Muayene için Eskişehir..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Raskolnikovvv
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Muayene için Eskişehir..

Mesaj gönderen Raskolnikovvv »

Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 8 aydır vücuttaki olumsuz değişimlerle yaşamaktayım. Prostat içinde kanama mevcut ve geçmiyor. Prostat sivisindan yapılan kültür haricinde kan, idrar, ultrason tetkiklerinde şükür bir sorun yaşamadım. Çoğu doktor zamana bırak geçer deyip yanından yolluyor. Kültürde üreyen flora bakterilerini de qyni şekilde ciddiye almıyor. En son suratlarına içimdeki yorgunluğu haykıracağım sağlık gerçekten çok çok önemliymiş. Bu yorgunluğun üstüne hasta odaklı yaklaşmayan, cebini doldurmaya çalışan doktorları gördükçe de daha çok sinirleniyorum. Sorunlar haftanın 2 gün normal seyretee de 5 günü çok çok kötüyüm. Artık şehirdisinda bulunan doktorlara yönelmeye basliyorum. İlk duragim Hüseyin hoca. Ankaradan gideceğim, cuma günü için randevu aldım. Aranızda Hüseyin hocaya gidip memnun olan var mı? Nelere dikkat etmeliyim. Masaji nasıl yapıyor, gidip daha da kötü olmak istemem.
kartal444
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Muayene için Eskişehir..

Mesaj gönderen kartal444 »

Kardeşim. Bana. Kalırsa. Gitme. Ben. Gittim. Memnun. Kalmadım. Artık. İyice. Paraya. Dökmüş. Herseyi
Raskolnikovvv

kartal444 yazdı:Kardeşim. Bana. Kalırsa. Gitme. Ben. Gittim. Memnun. Kalmadım. Artık. İyice. Paraya. Dökmüş. Herseyi
Yorumunuz için teşekkürler. Forumda okuduğum kadarıyla hüseyin hocanın diğer doktorlara göre daha uygun ücretleri var. Ekonomik olumsuzluklar dışında beğenmediğiniz hangi tarafı var. Elimde değil zor günler geçiriyorum, bu nedenle işin ucundan tutmam ve tedavi almam gerek. Masajı nasıl yapıyor, eli sert mj? Kolay sıvı getirebiliyor mu?
kartal444

Masajı. Sert. Yapar. Kas. Yapayimderken. Göz çıkmasın.
kartal444

Genede. Kendiniz. Bilirsiniz.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Zamanında istanbuldan gitmiştim bende pek memnun kalmadım hocam. Istanbulda olanlar bence daha iyi
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

Valla ben de istanbuldakileri denedim bir fayda görmedim. Bence git hocam ilk görüşme biraz pahalı oluyor ama sonrası daha ucuzmuş. En azından bütüncül yaklaşıyor. Hem lökosit hem kültür hem pcr hepsini yaptırırsın kafada soru işareti kalmaz. Bir de insancıl biri söylenildiği kadarıyla. Abuk sabuk zafer oyman tripleri yemezsin telefonla ulaşırsın istediğin zaman. Ankaradasın zaten kolay olur git gel yapması
Raskolnikovvv

mahlas3435 yazdı:Valla ben de istanbuldakileri denedim bir fayda görmedim. Bence git hocam ilk görüşme biraz pahalı oluyor ama sonrası daha ucuzmuş. En azından bütüncül yaklaşıyor. Hem lökosit hem kültür hem pcr hepsini yaptırırsın kafada soru işareti kalmaz. Bir de insancıl biri söylenildiği kadarıyla. Abuk sabuk zafer oyman tripleri yemezsin telefonla ulaşırsın istediğin zaman. Ankaradasın zaten kolay olur git gel yapması
Teşekkürler hocam. Kesin faydalı olur mu düşüncesi yok. En büyük beklentim dediğiniz gibi bütüncül ve hasta odaklı yaklaşan bir doktor olması. Umarım hepimiz fayda görürüz tabi orası ayrı ama bu süreçte o kadar bencil doktor tanıdım ki, inanın doktor fobim oldu işlerini düzgün yapsınlar, en büyük beklentim bu. Hepsine on yargılı yaklaşıyorum artık. Evet cuma günü bir sorun olmaz ise görüşeceğim. Birde masajı nasıl yapıyor, prostattakj hasar umarım artmaz ?
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

@serkan abi gidiyor ona düzenli bu dönem. En sağlıklı bilgi o verebilir. Başlığı görür detaylı cevaplar mutlaka
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Ben Istanbuldan basladım. Zafer, Oyman Cüneyt falan filan. Sonra rotayı Eskisehire kirdim.

