Muhsin balaban istanbul protokolü

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Muhsin balaban istanbul protokolü

Mesaj gönderen Apo »

Adam sayenizde yeni yer açmış işi gücü vidyo çekmek olmuş ben vidyoların altına yazıyorum bir şeye yaramadı param boşa gitti ama giden gidene
Forum neden kuruldu böyle doktor gibi görünen tüccarları ifşa etmek ve birbirimize iyi gelenleri aktarmak için. Anlamış değilim , cüneyt ve muhsin dükkan buyuruyorlar prostatit has.ve bizler sırtından benim verdiğim para haram olsun...
Powerturk

Re: Muhsin balaban istanbul protokolü

Mesaj gönderen Powerturk »

Abi kime gidilecek o zaman ki ya , nasıl bir sağlık sistemidir bu . gergin Sağlıklı olduğumuz günlere ozlemle saygıyla bakıyoruz .Allah hepimize şifa versin ,kolaylıklar versin.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Powerturk yazdı:Abi kime gidilecek o zaman ki ya , nasıl bir sağlık sistemidir bu . gergin Sağlıklı olduğumuz günlere ozlemle saygıyla bakıyoruz .Allah hepimize şifa versin ,kolaylıklar versin.
Para ile işi olmayan gerçekten hasta ile ilgilenen hekimler de var kardeşim Biraz da kendimiz arayıp yeni ekimler bulmamız lazım Mesela ben İzmir'den Güngör Hoca Sacit Hoca ve Yiğit Hoca'yı tedavime devam ediyorum
James

Mesaj gönderen James »

Turk hastalar Muhsinin umrunda degil. Yeni yerine de gittim, tam arap tavlamak icin dizayn etmis icini.
asosyal1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen asosyal1 »

Apo yazdı:Adam sayenizde yeni yer açmış işi gücü vidyo çekmek olmuş ben vidyoların altına yazıyorum bir şeye yaramadı param boşa gitti ama giden gidene
Forum neden kuruldu böyle doktor gibi görünen tüccarları ifşa etmek ve birbirimize iyi gelenleri aktarmak için. Anlamış değilim , cüneyt ve muhsin dükkan buyuruyorlar prostatit has.ve bizler sırtından benim verdiğim para haram olsun...
Internetten izlediğim kadarıyla cuneyt hoca tedavi edemediği kişileri Muhsin hocaya gönderdiğini söylüyor kesin tedavi edemeyeceğini söylüyor zaten videolarinda 2 hocaya da hiç gitmedim bu arad
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

Tüm doktorlar tüccar, olursa olur olmazsa kader.

dr muhsin kadar iyi masaj yapan hoca görmedim.

Bende Zafer Oymana güvenmiyorum. En son bi gideyim dedim 1300TL paramı aldı. (muayene + lokosit)

tedaviler kişiden kişiye göre değişiyor. Bence sorun bu
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

emre034 yazdı:Tüm doktorlar tüccar, olursa olur olmazsa kader.

dr muhsin kadar iyi masaj yapan hoca görmedim.

Bende Zafer Oymana güvenmiyorum. En son bi gideyim dedim 1300TL paramı aldı. (muayene + lokosit)

tedaviler kişiden kişiye göre değişiyor. Bence sorun bu

Zafer hocayı savunmak gibi derdim yok aylardır maddi olarak ne çektiğimi bilirim ama adamın kendi yeri değil hastahane, istese de fiyatı kendi belirleyemez.
Burakgsgs

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Muhsin hocanın gram faydası yok zararı olup olmadığı tartışılır oraya gidince ilgili görünüyo taki paranızı alana kadar güzel dostlarım bu hastalığın dibini görmüş biri olarak SABREDİN SABREDİN anahtarı bu doğru antiyi kullanın pcr de bakteriyi sıfırlayın sonrasını vücudunuz halledicek ben de tamamen iyileşemedim bazı günler yokluyo ama şükür iyiyim sizde iyi olacaksınız paranızı kaptırmayın SABIR bu işin ilacı lütfen çaresiz hissetmeyin
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

Zafer hoca hastalığın 1. Ayında herşeyi sıfırlayınca bana dedi ki artık anti kullanma iyileştin.
Neden antibiyotik bıraktırdı, hiçbir zaman o 1. Ay iyileştiğim güne dönemedim. Kusura bakmasın beni kimse kendine abone edemez.

Ben bu duruma geldiysem 1. Cesaretli enfeksiyoncum (koç Üni) 2. Dr Muhsindir. Paramı aldıysa da ilgilendi. Sonuçta özel doktor.

Şimdi bana dr Muhsinsin diyecekler açsın mesajlarımı okusun. Bu tedavi herkeste aynı etkiyi göstermiyor.

Eskişehir’deki hocaya da gittim. Bana kimse masal anlatmasın. Lökosit takibini tabi ki yapacaksınız Kadir abide yazıyor bunları
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bir kere lokosit sıfirlama ile " Tamam artık iyileştin" demesi çok manidar...stabil olana kadar lokosit takibi yapılmalı. Takip yapilmadigi takdirde yükseldiginin farkina varılmiyor.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

emre034 yazdı:Zafer hoca hastalığın 1. Ayında herşeyi sıfırlayınca bana dedi ki artık anti kullanma iyileştin.
Neden antibiyotik bıraktırdı, hiçbir zaman o 1. Ay iyileştiğim güne dönemedim. Kusura bakmasın beni kimse kendine abone edemez.

Ben bu duruma geldiysem 1. Cesaretli enfeksiyoncum (koç Üni) 2. Dr Muhsindir. Paramı aldıysa da ilgilendi. Sonuçta özel doktor.

