Görüşünüz önemli zafer hocaya gideceğim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Görüşünüz önemli zafer hocaya gideceğim

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 15 aydır süren makat ağrım var daha doğrusu makata vuran ağrı. Son 5 aydır da ereksiyon sıfır sadece tadalafil ile ilişkiye giriyorum. Daha önce Hüseyin hocada kültür ve lokosit bakıldı lokosit 7 çıktı kültür de bakteri Staphlyloccocus sp çıktı ama ona uygun anti işe yaramadı bende 4 aydır ilaç kullanmıyorum. Ama artık özellikle ereksiyon sorunu canımı sıkmaya başladı makat ağrısı eskisi gibi sert değil ama yinede var. Zafer hocaya gideceğim son çare olmadı yine Hüseyin hocada kültür baktıracağım sizin tavsiyeleriniz olur mu bu sorunlar için. Ayrıca istek sıfır..
mahlas3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Görüşünüz önemli zafer hocaya gideceğim

Mesaj gönderen mahlas3435 »

Kan tahlilinden testosteron bakıldı mı hocam? Olduğunuz şehirde ilk ona baktırın isterseniz.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Gecmiş olsun bende Hüseyin hocanın aylık takibindeyim. Telefonla cevap veriyor. Verdiği ilaçlardan sonuç alamadığınızı söyleyince bir çözüm önerisinde bulundu mu?

Zafer hoca ilk doktorumdu. Standart kürleri var. Gidip tonla para harcamak yerine aile hekimine 5 dezefin 2 kutu taravid yazdırmak aynı yere getirebilir.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

ereksiyon düzelir.
makat ağrısı önemli şuan.
lökositin sıcağı sıcağına cam lama damlatılarak sayılması gerekli.
eğer lökosit odaklı tedavi mantıklı geliyorsa gidin, en azından prostat salgısındaki lökosit miktarını öğrenirsiniz.
azsa bu elenir, yüksekse düşürmeyi denersiniz.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar 15 aydır süren makat ağrım var daha doğrusu makata vuran ağrı. Son 5 aydır da ereksiyon sıfır sadece tadalafil ile ilişkiye giriyorum. Daha önce Hüseyin hocada kültür ve lokosit bakıldı lokosit 7 çıktı kültür de bakteri Staphlyloccocus sp çıktı ama ona uygun anti işe yaramadı bende 4 aydır ilaç kullanmıyorum. Ama artık özellikle ereksiyon sorunu canımı sıkmaya başladı makat ağrısı eskisi gibi sert değil ama yinede var. Zafer hocaya gideceğim son çare olmadı yine Hüseyin hocada kültür baktıracağım sizin tavsiyeleriniz olur mu bu sorunlar için. Ayrıca istek sıfır..
Hüseyine bende gittim. Hüseyin lökesit bakıyor muayene 450 Zafer 1000 tl yi geciyor. Hüseyin idrar tahlili ve prostat sıvısı kültürü toplam 750 alıyor. Aynı doktora gidersen tedaviyi takip edersen daha iyi olur. Hem daha ekonomik. Tabi karar senin
scream1717

mahlas3435 yazdı:Kan tahlilinden testosteron bakıldı mı hocam? Olduğunuz şehirde ilk ona baktırın isterseniz.
Bakıldı normal çıktı
scream1717

Serkan yazdı:Gecmiş olsun bende Hüseyin hocanın aylık takibindeyim. Telefonla cevap veriyor. Verdiği ilaçlardan sonuç alamadığınızı söyleyince bir çözüm önerisinde bulundu mu?

Zafer hoca ilk doktorumdu. Standart kürleri var. Gidip tonla para harcamak yerine aile hekimine 5 dezefin 2 kutu taravid yazdırmak aynı yere getirebilir.
Çözümde bulunmadı pek prp yapmayı düşünürüz demişti en son bende ara verdim ilaçlara sizde durum nedir Hüseyin hoca da. Aslında ilgisinden memnun kaldım
scream1717