Masaj Cüneyt hoca yaninda cok hafif , Zafer Oyman a göre siddetli.

Para odaklı mı bence değil. Cuma yanındaydım. Rektal ultrasin,normal ultrason artı lökesit 450 aldı adam. Pcr biraz pahali o nedenle numuneyi talep edip. Ankaraya göturmeni tavsiye ederim. Suan İstanbulda Lokesit bakma ücretinin 1600 lara cıktigı düşünülurse hele...

Kültür,lökosit,pcr temizse yapacak cok birsey kalmiyor... Hayat tarzı degisiklikleri öneriyor... Kadir abi tarzına en cok uyan doktorun Hüseyin hoca oldugunu düşünüyorum. Huseyin hoca bu rahasızlığın gececeğine inanıyor. Ciddi psikolojik destek veriyor. Ben kendisinden memnunum. İyilesirmiyim onu bilmiyorum. Ama hoca yapılması gerekeni bana yapıyor. Cok üzüldüğüm bir aksam aradı iki saat teselli etti. Kim yapar.

Eskisehire Hüseyin hoca sebeble giden arkadaslara Eskisehir sehir hastanesinide tavsiye ederim. Hic bu kadar sistemli bir kamu kurumu görmemistim. Coskun Hocadan da paralel randevu alabilirsiniz. Onunda fikrini almıs olursunuz...
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Ben ona gittiğim dönemde istanbula ne yetkinliği var bilmediğin birine haftalık masaja gidiyordum seansı 500 e her hafta geleyim burda devam edelim dedim gerek yok dedi. Ben zorla 6 seansa tamamlattim. Ofisinde eswt falanda var. İstese kaz gibi yolardı beni yapmadi.
Raskolnikovvv

Serkan abi bilgilendirmelerin için teşekkür ederim. Herhangi bir sorun yasamazsam cuma günü Hüseyin hocanın yanındayım. Gelişmelerden haberdar ederim.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Serkan yazdı:Ben ona gittiğim dönemde istanbula ne yetkinliği var bilmediğin birine haftalık masaja gidiyordum seansı 500 e her hafta geleyim burda devam edelim dedim gerek yok dedi. Ben zorla 6 seansa tamamlattim. Ofisinde eswt falanda var. İstese kaz gibi yolardı beni yapmadi.
hüseyin hocaya 6 aydır gimiyorum muayene lokosit kultur toplam kaç alır acaba?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

scream1717 yazdı:
Serkan yazdı:Ben ona gittiğim dönemde istanbula ne yetkinliği var bilmediğin birine haftalık masaja gidiyordum seansı 500 e her hafta geleyim burda devam edelim dedim gerek yok dedi. Ben zorla 6 seansa tamamlattim. Ofisinde eswt falanda var. İstese kaz gibi yolardı beni yapmadi.
Cuma muayene lokosit kültür 750 ödedim.
scream1717

Serkan yazdı:
scream1717 yazdı:
Cuma muayene lokosit kültür 750 ödedim.
6 ay öncede aynı fiyatı ödemiştir hoca zam yapmamış güzel Ben çok seviyorum Hüseyin hocayı yine uğrayacağım yanına
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Ben 10 yıl Eskişehir de yaşadım. Hüseyin hocayı herkes tanır herkes sever. Eskiden hastanenin başhekimiydi başı sıkışan koşardı Parası olmayana bedava bakar. Çok iyidir Bodrumlu eşi eczacı bir kisiyi gönderdi mi ilaçları eşimden al diye... parayla pulla işi olmaz hocanın... Hastalık zor hastalık iyilestirebilir mi bilmem yaşlandıda artık ama elinden geleni yapar.
scream1717

Serkan yazdı:
scream1717 yazdı:
Serkan yazdı: Cuma muayene lokosit kültür 750 ödedim.
6 ay öncede aynı fiyatı ödemiştir hoca zam yapmamış güzel Ben çok seviyorum Hüseyin hocayı yine uğrayacağım yanına
Hocam size de tavsiyem Coşkundan da randevu alın. Eskisehire gitmisken ikisinede uğrayın. Coskun hoca hem bedava hem ciddi ilgileniyor. Testlerinizi falan yapar.
Çoşkun hoca dediğiniz kim acaba duymadım daha önce
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Burakgsgs »

