Ağrıdan kafayı yemek üzereyim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Ağrıdan kafayı yemek üzereyim

Mesaj gönderen qwer123 »

Tedaviye başlamıştım ne güzel iyileşiyordum sonra aşırı mastürbasyon isteği geldi yaptım başa döndü sonra 1 hafta gene aynı şekil sonra 1 kere mastürbasyon başa döndüm sonra bir daha aynısı ağrıdan gözüme uyku girmedi bu nasıl bir işkencedir yapmasam gün boyu kasıklarım gıdıklanıyor aiırı mastürbasyon isteği yapınca ağrıdan ölüyorum başa dönüyorum tedavinin 20. Günü ilk güne geri döndüm kafayı yiyeceğim majezik arveles ne varsa aldım
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Ağrıdan kafayı yemek üzereyim

Mesaj gönderen Fatih34 »

qwer123 yazdı:Tedaviye başlamıştım ne güzel iyileşiyordum sonra aşırı mastürbasyon isteği geldi yaptım başa döndü sonra 1 hafta gene aynı şekil sonra 1 kere mastürbasyon başa döndüm sonra bir daha aynısı ağrıdan gözüme uyku girmedi bu nasıl bir işkencedir yapmasam gün boyu kasıklarım gıdıklanıyor aiırı mastürbasyon isteği yapınca ağrıdan ölüyorum başa dönüyorum tedavinin 20. Günü ilk güne geri döndüm kafayı yiyeceğim majezik arveles ne varsa aldım
Kardeşim algoloji veya psikyatr duxet veya lyrica tarzı ilaçlar yazabilirler ağrılarına yardımcı olur sıcak suya oturuyor musun
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Fatih34 yazdı:
qwer123 yazdı:Tedaviye başlamıştım ne güzel iyileşiyordum sonra aşırı mastürbasyon isteği geldi yaptım başa döndü sonra 1 hafta gene aynı şekil sonra 1 kere mastürbasyon başa döndüm sonra bir daha aynısı ağrıdan gözüme uyku girmedi bu nasıl bir işkencedir yapmasam gün boyu kasıklarım gıdıklanıyor aiırı mastürbasyon isteği yapınca ağrıdan ölüyorum başa dönüyorum tedavinin 20. Günü ilk güne geri döndüm kafayı yiyeceğim majezik arveles ne varsa aldım
Kardeşim algoloji veya psikyatr duxet veya lyrica tarzı ilaçlar yazabilirler ağrılarına yardımcı olur sıcak suya oturuyor musun
Tedavi için istanbula geldim kaldığım evde küvet yok sıcak su torbası ile idare ediyorum duxetim var aslında 1-2 ay önce almıştım da çok işe yaramamıştı sanki
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

qwer123 yazdı:
Fatih34 yazdı:
Tedavi için istanbula geldim kaldığım evde küvet yok sıcak su torbası ile idare ediyorum duxetim var aslında 1-2 ay önce almıştım da çok işe yaramamıştı sanki
Ağrı tam olarak nerede ve nasıl bir ağrı duxet kaç mg ne kadar kullandın hocam
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Sol penis kökü sanki morarmış gibi hissettiriyor duxet 30 4 ay önce başlayıp 2 ay kullanmıştım 1.5 yıl önce bir daha kullanmıştım ama o zaman bu kadar ağrılı değildim iyi gelmişti şimdi gelmiyor mastürbasyondan sonra oldu ama doktor yap dedi niye bu kadar ağrıttı anlamadım
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

qwer123 yazdı:Sol penis kökü sanki morarmış gibi hissettiriyor duxet 30 4 ay önce başlayıp 2 ay kullanmıştım 1.5 yıl önce bir daha kullanmıştım ama o zaman bu kadar ağrılı değildim iyi gelmişti şimdi gelmiyor mastürbasyondan sonra oldu ama doktor yap dedi niye bu kadar ağrıttı anlamadım
Ben 60 mg kullanıyorum , biraz fayda ediyor , birsüre masturbasyonu durdurmandan başka aklıma hiçbişey gelmiyor cinsel perhizden fayda görenler var deneyebilirsin ama morarma gibi bir durum ben yaşamadım bir yorumda bulunmam doğru olmaz
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Yok zaten morarmadı nasıl bir ağrı dediğini için dedim moraran yerin ağrıması gibi , cinsel perhiz yapacağım inşallah rahatlatır