Prostatit mi? böbrek taşı mı? Hard flaccid

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
yusufkaya4243
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatit mi? böbrek taşı mı? Hard flaccid

Mesaj gönderen yusufkaya4243 »

Arkadaşlar bundan 6 ay önce yapay vajina kullanmıştım içi dardı ve penis başında ağrı olmuştu boşalma esnasında da meni geriye giderek prostat bezinde müthiş bir ağrıya sebep olmuştu arkasından prostat bezimin olduğu kısımda pelvik bölgede ve prostat bezinde 1 ay ağrı oldu baharatlı yediğimde dahada artıyordu ayrıca idrarda yanma sürekli idrar varmış hissi hacimsiz yavaş işeme gibi böbrek taşı düşürme belirtileri yaşamıştım o olaydan dolayı.

1 ay sonra geçti bunlar. idrarda yanma geceleri sık çıkma hiç geçmedi devam ediyor penis ucunda kaşıntı vs. Son bir kaç aydır da yine zaman zaman böbreğime ağrı girebiliyor. İdrar tahlilimde urat taneleri görüldü. Yani böbrek taşından düşen kristaller. Fakat daha öncede böbrek taşı düşürdüm 5 - 6 ay sık idrara çıkma vs gibi semptomlar yaşamıyordum. 1 ay yaşıyordum böbrektede şiddetli ağrı olurdu 1 ayın sonunda taş düşüyordu bitiyordu. Normalde böbrek taşı sabit durur böbrekte bazen 1 yıl hiç belirti vermez çünkü. Taş harekete geçince idrarda yanma sık çıkma gibi belirtiler başlar buna böbrek ağrısı da eşlik eder yoğun şekilde. 1 ay sonunda taş düşer.

Şuanki durum ise 5 - 6 günde bir böbreğe hafif ağrı girebiliyor 15 20 dakikalığına. Masturbasyon yaparsam böbrekteki ağrı şiddetleniyor 2 gün boyunca (ne alaka anlamadım) Dahada kötüsü hard flaccid durumu oluştu 2 ay önce. Penis tam sertleşmiyor yarım sertleşiyor penis başı ise hiç sertleşmiyor yumuşak kalıyor ve penis başı soğuk boşalma anında meni tam çıkmıyor bir kısmı geri gidiyor) Prostat ile ilgili hiç mi belirtin yok? Derseniz haftada 1 - 2 kez penis başından prostat bezine kadar minik bir batma hissi oluyor o da 1 veya 2 kez. Şimdi benim sorunum böbrek taşı mı? prostatit mi? böbrek taşı hard flaccid durumuna döner mi enlamasyondan dolayı acaba?

1- Böbrek taşı düşürüyorum ve bu sefer uzun sürdü taşdan sürekli ayrılan mikro kristaller mesaneyi üretrayı çizdiği için irite ediyor orayı hatta enflamasyon oluşturdu ve hard flaccid oldu? Prostatta da problem yok.
2- Prostatda da enflamasyon oluştu o anlattığım olay yüzünden ve prostatta ödem de birikti o yüzden böbrek taşı düşürme belirtileri yaşıyorum gece sık idrara çıkma penisde batma hissi vs ve hard flaccid olayına çevirdi prostattaki sorun.
3- O olaydan sonraki 3 - 4 ay boyunca prostatta enflamasyon oluştu ve 3 - 4 ay prostatit belirtileri yaşadım hala da devam ediyor üzerine böbrek taşı da eklendi. Şu anda böbrek taşıda döküyorum.

Bu arada sarı meni çıkma olayını da yaşadım sürekli fakat bunu ben zaman zaman yaşıyordum zaten. Sadece 1 sefer 3 ay önce yeşile dönük renkte içinde parçalar bulunan meni şeklinde boşalmıştım. artık ayda bir masturbayon yapıyorum 2 - 3 posta 1 günde. Bir nevi perhizdeyim. zaten istek de yok. Libido aşırı düşük.

Ayırt etme işlemini nasıl yapabilirim arkadaşlar? prostatta hiç ağrı sızı vs yok baharatlı, aşırı acı yesem de ağrı yok. prostatit olsaydım ağrı vs olurdu en azından. Bu hard flaccid olayı da kendi kendine geçer mi? eğer prostatta bir sorun yok ise sorun böbrek taşından kaynaklı ise? (araştırmalarım sonucunda böbrek taşıyla hard flaccid bir bağlantı bulamadım)

Ürolojiye gidip lökosit testi yaptırın demeyin lütfen bulunduğum şehirde bunu yapan yok yada pek takmıyolar lökosit testi yaptırmadan ayırt etmem konusunda yardım istiyorum sadece.

(Bu arada 1 yıldır bağırsak sorunları da yaşıyorum makatta kaşıntı oluyor sürekli kabızlık vs de oluyor candida olma ihtimalim oldukça yüksek onunla ayrıca savaşıyorum zaten diyetlerle takviyelerle vs.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Prostatit mi? böbrek taşı mı? Hard flaccid

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Kardeşim ne yaptın durumun nasıl oldu sebebini bulabildin mi? Bende de 2 ay önce sık ve zorlayıcı mastürbasyonlara bağladığım ciddi libido düşüklüğü başladı. Akabinde penise ince ince sancılar vuruyordu ara ara. 1 ay sonrasında ise karın ağrısıyla gidince böbrek taşım varmış ve bu üretere düşmüş dediler. Şuanda sol üreter alt uçta 5 mm taşım mevcut.libido düşüklüğü devam ediyor, sancılarda şiddetlendi özellikle cinsel bir şey düşününce veya idrarın bitmesine yakın şiddetleniyor. Acaba taştan kaynaklanır mı(ki libidoyla taş arasında ben de pek bişe bulamadım) yoksa prostatit miyim merak ediyor ve çok sıkıntısını yaşıyorum.
radeon6
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit mi? böbrek taşı mı? Hard flaccid

Mesaj gönderen radeon6 »

arkadaşın olayına benzer yanlarım var
cozum bulabılen varmı bu olaya ?