red yazdı:ereksiyon düzelir.
eğer lökosit odaklı tedavi mantıklı geliyorsa gidin, en azından prostat salgısındaki lökosit miktarını öğrenirsiniz.
Hocam bu 5 aylık süreçte ağrı azaldığı bşkaç dönem oldu o dönemlerde ereksiyon eskisinden bile iyi oldu ama 1 hafta sürdü. Ben zaten sorunun ağrı kaynaklı olduğunu düşünüyorum ağrı geçse ereksiyon da gelecek. Hüseyin hocada lokosit 7 çıkmıştı ve kültüre göre de ilaçlar işe yarama ıştı
scream1717

odysiea87 yazdı:
scream1717 yazdı:Arkadaşlar 15 aydır süren makat ağrım var daha doğrusu makata vuran ağrı. Son 5 aydır da ereksiyon sıfır sadece tadalafil ile ilişkiye giriyorum. Daha önce Hüseyin hocada kültür ve lokosit bakıldı lokosit 7 çıktı kültür de bakteri Staphlyloccocus sp çıktı ama ona uygun anti işe yaramadı bende 4 aydır ilaç kullanmıyorum. Ama artık özellikle ereksiyon sorunu canımı sıkmaya başladı makat ağrısı eskisi gibi sert değil ama yinede var. Zafer hocaya gideceğim son çare olmadı yine Hüseyin hocada kültür baktıracağım sizin tavsiyeleriniz olur mu bu sorunlar için. Ayrıca istek sıfır..
Hüseyine bende gittim. Hüseyin lökesit bakıyor muayene 450 Zafer 1000 tl yi geciyor. Hüseyin idrar tahlili ve prostat sıvısı kültürü toplam 750 alıyor. Aynı doktora gidersen tedaviyi takip edersen daha iyi olur. Hem daha ekonomik. Tabi karar senin
Hüseyin hocaya 2 kere gittim ilgisinden memnunum. Ama kültür ve lokosit göre verdiği ilaçlar işe yaramadı.. Yeniden ona mı gitsem yoksa zafer hocayı deneyip sonra yine Hüseyin hocaya mı gitsem
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

scream1717 yazdı:
Serkan yazdı:Gecmiş olsun bende Hüseyin hocanın aylık takibindeyim. Telefonla cevap veriyor. Verdiği ilaçlardan sonuç alamadığınızı söyleyince bir çözüm önerisinde bulundu mu?

Çözümde bulunmadı pek prp yapmayı düşünürüz demişti en son bende ara verdim ilaçlara sizde durum nedir Hüseyin hoca da. Aslında ilgisinden memnun kaldım
Bende ilk Zafer hocada 5 lökesit cıktı. Sonra Cüneyt sevince gittim kültür yaptı temiz 4 seans masaj yaptı. Faysa görmeyince bıraktım. Hüseyin hocada lökesit cıkmadı,kültür pcr temiz. Hüseyin hoca e vitamini ve iki tane kan dolaşımıyla ilgili ilaç verdi. İkinci kontrolüm ağrılarım çok azaldı. Ama hastalık sürüyor. Aylık gidiyorum. Zafer hoca kürleri belli Hüseyin hocada lökesit cıkarsa o kürlerden birini aile hekimine yazdırıp kullanmak mantıklıymış aslinda :) Daha az paraya Hem lökesit , hem kültür hem idrar hemde ultrason bakılır mantıkli olabilir.

Bende Balıkesirden gidiyorum bu hastalık bize Türkiye turu attırdı :D
odysiea87

scream1717 yazdı:
odysiea87 yazdı:
Hüseyin hocaya 2 kere gittim ilgisinden memnunum. Ama kültür ve lokosit göre verdiği ilaçlar işe yaramadı.. Yeniden ona mı gitsem yoksa zafer hocayı deneyip sonra yine Hüseyin hocaya mı gitsem
Zafer hoca muayenen 5 dk sürer. Rektal tuse. Lökesit cıktiysa 3 lü kombin forumda tüm kombinleri yaziyor...

Hüseyin hocada muayene minimum 30 dk süruyor Zafer hocadan farkı Zafer hoca 7 lökesite Genta Kılindan verir. Hüseyin hoca 10 ve üstüne antibiyotik veriyor. Daha bir insan. En önemlisi hayat tarzı değişikliğini zorluyor. Bence bu hastalığin ana tedaviside bu.