Şimdi bana dr Muhsinsin diyecekler açsın mesajlarımı okusun. Bu tedavi herkeste aynı etkiyi göstermiyor.

Eskişehir’deki hocaya da gittim. Bana kimse masal anlatmasın. Lökosit takibini tabi ki yapacaksınız Kadir abide yazıyor bunları
Zafer hoca bana hiç etki etmedi ya. 6 ay kontrolünde kaldım. Dünya para döktüm.İstanbula git gel cabası. Bi rektal ultrason koy oraya bir bak prostata falan zerre ilgili değil. Zaten üzgünüz birde onun kırıcı halleri cabasıydı. Bakalım mı lökesit ? Ama senin sigorrta ödemez haaa sok parmağı elinde cam lamel üstünde prostat sıvısı senle girişe gelir kıza eliyle verir masaj yaptı notunu... Herkes sana bakar. Muayene süren 5 dk.

. Eskişehir de ki ondan hem daha ekonomik hem daha iyi. Kadir abinin yaklasımınada daha benzer Lökesit yok,kültür temizse hastalık sürüyorsa infilamasyon diye bekleyin diyor. Diyet spor vs öneriyor.

İzmir de birini bulmuş Serkanlar Güngör Marım ona gideceğiz bakalim. Bana çok daha yakın.
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

Kıbrısta amerikada yıllarca çalışmış bir dr a gittim, oda bana sadece ısırgan otu tavsiye etti :D

Evet ısırgan otu ve yakı otunu karıştırınca gerçekten iyi etki ediyor. Ama geçici.

1 yıl geçti ağrı endeksim %90 düştü, ama sıfırlayamadım, lanet hastalığı....

Hüseyin Seçkinin laboratuvarı iyi bir lab. Benim bakteriyi orası bulmuştu.. Ama onuda birkaç kere aradım istediğim enerjiyi alayınca bıraktım.
James

Mesaj gönderen James »

emre034 yazdı:Kıbrısta amerikada yıllarca çalışmış bir dr a gittim, oda bana sadece ısırgan otu tavsiye etti :D

Evet ısırgan otu ve yakı otunu karıştırınca gerçekten iyi etki ediyor. Ama geçici.

1 yıl geçti ağrı endeksim %90 düştü, ama sıfırlayamadım, lanet hastalığı....

Hüseyin Seçkinin laboratuvarı iyi bir lab. Benim bakteriyi orası bulmuştu.. Ama onuda birkaç kere aradım istediğim enerjiyi alayınca bıraktım.
Senin durumunu merak ediyordum reis hep en son antibiyotik ile iyi olup sonra semptomlar geri gelmisti...
Ve en son fizyoterapist ile yola devam ettiğinide biliyorum fizyoterapist sayesinde mi 100 90 iyileşme sağladınız merak ediyorum
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

koç üniversitesinde aldığım antibiyotik tedavisi sonrası oldu da %90 da kaldım, ne ileri ne geri gidiyor.

Normalde 1 tane bira içsem ağrıdan duramıyordum. Yavaş yavaş bakteri ürüyor desem 1 aydır neredeyse 2 günde1 alkol alıyorum. Seviye hep aynı.

Bu hasar 1 yılda bu hale geldiyse normale dönme yıllar sürer gibi duruyor.

En son 15 gün önce pcr ve kültür verdim hiçbirşey çıkmadı. Ne olacak zamanla paylaşacağım.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

emre034 yazdı:koç üniversitesinde aldığım antibiyotik tedavisi sonrası oldu da %90 da kaldım, ne ileri ne geri gidiyor.

Normalde 1 tane bira içsem ağrıdan duramıyordum. Yavaş yavaş bakteri ürüyor desem 1 aydır neredeyse 2 günde1 alkol alıyorum. Seviye hep aynı.

En son 15 gün önce pcr ve kültür verdim hiçbirşey çıkmadı. Ne olacak zamanla paylaşacağım.
Süreç herkeste farklı ya ben en çok kendimi merak ediyorum. 2024 de burada ne konuşuyor olacağım. Inşallah iyileşip tavsiye verenlerden olurum yaa.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Zafer hoca İstanbul un neresi nde hizmet vermektedir acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

emre034 yazdı:koç üniversitesinde aldığım antibiyotik tedavisi sonrası oldu da %90 da kaldım, ne ileri ne geri gidiyor.

Alkol alınmaması gerekir özellikle bira prostatı irrite edip şişirir. Ayrıca alkol bagisikligi düşüruyor...içerken semptomlar yok olur fakat ertesi gün ictigine pişman olursun kardesim. Demekki alkol almasan %100 olacaksın.
alexandro1104

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Dertlii yazdı:Zafer hoca İstanbul un neresi nde hizmet vermektedir acaba

Bahçelievler medicana Avrupa yakası yani
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

odysiea87 yazdı:

Süreç herkeste farklı ya ben en çok kendimi merak ediyorum. 2024 de burada ne konuşuyor olacağım. Inşallah iyileşip tavsiye verenlerden olurum yaa.

umarım hepimiz iyileşeceğiz..
emre034

Mesaj gönderen emre034 »

kadir yazdı:

Alkol alınmaması gerekir özellikle bira prostatı irrite edip şişirir. Ayrıca alkol bagisikligi düşüruyor...içerken semptomlar yok olur fakat ertesi gün ictigine pişman olursun kardesim. Demekki alkol almasan %100 olacaksın.

hafif ağrılarla devam. umarım nüks yaşamam şuanlık beklemedeyiz 3 aydır anti almıyorum.

Bira içtiğimde de hastalık geri gelmiyor. demekki hasar büyük zaten az çok kendimi de anlıyorum
umarım 2023 benim için de son olur