gerekebilir. Daha önce bu yoldan yürüdüysen gereksiz olabilir. Artı eksi değerlendirirsin.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Raskolnikovvv yazdı:Bu yazım bir iç döküş, bir haykırıştır... yaklaşık 8 aydır prostatit ile uğraşmaktayım. Gitmediğim doktor kalmadı. Her seferinde elim boş döndüm, "sende bir şey yok", "bir süre sonra geçer" cümlelerini o kadar fazla duydum ki. Hele birisi masturbasyon yaparken kendini sıkma bile dedi, çipro verip yollayanlar mi dersin... Yoruldum yoruldum yoruldum. Doktor doktor gezmeye devam ediyorum, en son Ankara da Hakkı Perke dünya bir para verip yine elim boş döndüm, ne kadar yüz yüze cidde de dursa altta yatan ilgisizliği, ciddiyetsizliği ziyadesiyle anlamıştım. Prostat sivisini cam lam üstünde inceledi ve tertemiz dedi. Kültüre ise karşıyım dedi. Bana yaşıtım olan oğlunu gösterip duyar kasıyor. Haha.. Tabi başka doktor sıvıyı inceleyince kümeler halinde eritrosit, en az 6 lökosit ve bir sürü bakteri var dendi. Şuan hakaret sınırlarına girmeden konuşuyorsam az buçuk kanun bildiğim için. Bu zatlara özensizlik yüzünden dava açmayı ise arastiracagim. Artisini eksisini tartip değerlendireceğim. bana, bizlere kimsenin böyle davranma hakkı yok..Allah kimseyi doktorların eline düşürmesin. 1 tane hasta odaklı yaklaşan birisine denk gelmedim. Sanırsam öyle bir doktor yok.  Eskişehire Hüseyin secgine gittim 1 hafta oldu hala tahlillerden dönüş  yok. İdrar kültürü ve prostat kültürü verdim??? Şaka gibi, kendim sıvıyı koklayarak tahlil yapsam sonuca daha hızlı ulaşırım.  2 hafya boyunca Gece uyutmayacak kadar ciddi eklem ağrıları yaşadım, romatoid artrit oldum sandim, doktora gittim bir şey çıkmadı. 1 haftadır ciddi baş ağrıları başladı, çok çok yoruyor. Haftasonu doktora gideceğim. Vücudum çok yoruldu, iltihabi kurutmayinca normale dönemiyorum, beni prostatit değil öldürse öldürse bu özensizlik öldürecek, İnsan sağlığının hiç bir kıymeti yokkk. Insan birqz olsun empati yapar insaf insaf.. yasadiklarimiz kendi başlarına gelse dünyayı yıkarlar.  Kimseye güven olmaz, doktorlara hiç güven olmaz.
Kardeşim doktorları kendiniz yönetin sonuçta para veriyorsunuz bakteri ara bul sabırlı ol yok et onu olmadı lokosite odaklan ama sabır et lütfen moreliji bozma çok kötü hastalıklar var inan sende duzeleceksin senin için dua edicem ama sende bırakma peşini yeneceksin bu hastalığı
Olacakins17
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Olacakins17 »

Sevgili kardeşim o bahsettiğin adiden doktor moktor olmaz sakın! Tedavisini uygulama tahlillerini de kabul etme
Kadir abi beni iyi bilir adım Muhammed
Sabırla iğleşeceğim günü bekliyorum, Allah In izniyle ivme alayım hepsiyle hukuk i gayri hukuk i uğraşacam!
O anlattığın hikayenin aynısını yaşadım basit idare tahlil ini 1 hafta yaptığı pcr ı Ankara düzene yolladı bir bok çıkmadı takip eden süreçte aylar sonra buldum mikrobu Hüseyin seçgin pişmanlıktır!!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Olacakins17 yazdı:Sevgili kardeşim o bahsettiğin adiden doktor moktor olmaz sakın! Tedavisini uygulama tahlillerini de kabul etme
Sabırla iğleşeceğim günü bekliyorum, Allah In izniyle ivme alayım hepsiyle hukuk i gayri hukuk i uğraşacam!
O anlattığın hikayenin aynısını yaşadım basit idare tahlil ini 1 hafta yaptığı pcr ı Ankara düzene yolladı bir bok çıkmadı takip eden süreçte aylar sonra buldum mikrobu Hüseyin seçgin pişmanlıktır!!
Evet Muhammed hatirladim seni nasılsin kardesim?
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