İkisininde kötü yanı hasta iyilesemezse
Kok hucre
Tumt
Eswt
Masaj
Botoks
Enjeksiyon vb yöntemleri denemiyorlar. Zafer kovuyor. Hüseyin hoca ekmek yeme peynir yeme gibi seyler söylüyor
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

scream1717 yazdı:
Hocam bu 5 aylık süreçte ağrı azaldığı bşkaç dönem oldu o dönemlerde ereksiyon eskisinden bile iyi oldu ama 1 hafta sürdü. Ben zaten sorunun ağrı kaynaklı olduğunu düşünüyorum ağrı geçse ereksiyon da gelecek. Hüseyin hocada lokosit 7 çıkmıştı ve kültüre göre de ilaçlar işe yarama ıştı
ereksiyon çok iyi olduğunda bundan cesaret alıp ejekülasyonu artırmamanızı öneririm.
bu nükse sebep olur.
ereksiyon iyiyse bırakın iyi kalsın, mastürbasyon yapmayın. organ kendisini toparlasın.
soğuktan, stresten, yasaklı gıdalardan ve ilişkiden bir süre uzak durmanızı öneririm.
her sabah sıcak duş alın.
scream1717

red yazdı:
scream1717 yazdı:
ereksiyon çok iyi olduğunda bundan cesaret alıp ejekülasyonu artırmamanızı öneririm.
bu nükse sebep olur.
ereksiyon iyiyse bırakın iyi kalsın, mastürbasyon yapmayın. organ kendisini toparlasın.
soğuktan, stresten, yasaklı gıdalardan ve ilişkiden bir süre uzak durmanızı öneririm.
her sabah sıcak duş alın.
Şuan eşimle bile ilişkiye tadalafil ile giriyorum.. Uzun süredir ereksiyon da gelmesi zaten. Sanırım üzerine düşüp bir daha anti kullanmam gerek kontrolleri yaptırıp
scream1717

odysiea87 yazdı:
scream1717 yazdı:
odysiea87 yazdı: Hüseyine bende gittim. Hüseyin lökesit bakıyor muayene 450 Zafer 1000 tl yi geciyor. Hüseyin idrar tahlili ve prostat sıvısı kültürü toplam 750 alıyor. Aynı doktora gidersen tedaviyi takip edersen daha iyi olur. Hem daha ekonomik. Tabi karar senin
Zafer hoca muayenen 5 dk sürer. Rektal tuse. Lökesit cıktiysa 3 lü kombin forumda tüm kombinleri yaziyor...

Hüseyin hocada muayene minimum 30 dk süruyor Zafer hocadan farkı Zafer hoca 7 lökesite Genta Kılindan verir. Hüseyin hoca 10 ve üstüne antibiyotik veriyor. Daha bir insan. En önemlisi hayat tarzı değişikliğini zorluyor. Bence bu hastalığin ana tedaviside bu.

Kok hucre
Tumt
Eswt
Masaj
Botoks
Enjeksiyon vb yöntemleri denemiyorlar. Zafer kovuyor. Hüseyin hoca ekmek yeme peynir yeme gibi seyler söylüyor
Hüseyin hocada 7 lokosit çıkmıştı birde Staphlyloccocus sp bakteri 10 genta ve 2 kutu augmentin vermişti ama işe yaramadı.. Bende 5 aydır ilaç almıyorum biraz akışına bırakmak istedim. Ama yeniden tedavi üzerine düşmem gerek özellikle ereksiyon çok sorun. Yeniden Hüseyin hocaya mı yoksa zafer hocayı mı denemeliyim sizce
odysiea87

scream1717 yazdı:
odysiea87 yazdı:
scream1717 yazdı: Hüseyin hocaya 2 kere gittim ilgisinden memnunum. Ama kültür ve lokosit göre verdiği ilaçlar işe yaramadı.. Yeniden ona mı gitsem yoksa zafer hocayı deneyip sonra yine Hüseyin hocaya mı gitsem

Kok hucre
Tumt
Eswt
Masaj
Botoks
Hüseyin hocada 7 lokosit çıkmıştı birde Staphlyloccocus sp bakteri 10 genta ve 2 kutu augmentin vermişti ama işe yaramadı.. Bende 5 aydır ilaç almıyorum biraz akışına bırakmak istedim. Ama yeniden tedavi üzerine düşmem gerek özellikle ereksiyon çok sorun. Yeniden Hüseyin hocaya mı yoksa zafer hocayı mı denemeliyim sizce
Ben olsam Hüseyin derdim. Hem tedavinin devamı gereği hem Zaferin baktığı lökesite Hüseyinde bakıyor. Ama dersen ki tüm forum gitmiş zafere bide ben gideyim. Git
scream1717

odysiea87 yazdı:
scream1717 yazdı:
odysiea87 yazdı: Zafer hoca muayenen 5 dk sürer. Rektal tuse. Lökesit cıktiysa 3 lü kombin forumda tüm kombinleri yaziyor...

