Kabızlık

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Kabızlık

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Prostatitle benzer zamanlarda başlayan pangastrit (kapsamlı gastrit ) kabızlıga sebep olmuştu. Belki de prostatit yüzünden kas - sinir yıpranması sonucuydu. çeşitli ilaçlar , kuru kayısı vs denemediğim şey kalmamıştı bir on gündür yatmadan kuşburnu demleyip çayını içiyorum, eskisi gibi rahatım. Bağışıklığı güçlendirici etkisi , bol C vitamini içermesi de ekstra güzel bir şey.Prostatit hastalarına kabız kalmanın iyi gelmediğini bildiğimden belki benzer sorunları olan abiler, kardeşler vardır diyerek bu paylaşımı yaptım..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kabızlık

Mesaj gönderen kadir »

Tşkler @alex.
alexandro1104

kadir yazdı:Tşkler @alex.

Rica ederim abi
esatcelik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen esatcelik »

alexandro1104 yazdı:Prostatitle benzer zamanlarda başlayan pangastrit (kapsamlı gastrit ) kabızlıga sebep olmuştu. Belki de prostatit yüzünden kas - sinir yıpranması sonucuydu. çeşitli ilaçlar , kuru kayısı vs denemediğim şey kalmamıştı bir on gündür yatmadan kuşburnu demleyip çayını içiyorum, eskisi gibi rahatım. Bağışıklığı güçlendirici etkisi , bol C vitamini içermesi de ekstra güzel bir şey.Prostatit hastalarına kabız kalmanın iyi gelmediğini bildiğimden belki benzer sorunları olan abiler, kardeşler vardır diyerek bu paylaşımı yaptım..
Kuşburnu çayı dediğin nasıl abi,aktarcıdanmı almalıyım.Bilgilendirirmisin
alexandro1104

esatcelik yazdı:
alexandro1104 yazdı:Prostatitle benzer zamanlarda başlayan pangastrit (kapsamlı gastrit ) kabızlıga sebep olmuştu. Belki de prostatit yüzünden kas - sinir yıpranması sonucuydu. çeşitli ilaçlar , kuru kayısı vs denemediğim şey kalmamıştı bir on gündür yatmadan kuşburnu demleyip çayını içiyorum, eskisi gibi rahatım. Bağışıklığı güçlendirici etkisi , bol C vitamini içermesi de ekstra güzel bir şey.Prostatit hastalarına kabız kalmanın iyi gelmediğini bildiğimden belki benzer sorunları olan abiler, kardeşler vardır diyerek bu paylaşımı yaptım..
Kuşburnu çayı dediğin nasıl abi,aktarcıdanmı almalıyım.Bilgilendirirmisin

Evet Kuşburnu al aktardan. Demlikte yap. Google'dan okuyabilirsin tarifleri.