kadir yazdı:
Olacakins17 yazdı:Sevgili kardeşim o bahsettiğin adiden doktor moktor olmaz sakın! Tedavisini uygulama tahlillerini de kabul etme
Kadir abi 3 yıllık bir hastada prostatta bakteri üremesi devam ediyorsa bunun ne gibi bir belirtisi olur. Boşalırken yanma idrarda yanma gibi semtomlar bende tamamen düzeldi peki bu bakterinin kaybolduğu na işaret olabilir mi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Speaky yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi 3 yıllık bir hastada prostatta bakteri üremesi devam ediyorsa bunun ne gibi bir belirtisi olur. Boşalırken yanma idrarda yanma gibi semtomlar bende tamamen düzeldi peki bu bakterinin kaybolduğu na işaret olabilir mi
Evet semptomlar tamamen gectiyse bakteri yok olmustur Speaky kardesim.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Eskişehir hüseyin hocaya gitmeyi düşünüyordum tavsiye etmiyorsunuz sanırım
Olacakins17

kadir yazdı:
Ellerinden öperim kıymetli değerli büyüğüm, değişen bşey yok adi İlgisiz ve bilgisiz hekimler yüzünden sürünmeye devam benim süreci yaptığım masrafı kullandığım ilaçları biliyorsun ki hatta benimle ikna oldun bu gardnerella pisliğinin tedavi edilemeyişiyle dönüp sorduğunda o adi doktorlara amerikan tıp ekolüne göre tedavi ediyorlar 50 yıllık hiçbir etkinliğini kalmamış metronidazolle, karşı tarafta tespit ettiklerimide biliyorsun abim hiçbir tedavi fayda etmiyor ordinazol kısmen rahatlatıyordu ciddi alerji yapıyor, keza dışarıdan getirttiğim secnidazol tinidazol da aynı kullanamıyorum
Olacakins17

Sana sözüm var abi biraz ivme kazanayım Allah In izniyle delil ve belgeleriyle burda ifşalıyacam o doktor geçinen acizleri tek tek
Prostat sıvısını geçtim idrarda lökosit 200 lere dayanıyor eritrosit le beraber bşey olmaz geçer geçer diye bastan savıyorlar Allah belalarını verecek herkes yaptığının karşılığını alır ben cezamı çekiyorum inşallah kefaret olur, Türkiye nin en önde gelen hastane kurumlarından Medicana gibi nice hastanelerde prof ünvanıyla kafam karıştı acaba nasıl yapalım diyeninden Türkiye üroloji dernek başkanı olan yavşağa (akıntı yoksa bsey olmaz 90 lokösit le) kadar aldıklarının ve ihmallerinin hesaplarını verecekler dünya gözüyle görmek güzel olur ha olmadı mizan şaşmayacak tıpkı şuan yaşadığım gibi..
Olacakins17