Kok hucre
Tumt
Eswt
Masaj
Botoks
Ben olsam Hüseyin derdim. Hem tedavinin devamı gereği hem Zaferin baktığı lökesite Hüseyinde bakıyor. Ama dersen ki tüm forum gitmiş zafere bide ben gideyim. Git
Sanırım yine Hüseyin hocaya gideceğim son çare zafer hocayı düşünürüm artık
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

makat ağrısı için sıcak su oturması metodunu uygulayabilirsin. kas gevşetici hap da alabilirsin. prostat çevresindeki sertliği alabilir. cinselliğe bile iyi gelebilir. bana iyi gelmişti. tecrübe ettiğim için yazdım.
scream1717

ABittersweetLi yazdı:makat ağrısı için sıcak su oturması metodunu uygulayabilirsin. kas gevşetici hap da alabilirsin. prostat çevresindeki sertliği alabilir. cinselliğe bile iyi gelebilir. bana iyi gelmişti. tecrübe ettiğim için yazdım.
Arada oturuyorum sıcak suya.. Ama 16 aydır sürekli ağrı var makatın gerisinde makata vuran.. Çok nadir geçti.. Son 4 5 aydır ağrı azaldı eskiye göre ama hala var sabit..
Powerturk

Mesaj gönderen Powerturk »

Arkadaslar ,şimdi ilk kez prostat doktorlarına gidecek biri olarak kime gidilmeli .daha önce gelisimde sadece idrar + süruntu PCR olmuştum. Prostat sivisindan lökosit ve kültür yaptırmak için İst da ilk kez hangisine gitmek mantıklı olur ? Fikri olan
odysiea87

Powerturk yazdı:Arkadaslar ,şimdi ilk kez prostat doktorlarına gidecek biri olarak kime gidilmeli .daha önce gelisimde sadece idrar + süruntu PCR olmuştum. Prostat sivisindan lökosit ve kültür yaptırmak için İst da ilk kez hangisine gitmek mantıklı olur ? Fikri olan
Kardeş valla lökesit bakan bir Zafer hoca var. Kimine kültür yapıyor kimine yapmıyor. Tipik adam.

Basri hoca lökesit bakıyor kültür pcr yapıyormus. Ben gitmedim.

Cüneyt Sevinc masajından fayda görmedim. Cok yalan söylüyorlar masaj yaptır diye ama kültür pcr yaptırmak adına sıvi aldırmak icin.kullanabilirsin. ultrason falan bakar birsey göremez ama bakar yani.

Sen karar ver kardesim
Powerturk

Mesaj gönderen Powerturk »

odysiea87 yazdı:
Powerturk yazdı:Arkadaslar ,şimdi ilk kez prostat doktorlarına gidecek biri olarak kime gidilmeli .daha önce gelisimde sadece idrar + süruntu PCR olmuştum. Prostat sivisindan lökosit ve kültür yaptırmak için İst da ilk kez hangisine gitmek mantıklı olur ? Fikri olan
Kardeş valla lökesit bakan bir Zafer hoca var. Kimine kültür yapıyor kimine yapmıyor. Tipik adam.

Basri hoca lökesit bakıyor kültür pcr yapıyormus. Ben gitmedim.

Cüneyt Sevinc masajından fayda görmedim. Cok yalan söylüyorlar masaj yaptır diye ama kültür pcr yaptırmak adına sıvi aldırmak icin.kullanabilirsin. ultrason falan bakar birsey göremez ama bakar yani.

Sen karar ver kardesim
Basri hoca mantıklı gibi duruyor ilk aşamada kardeşim. Anadolu yakası Ümraniye Hisar hospial da çalışıyor sanırım