Penis başında hissizlik gecer mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Penis başında hissizlik gecer mi?

Mesaj gönderen Godloki »

Merhabalar öncelikle benim sorunum pesin basında hissizlik ve bosalirken zevk alamama 2 hafta cipro kullandım geçti 1 ay sonra tekrar başladı abilerim bu durumdan nasıl kurtulabilirin geçer mi sizce kalır mı ben artık yaşam enerjimi kaybettim bana lütfen yardımcı olun sizden baska gidecek yerimde yok.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Penis başında hissizlik gecer mi?

Mesaj gönderen kadir »

Godloki yazdı:Merhabalar öncelikle benim sorunum pesin basında hissizlik ve bosalirken zevk alamama 2 hafta cipro kullandım geçti 1 ay sonra tekrar başladı abilerim bu durumdan nasıl kurtulabilirin geçer mi sizce kalır mı ben artık yaşam enerjimi kaybettim bana lütfen yardımcı olun sizden baska gidecek yerimde yok.
Prostat sivisi, idrar ve meniden kültür ve lokosit kontrolü yaptirin bulundugunuz yere enyakın iyi bir ürolog bulun.
Çikan sonuclara göre gerekirse doktorunuz size antibiyotik recete edecektir. Hikayenizde bulaş mevzusu varmiydi?
Godloki

Mesaj gönderen Godloki »

Abi ankaradayım daha oncesinde 2016 yilinda epidimit orşit gecirmistim antibiyotik kullandim geçmisti bi sıkıntı yaşamadım. Bir gece rüyalandım duş alma ve iç camasirimi degistirme imkanım yoktur 3 gun o vaziyette gezdim ondan sonra basladi 5 tane doktor tonlarca idrar kan ultrason hic bir sey çıkmadı bir tane genc doktor teshisi koydu cipro basladi 2 hafta kullan gecmezse gel dedi gecti hissiyat zevk geri geldi doktor eger gecmezse daha agir antibiyotikler kullanirsin gecer ama nankör bi organ kolay gecmez demisti tekrar nüks yasadim ilk zamanki degil hissiyat ve zevk tamam yok olmadı bu sefer ama yavas yavas gidiyor yine direkt zafer hocaya mı gitsem yoksa ankarada ızak dalvaya mı gitsem korkuyorum 2. Tedavi sonrası tamamen geçmezde bakteri iyice direnc kazanır daha zor ve imkansız olur diye ben ne yapayım aklım ermiyor artık bana yardımcı olur lütfen.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim bu hastalikta sık doktora gitmek gerekiyor kontrol amaclı olarak...salt cipro prostatit tedavisi icin yeterli degil...o yüzden maliyetli olmaması adına sana en yakın bir doktor bulman gerekiyor...o yüzden isim verme şansım yok maalesef.
Godloki

Mesaj gönderen Godloki »

Tesekkur ediyorum Kadir abi çok sağolasin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Godloki yazdı:Tesekkur ediyorum Kadir abi çok sağolasin.
Sende sagol kardeşim.