bacak yanmaları ve ağrıları

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
fjordria
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

bacak yanmaları ve ağrıları

Mesaj gönderen fjordria »

Arkadaşlar bir sorum var. Bu prostattaki iltihabın bacakları etkilemesinin sebepleri nelerdir? Sinirlerle mi alakalı ya da lökositin yüksek olmasından mı yani nedir tam olarak açıklayabilen olursa sevinirim. Bunu hafifletmenin yolları da var mı? Teşekkürler
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: bacak yanmaları ve ağrıları

Mesaj gönderen Serkan »

Bende prostatite ayak ve bacak ağrıları eşlik etti. Romatoloji ye başvurup reaktif artrit konusunu soracağım pazartesi günü.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Sebebi Kinolon antibiyotikler olabilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

fjordria yazdı:Arkadaşlar bir sorum var. Bu prostattaki iltihabın bacakları etkilemesinin sebepleri nelerdir? Sinirlerle mi alakalı ya da lökositin yüksek olmasından mı yani nedir tam olarak açıklayabilen olursa sevinirim. Bunu hafifletmenin yolları da var mı? Teşekkürler
Aynısını bende yaşadım prostatın sebep oldugu iltihapla alakalı, antibiyotik kullanmadiğım dönemdede oluyordu.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

kadir yazdı:
fjordria yazdı:Arkadaşlar bir sorum var. Bu prostattaki iltihabın bacakları etkilemesinin sebepleri nelerdir? Sinirlerle mi alakalı ya da lökositin yüksek olmasından mı yani nedir tam olarak açıklayabilen olursa sevinirim. Bunu hafifletmenin yolları da var mı? Teşekkürler
Aynısını bende yaşadım prostatın sebep oldugu iltihapla alakalı, antibiyotik kullanmadiğım dönemdede oluyordu.
Kadir abicim bende de. Siz bunun için özel tedavi aldınız mı?
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Serkan yazdı:Bende prostatite ayak ve bacak ağrıları eşlik etti. Romatoloji ye başvurup reaktif artrit konusunu soracağım pazartesi günü.
Serkan bende gitmek istedim senden görüp. Doğrudan Romatolojiden vermiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

odysiea87 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abicim bende de. Siz bunun için özel tedavi aldınız mı?
Özel bir tedavi almadım ody kardesim, hastalik sonunda kayboldu...sadece kestane kremi denilen bir jel sürüyordum bacaklarıma. Başka bir ilaç fayda etmiyor zaten,romatizmal, antienflamatuar v.s v.s...ayrıca RF testleride negatif çıkıyordu.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

odysiea87 yazdı:
Serkan yazdı:Bende prostatite ayak ve bacak ağrıları eşlik etti. Romatoloji ye başvurup reaktif artrit konusunu soracağım pazartesi günü.
Serkan bende gitmek istedim senden görüp. Doğrudan Romatolojiden vermiyor.
Evet dahiliye uzmanının takip gerektiren hasta statüsüne alması gerekiyor.