smm2804 yazdı:Eskişehir hüseyin hocaya gitmeyi düşünüyordum tavsiye etmiyorsunuz sanırım
Sevgili kardeşim tercih ve seçim senin benim bu hale gelmemim yegane sebebidir kara cahile cinsel yolla bulaş var diyorum akıntı var diyorum bana peyroni ve gut hastalığı teşhisi koyuyor
Allah bildiği gibi yapsın
Ezbere konuşmuyorum değerli büyüğüm kadir abi referansımdır 1 yıl içerisinde ne kadar harcama yaptığımı hangi hastanelerde yatış aldığımı bilir
Şuraya dikkat çekiyorum bu doktor müspetteleri
GARDNERELLA yı basite alıyor normal flora diye sakın dinlemeyin Sayısız metronidazole, ordinazol un farklı formları kullandım taki tek hapı vucudu patlama noktasına getirene dek!!! Yapılan pcr neticesinde yine çıkıyor elimde sayısız belge var bu pisliğin biofilm yaptığıyla ilgili BİZİM KARA CAHİL HEKİMLERİMİZ BİOFİLM İ stent veya farklı bsey e bağlıyorlar yabancı kaynaklar da araştırın nasıl bir pislik olduğuna ikna olacaksınız
RABBİM BİZİ AFFETSİN VE HAYIRLISIYLA ŞİFALANDIRSIN BİRAN ÖNCE
Olacakins17

Hatırla abim İstanbul referans lab la ilgili bir anını anlatmıştın gidip kültür antibyogram yaptım tecrüben doğrultusunda bana önce yapıyoruz deyip parayı aldıktan sonra tek ilaç çalışıyoruz dediklerini
Zafer oyman gibi hiçbiri mert olamaz bu iş beni aşar dedi enfeksiyon profuna yolladı o adide damardan flagy verdi şaka gibi her şeyin bir zamanı var Allah şifa ve sabır versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardesim hatırlamaz olurmuyum işte bu yüzden ne dr nede lab tavsiyesi veremiyorum. Mahcup olmama adına.
Allah yardımcın olsun kardesim şifa allahtan.
Olacakins17

kadir yazdı:Evet kardesim hatırlamaz olurmuyum işte bu yüzden ne dr nede lab tavsiyesi veremiyorum. Mahcup olmama adına.
Allah yardımcın olsun kardesim şifa allahtan.
Estağfurullah abim ne mahçubiyeti kimsenin yapmadığını yaptın yönlendirmelerin5-10 mal oldu hiç önemli değil kurban olsun insanlığına ismen dua et kardeşine şu perde aralansın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ramazanı şerif hürmetine Allah şifanı verecek inşallah Muhammed kardesim..böyle gitmeyecek elbet.
Gözlerinden öperim sevgili kardesim.
Olacakins17

İsmen adrese teslim dualar istiyorumsenden, sen burda büyük hizmette bulunuyorsun
Ellerinden öperim
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

kadir yazdı:
Speaky yazdı:
kadir yazdı: Evet Muhammed hatirladim seni nasılsin kardesim?
Evet semptomlar tamamen gectiyse bakteri yok olmustur Speaky kardesim.
Kadir abim bende tam olarak bunu merak ediyorum semptom olarak hangi semptomlar yani bende geçen semptomlar boşalırken yanma, idrar da yanma, üretra içinde cam kesiği ama ereksiyon sorunu, idrar sonu damlama ve sağ testise vuran hafif sızı var. Sizce bu neye işaret eder saygılarımı sunarım tşkler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bu bahsettigin semptomlar çok rahatsiz edici semptomlardir bunlarin geçmesi zaten senin aldigin tedavinin işe yaradigini gösterir. İyiye gittigine işarettir gözünaydın diyeyim kardesim.
Ama ne tedavi görduysen nasil takip ettiysen yine takibi elden birakma uzun bir süre.
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

kadir yazdı:Bu bahsettigin semptomlar çok rahatsiz edici semptomlardir bunlarin geçmesi zaten senin aldigin tedavinin işe yaradigini gösterir. İyiye gittigine işarettir gözünaydın diyeyim kardesim.
Ama ne tedavi görduysen nasil takip ettiysen yine takibi elden birakma uzun bir süre.
Anladım abi tedavi olarak nsaii kullanıyorum sürekli işe yarıyor. İltihap geriliyor her geçen gün bu hastalıkta sabırlı olmak lazım onu öğretti bize. Saolasın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sende sagol kardesim sifan daim olsun.