doğru bi tercih kardeşim bu hastalıkta anlık tedavi diye bir şey yok kimisi 3 ayda kimisi 3 senede yeterki doğru şekilde yaşamayı öğren bana bu işin sabır olduğunu öğreten hüseyin hocadır. muhsin zafer bence tamamen para odaklı ne koparabilirsek modu hele muhsin saçma sapan bi protokol uyguladı dünyanın parasını aldı benden bir gram fayda yok zararını bilmiyorum. hüseyin hoca en son gittiğimdi bana bu işin zamanla geçiceğini söyledi. yapıcağın şeyler bakteriyi bulmak pcr da eğer bakteri varsa anti yoksa sağlıklı yaşam eğer bskteri kurutursan inflamasyon sürecinde sabir… Allah şifanı versin kardeşim
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Hüseyin hoca iyidir. Genelde verdiği ilaçlar yutuluyor. Ama hayat tarzı önerileri tutulmuyor.
Raskolnikovvv

Burakgsgs yazdı:doğru bi tercih kardeşim bu hastalıkta anlık tedavi diye bir şey yok kimisi 3 ayda kimisi 3 senede yeterki doğru şekilde yaşamayı öğren bana bu işin sabır olduğunu öğreten hüseyin hocadır. muhsin zafer bence tamamen para odaklı ne koparabilirsek modu hele muhsin saçma sapan bi protokol uyguladı dünyanın parasını aldı benden bir gram fayda yok zararını bilmiyorum. hüseyin hoca en son gittiğimdi bana bu işin zamanla geçiceğini söyledi. yapıcağın şeyler bakteriyi bulmak pcr da eğer bakteri varsa anti yoksa sağlıklı yaşam eğer bskteri kurutursan inflamasyon sürecinde sabir… Allah şifanı versin kardeşim
İyi dilekleriniz için teşekkürler hocam. Allah hepimize şifa versin. Zor bir süreç, beni bu kadar kötü etkileyeceğini düşünmezdim. Teşhisi ayrı dert, ilaç kullanması ayrı, ilacın etkilerini azaltmak için yapman gerek beslenme düzeni ayrı. 1 hafta yoğun anti kullandım, 3 hafta kendime gelemedim. Ee birde tedavi kesin işe yaramayabiliyor da... kara kara düşünüyorum :roll:
rmzigrll

Mesaj gönderen rmzigrll »

Burakgsgs yazdı:doğru bi tercih kardeşim bu hastalıkta anlık tedavi diye bir şey yok kimisi 3 ayda kimisi 3 senede yeterki doğru şekilde yaşamayı öğren bana bu işin sabır olduğunu öğreten hüseyin hocadır. muhsin zafer bence tamamen para odaklı ne koparabilirsek modu hele muhsin saçma sapan bi protokol uyguladı dünyanın parasını aldı benden bir gram fayda yok zararını bilmiyorum. hüseyin hoca en son gittiğimdi bana bu işin zamanla geçiceğini söyledi. yapıcağın şeyler bakteriyi bulmak pcr da eğer bakteri varsa anti yoksa sağlıklı yaşam eğer bskteri kurutursan inflamasyon sürecinde sabir… Allah şifanı versin kardeşim
Yazdıklarını okuyunca umutlanıyorum hocam teşekkür ederim motive ettiniz bizi
Ghost

Mesaj gönderen Ghost »

Haftasonu bende hüseyin hocaya görüneceğim çok ilgili bir doktora benziyor daha önce zafer hocada lökositi 1-2 seviyesine getirmiştik fakat belirtilerim çok arttı kontrole gideceğim. git gel zafer hocanın ücreti çok fazla geliyor hüseyin hoca baya uygunmuş keşke en başında gitseydim dedim
rmzigrll

Ghost yazdı:Haftasonu bende hüseyin hocaya görüneceğim çok ilgili bir doktora benziyor daha önce zafer hocada lökositi 1-2 seviyesine getirmiştik fakat belirtilerim çok arttı kontrole gideceğim. git gel zafer hocanın ücreti çok fazla geliyor hüseyin hoca baya uygunmuş keşke en başında gitseydim dedim
Ne kadar hocam muayene ücreti
Ghost

Mesaj gönderen Ghost »

rmzigrll yazdı:
Ghost yazdı:Haftasonu bende hüseyin hocaya görüneceğim çok ilgili bir doktora benziyor daha önce zafer hocada lökositi 1-2 seviyesine getirmiştik fakat belirtilerim çok arttı kontrole gideceğim. git gel zafer hocanın ücreti çok fazla geliyor hüseyin hoca baya uygunmuş keşke en başında gitseydim dedim
1000 tl
rmzigrll

Ghost yazdı:
rmzigrll yazdı:
1000 tl
Pek uygun gibi değil ama mecburiyetten